Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Moim zdaniem obecna wizja Geralta jest bardzo dobra, szczególnie że nieco inaczej wygląda na CGI, a inaczej w grze (broda go bardzo postarza), ale nie o tym chciałem pisać, może mi ktoś podesłać tego screena na którym Geralt walczy z gryfem (tego gdy gryf jest jeszcze na ziemi a w oddali widać te zabudowania), bo nigdzie znaleźć nie mogę?
 
Witam,
Otóż ostatnio napotkałem dziwną informację, iż do sieci wyszła Beta W3. Ponieważ nie za bardzo ufam informacjom nie pochodzącym z wiarygodnego źródła pomknąłem migiem na forum. Niestety i tu nie znalazłem żadnej informacji na ten temat, ale szperałem dalej. Moje poszukiwania okazały się na tyle owocne iż dotarłem do *** strony, gdzie rzekoma Beta jest do pobrania. Jak by nie patrzeć jest to prawi 8 GB. O stronie na której znajduje się "to coś" nie wiem nic.

No i tu rodzą się pytania:
Czy ktoś to widział?
Czy ktoś to pobrał?
Czy może ktoś w to grał?
A może to jeden wielki fejk?

Tak czy owak, chciałem się tym z wami podzielić, bo nawet jeżeli jest to próba jakiegoś oszustwa internetowego (co jest bardzo prawdopodobne, bo nie wieżę, że w przypadku otwarcia Bety, nie było by informacji na oficjalnym forum), to dobrze żeby RED'zi o tym wiedzieli, być może podejmą jakieś kroki w tej sprawie.

PS: Nie jestem ostatnio zbyt aktywny na forum (praca, nauka, obowiązki, itd.), w związku z tym możliwe, że coś mnie ominęło. Jeżeli tak, to w takim razie za siane "fermentu" bardzo przepraszam... :)
(...w każdym innym czekam na wyjaśnienie sprawy)

No ale stronę jednak zedytowałam. Nie będziemy im reklamy przysparzać.
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
@kolos335 pomijając fakt, że nie za bardzo rozumiem Twoje pytanie... Wiedźmini starzeli się, ale znacznie wolniej od zwykłych ludzi. Pomiędzy W1 a W3 minęło tak mało czasu, że właściwie nie powinno być różnic w wyglądzie Geralta. REDzi przedstawili go jednak "starszego" by sprawiał wrażenie zmęczonego życiem i zdeterminowanego, by osiągnąć swój ostateczny cel.

fake , surveye i inne badziewia to odrazu fake pozatym głośno by było o tym na internecie , wystarczy nawet na torrentach zobaczyć jeżeli nie ma czegoś na torrentach to zawsze jest fake tam najszybciej coś wycieka :)
 
Zapewne jak poszukać to i znajdzie się strony z Watch_Dogs, GTA V PC itp. Zwykłe wyłudzenie danych osobowych/pieniędzy/klików etc.
 
Swego czasu na zatoce było do ściągnięcia gta 5 na pc... Z relacji znajomych wiem że szczęśliwcy którzy próbowali to odpalić zakończyli swoje przygody na formacie, gdyż pliczek instalacyjny (raptem coś koło 30GB) miał w sobie różne niespodzianki :E
Daję rękę uciąć że gdyby owa "beta W3" była do pobrania, to skończyło by się to podobnie.

Zresztą nawet gdyby beta wyciekła do internetu to i tak bym jej nie sprawdzał, z prostych przyczyn:
-uczciwość i szacunek do REDów - skoro grę na razie pokazują tylko na zamkniętych pokazach to znaczy że jest to część jakiegoś przemyślanego planu (nic dziwnego, bo gdyby przeciętny Kowalski zobaczył grę w wersji alfa, to mógłby się do produkcji zrazić)
-jak można sobie tak "zepsuć" produkcję na którą się czeka z zapartym tchem? Przecież wyczekiwanie na kuriera jest nie do przebicia :)
 
Ja mam na takie rewelacje jedną receptę, jeśli naprawdę była by to prawdziwa BETA to cały internet huczał by i grzał się od tego wycieku, i wszystkie serwisy growe o tym na pewno by napisały, a jeżeli jest cisza no to wiadomo co to jest. A poza tym to nie fair ściągać takie coś, wobec tak przyjaznego konsumentom (graczom) developera.
 
Last edited:
A poza tym to nie fair ściągać takie coś, wobec tak przyjaznego konsumentom (graczom) developera.

W ogóle nie powinno się ściągać bez względu na to czy wydawca mieni się przyjacielem czy nie. A jeśli czujesz, że wydawca cię wałuje to po prostu nie graj w jego gry. Nie piszę konkretnie do ciebie Frog, ale spotkałem się z komentarzami typu "Wydawca jest taki a taki, wyłudza kasę, wycina fragmenty gry i sprzedaje osobno itd. więc nie dam mu zarobić tylko ściągnę pirata.". To tak jakby czuć, że barman chrzci piwo wodą, ale zamiast poszukać sobie innej knajpy to nadal tam chodzić tylko uciekać bez płacenia. Przykład może i absurdalny, ale z tej samej parafii.

A co do ściągania gier z pokątnych stron, nigdy nie jest to bezpieczne. Jeśli faktycznie wyciekłaby prawdziwa beta Wieśka to na pewno internet by o tym huczał dokładnie tak jak pisze Frog. Nawet o tym wycieku nagrania pojawiały się newsy, a co dopiero w takiej sytuacji. Szkoda nerwów i komputera.
 
A ja mam takie pytanie - czemu każdy teoretycznie "konkurent" naszego Wiedźmina ma już gameplay ogólnie dostępny dla ludzi, a W3 nie? Toż to... :p
 
Oj nie, ja jednak muszę mieć pudełko ;) Mam nadzieję że będzie można zarejestrować grę na GOGu tak samo jak w przypadku Wiedźmina 1 i 2 bo jest to rozwiązanie świetne.
 
Jeśli o mnie chodzi, to też preferuję, w przypadku Wieśka, wersję pudełkową, a wersja zapasowa na GOG'u to jest strzał w dziesiątkę po prostu.
 
Jeśli chodzi o formę dostarczenia W3, to ja zdecydowane preferuje combo kurier+pudełko, wyczekiwanie na przesyłkę to dopiero adrenalina. A moment kiedy odbierasz paczkę z bananem na twarzy wbiegasz do domu rozpoczynasz ceremonialny unboxing.... bezcenne ( za resztę zapłacisz kartą ..:) )
 
Na kuriera z kolekcjonerką W2 niemalże z kwiatami czekałem, a gdy w końcu dotarł, to witałem go chlebem i solą. Dzisiaj nie mamy jeszcze ogłoszonego terminu startu preorderów, a ja już nie mogę się doczekać powtórki tego uczucia :D
 
Top Bottom