Nowe elementy w Edycji Rozszerzonej - Zwiastun

+
To posąg? A ja już się ucieszyłem, że może jakiś przeżył i będziemy mogli znim trochę porozmaiwać... szkoda
 
frog67 said:
No i gracze konsolowi zobaczą że jest lepsza gra od Mass Effect i jest takie studio co słucha fanów i nie psuje zakończenia. Znowu CDP zapunktuje w porównaniu do Bioware (rok temu Dragon Age 2 pomogło:))
W jednym z programów na Gamespocie jest rozmowa o Wieśku i prowadzący zwracają uwagę na właśnie na to, że jest takie studio, które słucha fanów:). A wiadomo, że Gamespot popularnym serwisem jest więc wieść się roznosi szerokim echem już przed premierem.

Polecam program bardzo zręcznie zmontowany, sympatyczni prowadzący.

Oto link
 
Zwiastun fajny, ale do "Hope" z Chopinem w tle dużo mu brakuje.
Abstrahując od samego filmiku, fajnie, że REDzi rozbudowali akt 3 i dodali prawdziwe zakończenia. Ta gra naprawdę tego potrzebowała.
Choć trzeba przyznać, że W2 był i tak nieporównanie lepszy od różnych Dragon Age'ów, Mass Effectów, Skyrimów i bez tego.
 
Ciekawe czy ilością nowych animacji wiedźmin dogoni takie gry jak np.GTA4 (pod względem ich ilości)
 
Byłby do tej pory przegonił, gdyby w grze była zaawansowana mimika twarzy. Mruganie, marszczenie się, unoszenie brwi, banalny uśmiech chociażby D:
 
Muzyka z filmu:

http://www.4shared.com/get/EruCXO27/audio_network_-_day_of_reckoni.html

Ciekawe czy zwierzęta typu : królik i sarna wystąpią w grze czy tylko w cutscenkach?
 
Mruganie, marszczenie się, unoszenie brwi, banalny uśmiech chociażby D:
A to tego nie ma? Jest przecież mruganie, unoszenie brwi też czasem się trafi, marszczenie jest, uśmiechy są (nawet u Geralta) ;P
 
FILIPEK992 said:
A to tego nie ma? Jest przecież mruganie, unoszenie brwi też czasem się trafi, marszczenie jest, uśmiechy są (nawet u Geralta) ;P

Raz na ruski rok, w ściśle określonych miejscach. Żaden NPC nie rusza ani jednym mięśniem na twarzy spontanicznie, wszyscy mają maski jak z greckiego teatru.
 
Raz na ruski rok, w ściśle określonych miejscach. Żaden NPC nie rusza ani jednym mięśniem na twarzy spontanicznie, wszyscy mają maski jak z greckiego teatru.
Mi o cutscenki chodziło, bo normalnie to racja, nie mają mimiki. No tyle, że kłapią paszczą jak gadają :p

PS Jak zrobić cytat z nazwą użytkownika? Bo coś mi nie wychodzi :(
 
FILIPEK992 said:
PS Jak zrobić cytat z nazwą użytkownika? Bo coś mi nie wychodzi :(
Po najechaniu kursorem na posta,który chcesz zacytować w prawym górnym rogu pojawiają się pomarańczowe pola.Opcja "odpowiedz" i gotowe. :)
 
Palimpsest said:
Małe pytankom, będzie pudełkowa wersja edycji rozszerzonej dla PC? Chodzi mi o coś takiego jak było z jedynką. Na początku byłem pewny, że będzie coś takiego, ale teraz widzę, że cisza w tym temacie(co mnie osobiście mocno martwi bo W2 sprzedałem, a chciałbym sobie sprawić pięknie wydaną pudełkową W2:EE ze wszelkimi jej dobrodziejstwami i patchami).
1:54
Czyli będzie. ;)


Po obejrzeniu tego trailera jeszcze bardziej się nie mogę doczekać 17. kwietnia. :p
 
Top Bottom