Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Niektóre z tych conceptów są rzeczywiście ładne, ale te długie fartuchy już mi średnio podchodzą. Kojarzą mi się ze strojem z serialu, gdzie Geralt wyglądał jak jakiś samuraj.

Widać też wyraźnie, że Redzi chcą nadać zbrojom charakterystyczne cechy kultury regionu z którego zbroja pochodzi. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo np12 to typowy strój wikinga. Generalnie I don't mind, chociaż na szlaku sobie jakoś Wiedźmina tak ubranego nie wyobrażam. Na melanżu w karczmie na Skellige to jeszcze tak...
 
Mnie natomiast te zbroje bardzo się podobają (przynajmniej większość), świetnie że chcą je dostosować do lokacji w grze.

Ciekawe czy i tym razem pojawi się w grze tablica ogłoszeń, niby zadania mamy dostawać na różny sposób, a na takiej tablicy mogłoby się oprócz zadań pojawić coś ciekawego do poczytania, odnośnie świata gry (jakiś list gończy, czy coś).
 
Chciał żeby pojawiła się postać kobieca, której nikt się nie spodziewa :) Wszyscy wiemy o Triss oraz Yen (na Yen bardzo, bardzo czekam), ale co powiedzielibyście na Fringille Vigo dla przykładu? Ja byłbym bardzo miło zaskoczony.
 
No było już mówione, że Sezon Burz nie będzie zbytnio ingerował w W3, ze względu na zbyt zaawansowany poziom prac nad grą ;) Aczkolwiek chciałbym ją zobaczyć, po tych książkowych opisach
 
Nie chodzi tu o ingerencje Sezonu, nie wiem czy czytałeś sagę, bo jeśli nie to nie chcę spoilować, jeśli tak, to mogę Ci przypomnieć.
Jeśli nie czytałeś sagi nie otwieraj:
Zginęła na wzgórzach Sodden
 
Fringilli raczej bym się nie spodziewał, gdyż ona jest pochodzienia nilfgaardzkiego. Jej najlepsza psiapsiółka już została zamordowana, więc uczynienie tego samego z Vigo raczej nie powinno trwać długo.
 
Jeśli było to przepraszam. Ja jakoś nie kojarzę i wątpię nawet żebym tu coś znalazł bo jest tego po prostu za dużo :)
http://cdn.dualshockers.com/wp-content/uploads/2014/01/Geralt-III-wszystkie-a-kopia.jpg
http://cdn2.dualshockers.com/wp-content/uploads/2014/01/Geralt-III-wszystkie-b-kopia.jpg
http://cdn2.dualshockers.com/wp-content/uploads/2014/01/Geralt-III-wszystkie-c-kopia.jpg
Są to chyba wszystkie stroje jakie będzie mógł w W3 nosić Gerwant :)

I tylko 1 pancerz ma hak na trofea. Na niektórych artach fajnie miecze są skrzyżowane like a ninja style ;)
 
Last edited:
Chciałbym odpowiedzieć na post danego użytkownika, klikam więc na napis ''Odpowiedz'' , a te nie działa i zamieszcza ''normalnego posta'' nie skierowanego do użytkownika, któremu chciałem odpowiedzieć. Chyba lepiej Ci nie wytłumaczę;)



up: ok, ale opcja odpowiedz nie działa tylko mi ? czy wszystkim ?
 
Last edited:
Chciałbym odpowiedzieć na post danego użytkownika, klikam więc na napis ''Odpowiedz'' , a te nie działa i zamieszcza ''normalnego posta'' nie skierowanego do użytkownika, któremu chciałem odpowiedzieć. Chyba lepiej Ci nie wytłumaczę;)

Jeśli chcesz skierować odpowiedź do konkretnego użytkownika, użyj opcji "odpowiedz z cytatem" przy interesującym Cię poście.
 
Na interze ktoś przetłumaczył wywiad ostatni z A. Kicińskim i strasznie tam się przejęli tym że tyle idzie na marketing i że REDZi zaprzedali dusze diabłu a gra będzie dla mass jak Skyrim. Mocne oskarżenia, bierze się to zapewne z nie doboru materiałów i ogólnie informacji na temat gry. Fajnie jakby CDPR uspokoił nie długo czymś nowym, przede wszystkim ludzi z poza Polski którzy tracą wiare :D
 
Top Bottom