Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

+
Vojtas said:
Masz duży potencjał. Wykorzystaj go. :)

Dzięki! Chciałabym :) Niestety, cięęężko wkręcić się do studia dubbingowego, jak się nie ma szkoły aktorskiej... Póki co mogę się udzielać tylko w dubbingach fanowskich... Albo znów brać udział w konkursach dubbingowych z okazji premiery Wiedźmina w Empiku ;)
 
Ja się cieszę iż głos Geralta z Rivii będzie rówznież taki sam jak w częściach pozostałych. Ten głos po prostu pasuje do Geralta.
 
deepack99 said:
Ja się cieszę iż głos Geralta z Rivii będzie rówznież taki sam jak w częściach pozostałych. Ten głos po prostu pasuje do Geralta.

No, Rozenek daje radę. Ja cały czas zastanawiam się jak w roli Geralta wypadł by Banaszyk.
 
W grach nie wyobrażam sobie innego głosu, audiobook zacząłem, ale po prostu moją wyobraźnią zawładnął Vernon, więc jego słuchanie mijało się z celem. Rozenek jest wyborem 10/10 lepiej nie mogli wybrać.
 
PATROL said:
W grach nie wyobrażam sobie innego głosu, audiobook zacząłem, ale po prostu moją wyobraźnią zawładnął Vernon, więc jego słuchanie mijało się z celem. Rozenek jest wyborem 10/10 lepiej nie mogli wybrać.
Tu się nie mogę zgodzić, pierwsze sekundy są ciężkie, by się przestawić, ale potem audiobookowy Geralt jest bardzo dobry. To, że Rozenek jest celujący, to inna sprawa. Jedynie przyczepiłbym się do tego że w audiobooku Geralt ma nieco zbyt łagodny głos.
 
Nie neguję tego, że Banaszyk jest bardzo dobry, po prostu mi cały czas w głowie włącza się Vernon. Widząc jak zagrał Veronona, utwierdza mnie w przekonaniu, że jest też świetny w roli Geralta, jednak to nie dla mnie. A i audiobooków w ogóle tez nie jestem fanem.
 

Guest 3669645

Guest
Ja też mimo iż próbowałem kilka razy, to się w końcu poddałem z słuchaniem audiobooka, a szkoda, bo się super zapowiadał i ma dobre opinie. Banaszyk to super aktor, jako Roche nie można go było nie polubić, ale jego głos w audiobooku po prostu ranił moje uszy. Nie dlatego, że grał słabo, nie dlatego, że kojarzy mi się z Rochem, ale dlatego, że jego głos zwyczajnie mi nie pasuje do Geralta. Jego rola z W2 tylko spotęgowała efekt ;)
 
Jak dla mnie w audiobooku wiedzmina Banaszyk jakos tak na sile staral sie aby jego glos byl pozbawiony emocji. Nie przychodzilo mu naturalnie, jak Rozenkowi. Mogl wypasc lepiej. Genialnie czytal za to "Pana Lodowego Ogrodu" Polecam, nawet jak ktos nie przepada za audiobookami. Mozna odsluchac darmowy rozdzial w audiotece.

Oops przepraszam to rozenek czyta. Zamotalem sie. Cofam wszystko co napisalem. Ale wtopa. Niezle wypadl za to jako Raynor w sc2. (Chyba ze to tez kto inny)
 
Ja bym chętnie Baumana znów usłyszał - ma fantastyczny głos :) Najbardziej ciekawi mnie kto wcieli się w Ciri i cesarza Nilfgaardu, bo co do Yen to raczej nie będzie trudno znaleźć dobrej aktorki do tej roli :)
 

Guest 3669645

Guest
Z Ciri sprawa jest prosta raczej, wymagań dużych nie mam :p Pani Gorczyca byłaby ok, w Tom Raiderze może jakaś rewelacyjna nie była, ale dawała radę.

Najtrudniej będzie z Yennefer. Po pierwsze, trza dobrze dobrać głos pod jej skomplikowany charakterek -Raz czułej, łagodnej ale dojrzałej kobiety, raz diablicy :D Po drugie, właścicielka tego głosu musi potrafić naprawdę dobrze grać. Będzie jeszcze trudniej niż z Geraltem, bo jak wiemy, Yen lubi się czasem wkurzyć, wściec, rzucać jadowitymi słówkami. To trzeba odpowiednio oddać i nie ma bata. W tym i tylko tym przypadku nie zniosę, jeśli wybiorą jakąś nijaką, drewnianą aktorkę :p
 
No faktycznie, z Yennefer mogą mieć problem. Tzn. mogli, bo już pewnie wszystkie kwestie nagrane. Że też jeszcze żadna aktorka dubbingowa nie pochwaliła się na żadnych twiterach itp. , że będzie Yennefer :] . No chyba, że jakaś wielka kara za to grozi.
 
Z Ciri sprawa jest prosta raczej, wymagań dużych nie mam :p Pani Gorczyca byłaby ok, w Tom Raiderze może jakaś rewelacyjna nie była, ale dawała radę.

Przepadnij heretyku! Dawała radę?
Na moje była lepsza od oryginału, co się w zasadzie nie trafia.
Bardzo chciałbym usłyszeć ją w W3 w roli wiadomo kogo (z automatu +5 symaptii do postaci) .

Co do Yennefer, ze trzy razy pisałem, że słyszałbym w tej roli Annę Dereszowską. I zdania nie zmieniam.
 
Top Bottom