Lista zmian, część 1

+
Sheladin said:
W najnowszej wersji (2.1?)nie ma z tym problemu.

Jeśli
zabijesz Thoraka w kryjówce Baltimore'a i zabierzesz klucz z truchła, to później będziesz mógł przeszukać jego chatę i znaleźć potrzebne dokumenty.
To chyba dobrze, że czasem jedno zadanie wyklucza drugie, bo jeśli nie
zabijesz Thoraka, to niby jak miałbyś przeszukać
jego chatę?

No ok, ale jak wykonam zadanie z thorakiem, że go zabiję i znajdę pokwitowanie, to zadanie Ściany mają uszy zostaje zaliczone jako niepowodzenie. Bo jak w drugą stronę to ok.
A po bitwie upiorów oba zadania są jako niezaliczone.
 
Crew900 said:
A po bitwie upiorów oba zadania są jako niezaliczone.
True, chodzi konkretnie o te wpisy. Status questów zmienia się na porażkę mimo wcześniejszego sukcesu (na screenie w obwódce widać akapit kończący quest pomyślnie).
 
Swooneb said:
Mi się wydaje że 2 GB to za mało na taką paczkę ;p ja myślę że z 5~ GB mam nadzieje że serwery nie pękną 17 kwietnia ;p

nie dajmy się zwariować! 5gb to raczej nie będzie miało bo chyba by im serwy nie wytrzymały tak jak to było z premierą!
 
mc43p2 said:
nie dajmy się zwariować! 5gb to raczej nie będzie miało bo chyba by im serwy nie wytrzymały tak jak to było z premierą!

Nawet tak nie mów, bo wykraczesz. Nie chciałbym powtórki z rozrywki podczas nieprzespanej nocy z 15 na 16 maja
 
Sawu97 said:
Nawet tak nie mów, bo wykraczesz. Nie chciałbym powtórki z rozrywki podczas nieprzespanej nocy z 15 na 16 maja

Pamiętam ten dzień :) Całą noc wtedy czekałem i czekałem i czekałem. Aż tu nagle z 23 zrobiła się 12 do południa i gra chodziła :D
 
@Michax
Ja musiałem niestety iść na 8:00 do szkoły, także zabrałem się za grę dopiero o 15:00, niemal zasypiając :p. Ale podnieta była niesamowita z faktu, że w ogóle mogłem grać parę godzin przed premierą :D
 
Michax said:
Pamiętam ten dzień :) Całą noc wtedy czekałem i czekałem i czekałem. Aż tu nagle z 23 zrobiła się 12 do południa i gra chodziła :D


Eee tam. Ja poszedłem spać o 21, potem do 15 byłem w pracy, a jeszcze koszulkę dostałem :p
 
mc43p2 said:
nie dajmy się zwariować! 5gb to raczej nie będzie miało bo chyba by im serwy nie wytrzymały tak jak to było z premierą!

Nie wiem, czy byłeś tu kiedy REDzi wypuszczali ER do pierwszego Wiedźmina. Całość miała chyba z 4 GB (nie pamiętam dokładnie) i serwery padały jak muchy. ER rozchodziło się wszelkimi możliwymi drogami poczynając od rapidszerów, na torrentach kończąc. Pamiętam, jak zacząłem ściągać rano, to skończyłem dopiero koło 21 :D
 
Panowie, nie ma co "wróżyć z fusów". Do premiery już niespełna 22 dni. RED na pewno na kilka dzionków przed 17 kwietniem będzie musiał ogłosić ile ER będzie ważyć na PC.
 
patryk1194 said:
Czy to znaczy, że teraz aby parowanie było przydatne, trzeba bedzie inwestować w talenty zwiększające wigor?

patryk1194 said:
Ciekaw jestem co to znaczy, że parowanie ciosów i znaki ulepszają się wraz ze zwiększonym wigorem Geralta?
Czy wiedźmin mając maksymalny poziom wigoru będzie absorbował blokiem 100% obrażeń?

Podejrzewam że może to działać podobnie jak uzależnienie obrażeń od wigoru (im więcej PROCENTOWO masz wigoru, tym większe obrażenia, więcej wigoru oznacza że zamiast zrobić bloki za 100% (2/2) i 50% (1/2) (...) możesz zrobić za 100% (5/5), 80% (4/5), 60% (3/5) etc.

Edit: Nawet mam o tym w sygnaturce :p
 
Nie czytałem wszystkich komentarzy ale pewnie ktoś już zadał to pytanie napewno? Geralt pomiędzy 1 a 2 zapomniał jak pić eliksiry bez potrzeby medytacji, może panowie z CDprojekt RED spróbują go na nowo tego nauczyć
 
wiedmaan said:
Nie czytałem wszystkich komentarzy ale pewnie ktoś już zadał to pytanie napewno? Geralt pomiędzy 1 a 2 zapomniał jak pić eliksiry bez potrzeby medytacji, może panowie z CDprojekt RED spróbują go na nowo tego nauczyć

Niczego nie zapomniał, ćpa jak powinien. W wersji konsolowej stał się tylko trochę bardziej modern warfare ;)
 
Top Bottom