Gwint - gracze w Velen, brak karty i listy w komnacie Baroma

+
Witajcie,
Jestem po zakończeniu wątku Sprawy Rodzinne z Krwawym Baronem, jak i Powrotem na Krzywuchowe Moczary.
Po kilkunastu godzinach rozgrywki chciałem na poważnie zająć się gwintem i mam problem.
Nie grałem wcześniej z Baronem w gwinta i nie ma jego karty i listy graczy z Velen w jego komnacie. Jest tylko list od jakiegoś oficera Nilfgardu, że zalega z dostawami. W dalszym ciągu mam otwarty quest Pełna kolekcja kart, więc teoretycznie dalej to powinno być.
Macie jakiś sposób na rozwiązanie problemu?
Xbox Series X.
Pozdrawiam. :)
 

Attachments

  • 0b383493-031c-44f7-8442-a94ba540c35e.png
    0b383493-031c-44f7-8442-a94ba540c35e.png
    2.5 MB · Views: 30
To jest zadanie z tych, które należy zacząć na początku gry i pilnować jego realizacji, bo łatwo je zawalić. Czerwony Baron nie żyje/wyjechał i nie masz już szans na jego kartę. Podpowiem, że nie jest to jedyna postać, której karty nie uzyskasz, jeśli nie zrobisz tego możliwie wcześnie, a następnie dokonasz pewnych wyborów rzutujących na jego dalsze losy.
Ja po prostu zawsze przy pierwszej możliwej okazji gram z każdym, kto tylko ma taką opcję dialogową: postacie fabularne, handlarze, kowale, płatnerze, zielarze, karczmarze oraz niektórzy zleceniodawcy. Oprócz tego kupuję wszystkie dostępne karty, u kogokolwiek tylko się da.
 
Jeśli nie grałeś z baronem, to ta karta powinna leżeć na stole w jego pokoju jeśli odszedł.
 
Czerwony Baron nie żyje/wyjechał i nie masz już szans na jego kartę.
To nieprawda. Powinna być na stole tak jak wyżej napisałem. Ale oczywiście lepiej grać z każdym z którym to możliwe od razu.
 
To nieprawda. Powinna być na stole tak jak wyżej napisałem. Ale oczywiście lepiej grać z każdym z którym to możliwe od razu.
Może i tak, ale ja raz też kiedyś miałem tego buga, że nie zagrałem i nie było karty. Od tamtej pory zawsze wcześniej gram. A jak to powinno być w przypadku karczmarza Stjepana Oliwiera z Novigradu, jeśli z nim wcześniej nie zagramy, a później razem z Triss zdecydujemy się przed ucieczką uratować jeszcze dwójkę czarodziei?
 
A jak to powinno być w przypadku karczmarza Stjepana Oliwiera z Novigradu, jeśli z nim wcześniej nie zagramy, a później razem z Triss zdecydujemy się przed ucieczką uratować jeszcze dwójkę czarodziei?
Tego nie wiem, nie pamiętam tego przypadku z poradnika. Dawno to było jak grałem.
 
Top Bottom