GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

+
ak widać nie opłaca im się inwestować w tę grę i postawili krzyżyk na gwicie ;)

Mogli wstrzymać się z ogłoszeniem np. do listopada 2023 i poczekać, a może W3 coś poradzi (gdyby tam dali przekierowanie do Gwinta), a tak to powoli gracze będą odchodzić od Gwinta.
Na moje to oni nie chcą wspierać gwinta bez względu na to czy im się to opłaca czy nie. Ktoś lub więcej ktosiów się wypalił i stracił chęci. Po prostu postanowili to zakończyć. O tej grze zdecydowanie więcej osób nie wie niż wie i to nawet w Polsce a co dopiero gdzie indziej. Gdyby chcieli czegoś więcej wystarczyła by jakakolwiek promocja podczas premiery i trwania tego pseudo serialu od netflixa. Informacja w W3 o osobnej grze też by pomogła.
Stąd takie a nie inne moje wnioski. Szkoda bo potencjał jest ogromny także ten finansowy.
Nie mniej praw do gry nie sprzedają lecz pozostawiają na pograniczu między niebytem deweloperskim a czymkolwiek odfanów. Może to głupie i naiwne jednak może więc planują kolejny nowy start wraz z W4 ?
 
Mogli wstrzymać się z ogłoszeniem np. do listopada 2023 i poczekać
Najgorsze co mogliby zrobić to postawić graczy przed faktem dokonanym. Wyobraź sobie, że ludzie by kupowali rzeczy ze sklepu w przyszłym roku nie wiedząc o tym, że studio zamierza porzucić tą grę... Myślę, że mnóstwo ludzi byłoby co najmniej oburzonych taka sytuacją.

Co do powodów tak szybkiej decyzji o wygaszeniu projektu to myślę, że oprócz pogarszających się wskaźników finansowych tutaj odegrać role mogły czynniki takie jak próba przekierowania zainteresowania na jakąś inna grę, która jest w produkcji lub też ewentualna monetyzacja jakiejś nowej mini gry, którą uświadczymy w nowym Wiedźminie.
 
Co do powodów tak szybkiej decyzji o wygaszeniu projektu to myślę, że oprócz pogarszających się wskaźników finansowych tutaj odegrać role mogły czynniki takie jak próba przekierowania zainteresowania na jakąś inna grę, która jest w produkcji lub też ewentualna monetyzacja jakiejś nowej mini gry, którą uświadczymy w nowym Wiedźminie.
Ok. Wszystko rozumiem, ale to nie ma sensu na dłuższą metę. Masz grę która przynosi jakieś dochody (może nie za wielkie ale zawsze) i porzucasz projekt żeby skierować ludzi do pracy nad innym projektem, który powiedzmy wyjdzie za 2 lata i nie wiadomo jak się przyjmie. Bo jeśli chodzi o jakieś multi do CP czy Wiedźmina to jeszcze dużo wody upłynie.
 
Ok. Wszystko rozumiem, ale to nie ma sensu na dłuższą metę. Masz grę która przynosi jakieś dochody (może nie za wielkie ale zawsze) i porzucasz projekt żeby skierować ludzi do pracy nad innym projektem, który powiedzmy wyjdzie za 2 lata i nie wiadomo jak się przyjmie. Bo jeśli chodzi o jakieś multi do CP czy Wiedźmina to jeszcze dużo wody upłynie.
Jakby nie było, na razie na laderze gra się fajnie. Nie ma problemów z przeciwnikami, czekania. Dalej gra dużo osób. Więc 2023 powinien być ok. Zawsze rok gry.
 
Ech, szkoda... Homecoming zaorał gwinta... Gwint przed homecomingiem miał problemy z balansem, ale rozgrywka była ekscytująca. Po Homecomingu rozgrywka już nie była taka ekscytująca, ale była trochę bardziej zbalansowana. Kilkukrotnie próbowałem na dłużej pograć w gwinta po homecomingu, ale się nudziłem, już takiego funu nie czułem jak w pierwotnej wersji i porzucałem swoje konto.

Mam nadzieję, że po udostępnieniu narzędzi ktoś stworzy wersję gwinta sprzed homecoming, w której będzie można sobie pograć ze znajomymi, to by było coś, pewnie wielu starszych graczy by chętnie w to pograło.
 
Mam nadzieję, że po udostępnieniu narzędzi ktoś stworzy wersję gwinta sprzed homecoming
Jedyne narzędzia jakie przygotują będą miały za zadanie zbierać głosy od ludzi w celu zmiany siły kart/ich prowizji. Przynajmniej tyle wynika z tego co Vlad powiedział w filmie i na Reddicie.
 
HC "zaorał" gwinta. Aż dziw, że to jeszcze tak długo kontynuowano.
Przed HC rozgrywki były szybkie, zasady proste, sprawiały frajdę, po HC zagmatwane, długie i męczące.
 
Jedyne narzędzia jakie przygotują będą miały za zadanie zbierać głosy od ludzi w celu zmiany siły kart/ich prowizji. Przynajmniej tyle wynika z tego co Vlad powiedział w filmie i na Reddicie.
:< Mam nadzieję, że gdzieś jeszcze mają repozytorium ze starą wersją gwinta i że jednak dadzą się nią pobawić. To by było coś móc sobie pograć w tamtą wersję.
 
Top Bottom