Osiągnięcia

+
Osiągnięcia



Dziś mamy prawdziwą gratkę dla wszystkich łowcw trofew wszelakiej maści. Poniżej przedstawiamy listę osiągnięć, ktre będziecie mogli odblokować podczas swojej przygody z grą Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw na konsoli Xbox 360. Jak widzicie nie są to jednak wszystkie osiągnięcia ukryliśmy te ktre mogłyby zepsuć zabawę zdradzając elementy fabuły.
1) W grę Pontaru - Ukończ akt pierwszy
2) Do Loc Muinne - Ukończ akt drugi
3) W stronę zachodzącego słońca - Ukończ akt trzeci
4) Aromatariusz - Stwrz pięć mikstur za pomocą alchemii
5) Stalowy Alchemik - Wykup zdolność "Mutant"
6) Rzeźnik z Blaviken - Zabij 500 przeciwnikw
7) Świnka skarbonka - Uzbieraj 10000 orenw
8) Mistrz ciętej riposty - Wykonaj trzy nieprzerwane riposty pod rząd
9) Haute couture - Zleć rzemieślnikowi wykonanie przedmiotu
10) Deratyzator - Ukończ wszystkie zadania związane z niszczeniem gniazd potworw
11) Grenadier - Zabij więcej niż jednego przeciwnika pojedynczą petardą
12) Trjbj - Wygraj siłowanie na rękę, partię kościanego pokera oraz walkę na pięści
13) Gladiator - Pokonaj wszystkich przeciwnikw na arenie w obozie Henselta
14) Niezabijalny - Ukończ grę na poziomie "Mroczny"
15) Poziom 10 - Osiągnij 10 poziom rozwoju postaci
16) Poziom 35 - Osiągnij 35 poziom rozwoju postaci
17) Mistrz magii - Wykup zdolność "Zmysł magiczny"
18) Mutant! - Pięć razy ulepsz zdolność za pomocą mutagenu
19) Na śmierć i życie - Wygraj trzydziestą walkę na arenie
20) Perfekcjonista - Zabij 10 przeciwnikw z rzędu, bez utraty punktw żywotności
21) Piątka - Grając w pokera, wyrzuć tyle samo oczek na pięciu kościach
22) Niezłomny - Wygraj piątą walkę na arenie
23) Dobry początek - Ukończ prolog
24) Rykoszet - Zabij przeciwnika, odbijając w niego jego własną strzałę
25) Mistrz miecza - Wykup zdolność "Zmysł walki"
26) Coś się kończy, coś się zaczyna - Ukończ grę na dowolnym poziomie trudności
27) Trjkącik - Wykonaj grupowy cios kończący na trzech przeciwnikach.
 
15) Poziom 10 - Osiągnij 10 poziom rozwoju postaci


16) Poziom 35 - Osiągnij 35 poziom rozwoju postaci

Tu się nie spisaliście zbytnio. Ale reszta nazwana bardzo pomysłowo, mój faworyt - Trójkącik;)
 

Scani

Forum veteran
MM360 said:
19) Na śmierć i życie - Wygraj trzydziestą walkę na arenie
22) Niezłomny - Wygraj piątą walkę na arenie

Widzę, że pojawiały się osiągnięcia związane z areną z wersji 2.0 - to się chwali, choć moim zdaniem powinno być ich znacznie więcej niż tylko 2.

Brakuje mi też niezmiernie tutaj osiągnięcia dotyczącego mrocznego poziomu trudności - za ukończenie gry i zebranie mrocznego ekwipunku.

Czy to wszystkie osiągnięcia "niefabularne", czy może jeszcze coś macie w rękawie? I dlaczego nie ma osiągnięć we wszystkich wersjach na PC? Przecież nie muszą być nawet synchronizowane z jakąkolwiek zewnętrzną usługą...
 
floyd said:
Oj przydałoby się Games for Windows w Wiedźminie:). Bardzo fajne nazwy osiagnięć!
a Ja gfw nienawidzę , ile razy ja miałem przez to problemy w grach gfw....
nie , nie i jeszcze raz nie , a nazwy osiągnieć fajne .
 
