Lista zmian, część 1

+
Elesshar said:
A być może, będzie też z tym quest? Fajnie by było :)

EDIT: Chodzi mi o wilkołaka :)

Jutro się może dowiesz.. nie licz na to że Redzi wszystko nam ładnie wyśpiewają bo to by było za proste :) Na pewno wszystkiego nam nie powiedzą coś musi pozostać niespodzianką ... chyba.
 
Oby w drugiej części listy było coś o optymalizacji silnika gry, fajnie gdyby rozszerzenie dodało choć kilka klatek na sekundę więcej, a z kolei te zwierzątka - oby nie pogorszyły płynności rozgrywki... ale wierzę w umiejętności Redów ;)
 
Michax

Zdaję sobie z tego sprawę :)

michalek12345

Chyba w nocy, a nie za dnia :p A wilkołak jak jest napisane na liście będzie w 3 akcie, a czy w innych nie wiadomo.
 
Cudownie! :D Chociaż...

25. Kejran rzuca teraz pod koniec walki mniejszą ilością głazów.
29. Ogień zdejmuje teraz znak Quen podczas walki ze smokiem w Akcie III.

Czyli z jednym bossem będzie teraz łatwiej, a z drugim trudniej? xD No i dobra. :p

Najbardziej podoba mi się oczywiście:

21. Osłabiono moc znaku Quen. Zużywa się on teraz po jednym lub dwóch otrzymanych ciosach.

Wreszcie się trzeba będzie zastanowić, a nie tylko maxowanie Quena + szermierka i "Nic mi się nie oprze". :p

A jeśli chodzi o zwierzątka, obstawiam łosie na bagnach. Uciekające przed chyżymi endriagami na bardziej błotniste tereny. XDD

Wilkołaki! <3
 
Michax said:
Jutro się może dowiesz.. nie licz na to że Redzi wszystko nam ładnie wyśpiewają bo to by było za proste :)


Dokładnie, wszystkiego jeszcze nie zdradzimy - nie może być zbyt prosto:)
 
@Alcatraz1024 Jeszcze na starym forum był specjalny temat do tego ale teraz...., wiadomo Ci może coś o modzie typu dodawanie talentów?
 
NapoleonPL said:
wiadomo Ci może coś o modzie typu dodawanie talentów?
Niestety nie
 
Na talenty to pobierz sobie trainer. I jak go włączysz i będziesz klikał jakieś NUM'y to ci doda 5 pkt.

Co do tematu to super się zapowiada, a zwłaszcza ten wilkołak :p
 
Raczej tak. Kiedyś wiele rzeczy z niej ściągałem i żadnych wirusów nie było ani nic. A zresztą ja ściągałem ten trainer to chyba wiem :p
 
Trochę inaczej zrobiłem, bo z miasta gier ściągnąłem ten sam. :) I jeszcze raz pytam stałych bywalców o temat z forum z save`ami.
 
Top Bottom