Odpowiedzi na Wasze pytania poznacie już 26 stycznia [UAKTUALNIENIE]

+
Hostile said:
Gadaj sobie zdrów, ale "Ścieżka Letho" ma powstać i koniec ;P Fani łysego łyżkobójcy tego oczekują... ;P xD


Popieram! Nie nazwał bym tego ścieżką... Ale na pewno cieszyłbym się jak dziecko gdyby dali taką możliwość.
Może to nawet wyjść jako dodatek do wersji rozszerzonej pół roku późiej!
Chodzi mi o przedstawienie historii i perspektywy innych osób, najważniejszy byłby Letho i jego wcześniejsze poczynania... łatwo to zrobić, rozkład umiejętności miałby taki jak Geralt, może ewentualnie kosmetyczne zmiany ze względu na to że w szkole żmiji mogli inaczej uczyć niż w wilku.
Chciałbym też "ścieżkę" Iorwetha... tu trudniej, miecz,pułapki i tropienie i ew. umiejętności łucznicze...
 
Ale... to przecież całkiem inna gra by była ;)

To, że w trakcie fabuły poznajemy drugą stronę medalu i możemy przejąć podejście Iorwetha, nie zmieni faktu, że Letho jest całkiem, jak to ująć, z innej pary kaloszy. Fabuła zasadza się mocno na wyjaśnieniu, kto stoi za zbrodniami, więc możliwość zagrania finalnym sprawcą odwróciłaby problem o 180 stopni, to nie jest do zrobienia w ramach 'dodatku' przecież.

Ta propozycja brzmi tak, jakbyście poprosili Blizzarda o małą kosmetykę Diablo II... żeby można było pograć Bhaalem.

Argh :D
 
No toż nikomu nie bronię grania choćby Foltestem, a co tam, nawet i smokiem :p
Chciałam jedynie zasygnalizować, że to by zajeło REDom, jak sądzę, masę czasu - mod co innego, wiadomo, jakość może być dowolna, ale od deva się wymaga dopracowania, więc małe szanse na taki trik, tak myslę.
 
nickstone said:
Spokojnie, wyjdą narzędzia, to i może pojawi się Letho - mod.
A wyjdą? Bo z każdym kolejnym miesiącem wydaje mi się to coraz mniej prawdopodobne. Nie chcę krakać, ale nie podoba mi się to. O edytorze jest bardzo cicho. :(
 
Vojtasass said:
A wyjdą? Bo z każdym kolejnym miesiącem wydaje mi się to coraz mniej prawdopodobne. Nie chcę krakać, ale nie podoba mi się to. O edytorze jest bardzo cicho. :(

Pan Adam w wywiedzie dla Gram (chyba), wyraźnie stwierdził, iż ER powinna być ostateczną wersją ... ale , szykują coś jeszcze na PC - skoro tylko na PC to co to może być ?
REDzi zapowiadali już wcześniej edytor i nie ma najmniejszego powodu aby im nie wierzyć.
 
nickstone said:
REDzi zapowiadali już wcześniej edytor i nie ma najmniejszego powodu aby im nie wierzyć.
Pewnie, tylko plany czasem się zmieniają. Mike-CDP mówił kiedyś w wywiadzie dla Polygamii, że chcieliby wydać edytor w jakiejś w miarę przystępnej formie, ale "za wcześnie by o tym mówić". Konrad Tomaszkiewicz też jakoś specjalnie otuchą nie napełnił, po szczerym wyznaniu, że muszą zrobić dokumentację Red Engine najpierw na swój własny użytek. ;) Najbardziej męczące jest czekanie na zapowiedź bądź dementi.
 
Ze wszystkich tych wywiadów (oraz tagów najróżniejszych "zaprzyjaźnionych" firm na dole tej strony ;) ) można łatwo wywnioskować, że RED Engine nie jest silnikiem monolitycznym i że składa się z modułów. Prawdopodobnie praca na nim to w rzeczywistości praca na kilku totalnie różnych od siebie programach, a sam RED Engine to klej, który łączy to wszystko razem i sprawia, że działa. ;)

Oczywiście to opinia moja, czyli kompletnego laika, którego jedynymi zdolnościami graficznymi jest przycięcie obrazka na avatar i obsługa winampa w stopniu nie bardziej skomplikowanym niż "personalizuj". ;)
 
Vojtasass said:
Pewnie, tylko plany czasem się zmieniają. Mike-CDP mówił kiedyś w wywiadzie dla Polygamii, że chcieliby wydać edytor w jakiejś w miarę przystępnej formie, ale "za wcześnie by o tym mówić". Konrad Tomaszkiewicz też jakoś specjalnie otuchą nie napełnił, po szczerym wyznaniu, że muszą zrobić dokumentację Red Engine najpierw na swój własny użytek. ;) Najbardziej męczące jest czekanie na zapowiedź bądź dementi.