Coś mi się jednak wydaje, że achievmenty przejdą PC'towcom koło nosa, jednakże byłoby miło, gdybym się mylił ;)
 
Ja postaram się złapać je wszystkie jak pokemony.

EDIT: Fajnie jak by te osiągnięcia można by było w wersji na PC odblokowywać na wiedźminskim forum.
 
floyd said:
Oj przydałoby się Games for Windows w Wiedźminie:)
"Teodor, wypluj to! Wypluj to, bo się otrujesz!"

Takie mam zdanie nt. syfu, którym jest GfWL. Nie potrzebuję acziwmentów w W2. Nie potrzebuję być non stop online. Ale może Redzi rozważą wprowadzenie w przyszłości zapisywania osiągnięć na podobnej zasadzie, jak to ma obecnie miejsce z areną - a więc przypisanie do konta na stronie. Tym niemniej są stokroć ważniejsze rzeczy niż acziki.

EDIT: Czy tylko ja uważam, że "nieśmiertelny" brzmi lepiej niż "niezabijalny"?
 
Musisz mieć umiejętność wykupioną - pierwszy level to odbijanie strzał, drugi level - odbijanie strzał w kierunku strzelającego. Drzewko treningu.
 
Vojtasass said:
"Teodor, wypluj to! Wypluj to, bo się otrujesz!"

Takie mam zdanie nt. syfu, którym jest GfWL. Nie potrzebuję acziwmentów w W2. Nie potrzebuję być non stop online.

Dobrze prawi. Mam nadzieję, że GfLW padnie śmiercią naturalną i sczeźnie gdzieś w ciemnej otchłani.


Vojtasass said:
Ale może Redzi rozważą wprowadzenie w przyszłości zapisywania osiągnięć na podobnej zasadzie, jak to ma obecnie miejsce z areną - a więc przypisanie do konta na stronie. Tym niemniej są stokroć ważniejsze rzeczy niż acziki.

Ciekawy pomysł, muszę powiedzieć, aczkolwiek mnie "acziwmenty" nie są do szczęścia potrzebne.

Vojtasass said:
EDIT: Czy tylko ja uważam, że "nieśmiertelny" brzmi lepiej niż "niezabijalny"?

Widzę, że RED'zi neologizmy tutaj tworzą ... albo najpierw stworzyli wersje angielską osiągnięć i przetłumaczyli "na chybcika". W zachodniej wersji osiągnięć mamy w tym miejscu "Madman", czyli "Szaleniec"/"Wariat" sądzę, że lepiej by to brzmiało. Nawet niż "nieśmiertelny", bo jak ma się do ukończenia gry na trudnym poziomie. Jeszcze gdyby to był ten level trudności na którym gra kasuje ci po zejściu "sejvy", to rozumiem, ale tak?
 

n0rv

Forum veteran
EDIT: Czy tylko ja uważam, że "nieśmiertelny" brzmi lepiej niż "niezabijalny"?
Powinien być nieśmiertelny i dawany za ukończenie na Szalonym, a nie Mrocznym...
 
szypek26 said:
Musisz mieć umiejętność wykupioną - pierwszy level to odbijanie strzał, drugi level - odbijanie strzał w kierunku strzelającego. Drzewko treningu.

to wszystko tłumaczy! zawsze rozwijałem drzewko treningu tylko po to by mieć dostęp do tego bardziej dla mnie istotnego! :cool:
 
Norv said:
Powinien być nieśmiertelny i dawany za ukończenie na Szalonym, a nie Mrocznym...
No tak, troche to dziwne bo na mrocznym mozna ginac a gre i tak sie przejdzie ;p Mi by pasowala jeszcze nazwa niepokonany.
 
Te achievmenty są też w pecetowej wersji gry - tej dostępnej na platformie steam. A najciekawsze jest to, że niemożliwym jest zdobycie wszystkich przy pierwszym podejściu do gry. I bardzo dobrze .

Wszystkich aczików jest 50. Chyba, że są jeszcze ukryte - tak jak miało to miejsce w Deus Ex Human Revolution. Jednak wątpię.
 
Top Bottom