Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Ja nadal nie widzę możliwości zmiany stylu z mobilnego na klasyczny na mniejszych urządzeniach.
Jest taka opcja? Nie ma?
 
Last edited:
Chyba nikt tego nie zgłaszał...

Przy odpowiedzi za pomocą zaawansowanej edycji mamy podgląd poprzednich postów w danym temacie. Fajnie. Ale sposób ich wyświetlania jest, delikatnie mówiąc, totalnie nieczytelny. Chyba, że to u mnie problem i u Was jest normalnie? Czyt.: Macie jakieś separatory między wypowiedziami kolejnych osobników?


E: A, przepraszam, FF.
 
Po użyciu wyszukiwarki, jest białe tło, znika cały layout, cały szablon jest biały.

Chciałem się pochwalić dziewczynie jakie mamy ładne forum, zapominając, że informatyczka, i pierwsze co zrobiła to właśnie wyszukała i wytknęła mi że jednak nie takie idealne :D
 
Last edited:
Dawno mnie tutaj nie było, ale z okazji wprowadzenia nowego forum postanowiłem ponownie się zalogować i zobaczyć na własnej skórze, jak to wszystko funkcjonuje. Niestety - zdziwienie już na początek. Cóż to za nick? :D Postanowiłem go rzecz jasna zmienić, bo widzę, że jest taka możliwość. Tu pojawia się jednak problem - dlaczego system prosi mnie o podanie adresu e-mail rodzica? Kompletnie nic nie mogę zmienić przez to w ustawieniach profilu, włącznie z nickiem.
 
Dawno mnie tutaj nie było, ale z okazji wprowadzenia nowego forum postanowiłem ponownie się zalogować i zobaczyć na własnej skórze, jak to wszystko funkcjonuje. Niestety - zdziwienie już na początek. Cóż to za nick? :D Postanowiłem go rzecz jasna zmienić, bo widzę, że jest taka możliwość. Tu pojawia się jednak problem - dlaczego system prosi mnie o podanie adresu e-mail rodzica? Kompletnie nic nie mogę zmienić przez to w ustawieniach profilu, włącznie z nickiem.

Póki co wpisz swój adres email, na który jest podpięte konto, zadziała :)
 
Jakiś bot powinien przeszukiwać nowe wiadomości pod kątem słów nick mail rodzic i wysyłać automatyczną odpowiedź :)
 
Okej, działa :) Czy mogę jednak zmienić jakoś ten nick? Jakąkolwiek nazwę użytkownika bym nie wpisał, i tak za każdym razem wyskakuje informacja, że login jest już zajęty.
 
No faktycznie, musiałem trafiać w zajęte już nicki :p Wydawało mi się to niemożliwe, bo wymyślałem już najróżniejsze nazwy, a jednak. Dzięki za pomoc :)
 
Okej, działa :) Czy mogę jednak zmienić jakoś ten nick? Jakąkolwiek nazwę użytkownika bym nie wpisał, i tak za każdym razem wyskakuje informacja, że login jest już zajęty.

Z tego co wiem jest tu koło 3mln. osób więc masz dość ograniczono pole wyboru do fajnego "wolnego" nicku :)
 
Po użyciu wyszukiwarki, jest białe tło, znika cały layout, cały szablon jest biały.

Chciałem się pochwalić dziewczynie jakie mamy ładne forum, zapominając, że informatyczka, i pierwsze co zrobiła to właśnie wyszukała i wytknęła mi że jednak nie takie idealne :D

Phi. Dziewczynę ma, a do Undomiel w konkury uderza :harhar:
Chyba, że jesteś, jak to ujął Morholt, jak "chłopaki z drużyny Artura (...) którzy zapoczątkowali tę idiotyczną modę, by wielbić jedną, chędożyć drugą, a żenić się z trzecią"? ;)
:cheers:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom