CD Projekt RED S.A. zaprasza na wiosenną konferencję 5 kwietnia o 19.00

+
Czyli jednak niskobudżetowy spin-off serii. Bo ja wiem, a może THE BARD: Saviors Of Queens :D

http://www.youtube.com/watch?v=1_Ju8WVY2a4
 
No dobra jednak te małe "-" muszę skorygować, bo ślepy się robie. :D A co jeśli to co do wiedźmina i gra A nie są ze sobą związane? A może coś na platformy apple? Coś jak inflitrator (czy jakoś tak) do ME3?
 
może palnę w tej chwili głupotę , ale to może być niekoniecznie gra . Film dla wszystkich fanów wiedźmina coś niezwykłego? - na silniku gry!
 
michalek12345 said:
może palnę w tej chwili głupotę , ale to może być niekoniecznie gra . Film dla wszystkich fanów wiedźmina coś niezwykłego?

A ja palnę jeszcze większą, to będzie Powrót Białego Wilka na xboxa.
 
Wiesiek na Move. XD Żeby sobie pomachać plastikowym różowym mieczykiem przed konsolą, której nikt z nas nie posiada. :p

Ale też w sumie jest to jedyna duża część rynku, której jeszcze nie zdobyli. ;)

Coraz ciekawiej się robi w tym temacie. Z pewnością nie brakuje pomysłów.
 
To by było coś pięknego! 4 godziny dodatkowej zabawy do aktu III i jeszcze jakiś większy dodatek zbyt piękne chyba... ;) Poczekamy zobaczymy już nie mogę się doczekać czwartku. Może jakieś nowe filmiki :) Hoho Wielki Czwartek chyba będzie wielki :)
 
Ależ oczywiście, że zaraz coś się wydarzy. Cały czas coś się gdzieś wydarza. ;)
Gdyby codziennie była Gwiazdka, nikt by na nią nie czekał.
 
Widzę że REDzi naprawdę lubią się z nami bawić.

EDIT: Mi się wydaje i nadal zostaje przy swojej teorii że to może dodatek Outcast albo Scars of Betrayal dlatego iż pod koniec tamtego roku mieliśmy zostać uraczeni czymś związanym z pierwszą częścią gry(i nic nie wydarzyło) do tego taki dodatek był produkcją A i tylko na jedną platformę PC.
 
Nawet nie wiem czy warto czekać czy iść spać MM360 wydarzy się coś dziś że warto czekać czy nie ? :D :p
 
MM360 said:
Emocje sięgają zenitu;)

No właśnie. Co będzie, to będzie, ale w pijarze osiągnęliście już mistrzostwo świata, a także czarny pas ze złotymi cekinami. Bo żeby na kanwie wydania tej samej gry (nie takiej samej, ale jednak) rozkręcić istny szał w którym zwykła publikacja changeloga urasta do wydarzenia epoki, a ludziom którzy grę przeszli kilka razy ręce się trzęsą na myśl o kolejnej rundce ...
... a to wszystko jeszcze ładnie powiązane ze zmianami w GOG - trza mieć kiepełe.
Chapeau bas !
 
Przecież nigdzie nie napisali w zapowiedzi konferencji, że pokażą nowy projekt "A"... wspomnieli o W2 na PC i 360 oraz nowych tytułach GOGa i niespodziankach.
 
Karesh said:
Przecież nigdzie nie napisali w zapowiedzi konferencji, że pokażą nowy projekt "A"... wspomnieli o W2 na PC i 360 oraz nowych tytułach GOGa i niespodziankach.

Podczas konferencji CD Projekt RED poda również szczegóły na temat zapowiadanej premiery mniejszego tytułu klasy „A”, którego debiut ma nastąpić jeszcze przed 17 kwietnia

To cytat ze strony CD Projekt RED
 
Bardzo bym prosił o tapetkę widniejącą w nagłówku newsa w rozdziałce 1680x1050, uszczęśliwilibyście mnie tym bardzo! Grafika cudna, pięknie na mym pulpicie by się prezentowała :)
 
Tandor said:
Bardzo bym prosił o tapetkę widniejącą w nagłówku newsa w rozdziałce 1680x1050, uszczęśliwilibyście mnie tym bardzo! Grafika cudna, pięknie na mym pulpicie by się prezentowała :)

Prośba już o to była w tym temacie. Czytamy, czytamy... zanim coś napiszemy .
 
nickstone said:
Podczas konferencji CD Projekt RED poda również szczegóły na temat zapowiadanej premiery mniejszego tytułu klasy „A”, którego debiut ma nastąpić jeszcze przed 17 kwietnia

To cytat ze strony CD Projekt RED
szkoda, że tego info nie podali w newsie...

-------------------------------

cytat:

CD Projekt Red podtrzymuje deklaracje, że jeszcze przed zaplanowaną na 17 kwietnia premierą „Wiedźmina 2" na konsolę Xbox360, wypuści na rynek nowy tytuł. Szczegóły związane z tym wydarzeniem ujawni na konferencji 5 kwietnia. Przedstawiciele spółki nie zdradzają szczegółów nowej produkcji. Wiadomo jedynie, że będzie sprzedawana w kanale cyfrowym. Prawdopodobnie będzie to duży dodatek do „Wiedźmina" lub „Wiedźmina 2". Nowy tytuł ma się sprzedać co najmniej w 100 tys. kopii. – To że premiera „małej" gry i konsolowego „Wiedźmina 2" dzieli niewielki odstęp czasu powinno dawać do myślenia – oznajmia Adam Kiciński, prezes giełdowej spółki.
 
maciekw said:
Nie podali, bo to tylko spekulacja dziennikarska.
nie do końca chyba się zrozumieliśmy.

"Szkoda, że nie podali tego info" skierowane jest do odpowiedzi nick stone.

a cytat swoją
 
Top Bottom