Nowe screeny z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Nie ma szans że to Novigrad, czy Wyzima, ten mostek trochę przypomina mi ten ze screena z gryfem, może ktoś go wrzucić?
 
Last edited:
Hmm, ciekawy jestem czy Geralt po wdepnięciu w te końskie odchody jakoś to skomentuje :huh:

A tak poważnie, to screeny pierwsza klasa, na pare miesięcy wystarczą

Edycja: Forum mnie oszukałao i 1000 posta nie będę miał nigdy
 
@Swooneb Gdzie ty tam widzisz niską jakość tekstur? :D

E: Ale powiadomienia o postach wysłanych w trakcie pisania wciąż nie ma :(
Na wodzie na przykład widzę ;p chociaż to można bardziej zgonić na brak AA
@adventus, słabe wytłumaczenie tego dziwnego zjawiska, ja mam nadzieję, że to nie noc :D Chyba że teraz tak właśnie działa kot.
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
pytanie tylko, czemu jeśli pada śnieg to pada tylko u góry screena a na dole już nie.
Geralt jest takim bad-assem że tworzy wokół siebie pole siłowe :D

A tak na poważnie, to na dole też mogą być płatki, ale ich nie widać. W końcu są białe i zlewają się z jasnym tłem. Albo dopiero co zaczął padać ;)
 
No i zaczynamy od początku ;) Nowe forum robi naprawde super wrażenie,podoba mi się. Fajnie że daliście nowe screeny,Chyba większego hype już nie uda sie wychodować ;P
 
Ładne te screeny, jednak nie byłbym sobą, gdybym nie miał małego ale.
Miała być ich garść, a są dwa plus jeden, kapkę mało.
Graficznie pierwsza liga, ale też nie jest to poziom jakiego bym na PC dotąd nie widział. I dobrze, napawa to wiarą, że gra hulać będzie nie tylko na wypasionych, ale i na normalnych piecach.
 
Szkoda że niema zdjęć z jazdy płotką byśmy zobaczyli czy Geralt zamontował płotce katalizator czy dalej kopci na całego spod ogona :)
 

Guest 3669645

Guest
Ej, patrzcie na drugi screen. Po prawej stronie NPC reaguje na bójkę, widać postępy po ostatnim trailerze :D
 
Ładne te screeny, jednak nie byłbym sobą, gdybym nie miał małego ale.
Miała być ich garść, a są dwa plus jeden, kapkę mało.
Graficznie pierwsza liga, ale też nie jest to poziom jakiego bym na PC dotąd nie widział. I dobrze, napawa to wiarą, że gra hulać będzie nie tylko na wypasionych, ale i na normalnych piecach.
Gdyby screen był ruchomy to wszystko wyglądałoby o wiele lepiej :p Ale screeny mają do siebie to że są zrzutami ekranu i się nie poruszają ;d
Ej, patrzcie na drugi screen. Po prawej stronie NPC reaguje na bójkę, widać postępy po ostatnim trailerze :D

bo się spojrzał na nich? :D No i "bójka" to trochę zbyt delikatne słowo ;d
 
No ładne to wszystko :) Dobry prezencik, ale przyznam się szczerze że bardzo głęboko i po cichu liczyłem na preordery :)
 
A może to nie Novigrad wcale, od razu wszyscy zakładają z góry że to Novigrad, tak jakby w W3 mielibyśmy odwiedzić tylko 1 miasto,, a może to opuszczona warownia, albo jakaś baza wypadowa bandytów,?.
Ja właśnie zakładam, że to nie jest Novigrad, ale mniejsza o to, grunt że wszystko się pięknie prezentuję. Swoją drogą bardzo podoba mi się oświetlenie we wszystkich obrazkach. Takie blade światło przywodzi na myśl grudniowe poranki jakie mieliśmy na przykłąd w tym roku. Ciekawe czy silnik graficzny Redów uwzględnia w oświetleniu zadaną mu porę roku...
 
No i zaczynamy od początku ;) Nowe forum robi naprawde super wrażenie,podoba mi się. Fajnie że daliście nowe screeny,Chyba większego hype już nie uda sie wychodować ;P

Oczywiście, że się da i będzie się działo jeszcze przed premierą dużo rzeczy o większej skali rażenia niż 3 nowe obrazki.
Wyobraź sobie co się stanie jak RED pokaże Ciri, Yen, albo chociaż Emhyra. Nie mówiąc już co to będzie jak do sieci trafi w full hd 16 minutowy :)D) gameplay :).

A same obrazki bardzo fajne. Podoba mi się nastrój, czuć na nich klimat pierwszego Wiedźmina, oj czuć. I dobrze. Podoba mi się dbałość o szczegóły - ptak na 1 obrazku - oświetlenie też wydaje się być w porządku.
Ale to tyle. Wiem jak to dziwnie brzmi, Wiedźmin 3 będzie w momencie premiery zapewne najładniej wyglądającą grą nowej (obecnej) generacji, ale po trailerze z VGX RED musiałby się bardziej postarać żeby mi szczęka znowu opadła do samej podłogi.
 

Guest 3669645

Guest
bo się spojrzał na nich? :D
Ano. Niby nic, a cieszy. W trailerze VGX gdy Geralt wywalił szyby z okien to koleś obok nawet nie pierdnął :p

Pytanie do REDów, noce w W3 będą wyglądały jak noce, czy jak trochę ciemniejszy dzień?
Fragmenty z płonącą wioską sugerują, że noc będzie wyglądała porządnie. Także bez obaw ;)
 
Top Bottom