Wspomniano tu kiedyś brzytwę Ockhama, który stwierdził - Nie wolno przyjąć niczego bez uzasadnienia, że ono jest, musi ono być oczywiste albo znane na mocy doświadczenia, albo zapewnione przez autorytet Pisma Świętego.
Tak więc, doświadczenie wskazuje, że narzędzia zostaną wydane (miało to miejsce już w przeszłości). Natomiast Pismo Święte uczy - wiara, nadzieja i miłość. Ja mocno wierzę i mam nadzieję, iż CDP dotrzyma słowa i za to ich kocham ;)
 
undomiel9 said:
Chciałam jedynie zasygnalizować, że to by zajeło REDom, jak sądzę, masę czasu - mod co innego, wiadomo, jakość może być dowolna, ale od deva się wymaga dopracowania, więc małe szanse na taki trik, tak myslę.
Oj tam, nie marudź ;P Nie chodzi mi o pełnoprawną grę, ale kilkugodzinną przygodę, na wzór tych z ER poprzedniej części. Czy zajęłoby to im masę czasu - wątpię, bo technologię już mają, postacie mają, szkielet fabularny mają, wystarczyłoby tylko do kupy poskładać wędrówkę Letho, który w czasie akcji W2 był zawsze o krok przed Geraltem. No i jak pisałem, za taki dodatek gotów byłbym zapłacić (oczywiście rozsądną cenę ;P), żeby Redom ten wysiłek cokolwiek się opłacał ;)
 
Vojtasass said:
Pewnie, tylko plany czasem się zmieniają. Mike-CDP mówił kiedyś w wywiadzie dla Polygamii, że chcieliby wydać edytor w jakiejś w miarę przystępnej formie, ale "za wcześnie by o tym mówić". Konrad Tomaszkiewicz też jakoś specjalnie otuchą nie napełnił, po szczerym wyznaniu, że muszą zrobić dokumentację Red Engine najpierw na swój własny użytek. ;) Najbardziej męczące jest czekanie na zapowiedź bądź dementi.

Na poprawnie działający edytor do pierwszego Wiedźmina też fani czekali niespełna rok. Ja tam jednak nie mam powodu by im nie ufać i bądź co bądź edytor zostanie na pewno wydany.
 
edytor powinien zostać wydany, bo taki zabieg podtrzymuje życie gry... póki co Redzi podtrzymują to życie innymi sposobami jak patch 2.0 czy edycja rozszerzona + DLC + zapewne jakiś dodatek w tym roku ;)
 
Majaczy mi się jakiś wywiad (ale strasznie nie chce mi się teraz szukać...), w którym któryś z REDów mówił, że do kwestii edytora wrócą po wydaniu wersji xboksowej. W sensie, że teraz kompletnie nie mają na to czasu.
 
Ukazanie się edytora po premierze W2 na klocka jest chyba najbardziej prawdopodobne. A odbiegając od tematu, były jakieś wzmianki o pewnej niespodziance związanej z W1 ? Wydaje mi się, że gdzieś mi się to o uszy obiło, ale kompletnie nie mam pojęcia, gdzie i czy to nie jest obraz moich sennych marzeń :D
 
@up
Nie przyśniło ci się, mnie też coś takiego o uszy się obiło. Nie podejmuję się jednak wskazania, gdzie o tym słyszałem
 
Mam szczerą nadzieję, że jednym z nieujawnionych jeszcze dodatków w Edycji Rozszerzonej będzie unik w formie piruetu. ;)
Ciągłe fikanie koziołków, żeby jak najszybciej oddalić się od przeciwnika, wygląda równie głupio jak ciągłe skakanie w Gothicu. Nie dało się tego rozwiązać tak, że kiedy Geralt robi unik na bok to fika koziołka, a kiedy każemy mu się cofnąć, to robi piruet? Albo nie dało się zrobić kilku różnych animacji uniku, generowanych losowo podczas wciśnięcia spacji?
 
Podobno do Edycji Rozszerzonej dodadzą łatkę z klimatem o który tyle osób się upominało ;p
 
Nie wiem czy to odpowiedni temat,
Chciałem zapytać czy ktoś wie czy CDP Red Planuje coś z zakończeniem drogi Vernona Roche`a chodzi mi o tę niejasność z ocalałymi z jego oddziału a konkretniej Ves.
Czy to będzie tak jak w jedynce z Shani po której ślad ginie.
Z góry dzięki :)
 
Top Bottom