Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@Marcin Momot, nawet nie wiesz (albo wiesz) ilu forumowiczom zniszczyłeś nadzieje. Nie dziwię się, że przy każdym większym wydarzeniu w growym świecie napalają się na nowe materiały. Słaby ten Wasz PR. Konkurencja co jakiś cas wypuści trailer i ludzie nasyceni. Odpowiedz mi, do czego teraz mamy czekać? Do GDC czy do mitycznej konferencji na wiosnę? Tylko jeden Turek-anarchista :victory: zdecydował się poświęcić dla dobra fanów. Ja bym mu przyznał tytuł męczennika wiedźmińskiego. Redefinicja RPG... Więcej nie piszę, bo dostanę warna albo mnie znienawidzą.
 
Nie jest tak źle... Jak pojawi się ta muzyka ze Skellige, to będę w niebo wzięty :D Ale racja przydałby się jakieś materiały, jak Wiedźmina można już przejść od początku do końca :)
 
@Marcin Momot, nawet nie wiesz (albo wiesz) ilu forumowiczom zniszczyłeś nadzieje.
I chwała Marcinowi. Wy byście chcieli znać całą grę od A do Z już na miesiące przed premierą. A co potem? 0 przyjemności z gry, bo wiesz co się za moment stanie. Wszystkie krajobrazy już widziałeś na screenach. Wszyscy przeciwnicy zostali 100razy przemaglowani w tematach forumowych, więc zero zaskoczenia. Ogółem - nuda, nic nie zostało do odkrycia. Tego chcecie?? Bo ja nie.

I @Viking, skończ marudzić, bo to mi zaczyna przypominać płacz 3latka o lizaka.
 
@serek Może mam takie hobby: marudzenie na REDów? Chociaż moje 4 posty to nic przy twoim spamie na starym forum ;). I niepotrzebnie przytaczasz ten śmieszny argument (o ile można go tak nazwać) o zobaczeniu wszystkiego przed premierą. Mowa tu tylko o jednym materiale video. Czy ja prosiłem o codzienne wypuszczanie screenów/ścieżki dźwiękowej/fabuły/postaci/itd.?
 
Nie jest tak źle... Jak pojawi się ta muzyka ze Skellige, to będę w niebo wzięty :D Ale racja przydałby się jakieś materiały, jak Wiedźmina można już przejść od początku do końca :)

Muszę Was zmartwić - niestety nie udostępnimy utworu ze Skellige. Właśnie rozmawiałem z dzwiękowcami i utwór ulega jeszcze modyfikacjom. Zgodnie z zasadą, że niedokończonego dzieła się nie pokazuje, muszę Was prosić o cierpliwość.

Nie dołujcie się jednak zbytnio - mój quest o wywalczenie dla Was nowych materiałów nie ustaje;)
 
@Marcin Momot Chyba tak działa nick z spacją. :p Słuszna droga i ignorujcie ludzi takich jaki @Viking których widać jedynym celem jest poznanie całej gry przed premierą. Często i gęsto mniej znaczy więcej, a Wasza obecna kampania o wiele bardziej nakręca Hype niż ta przy okazji W2 gdzie pokazaliście dużo za dużo i do tego za szybko... Widać to na naszym jak i innych forach/stronach. :) Zamiast walki o nowe materiały które poznamy grając (wtedy jest najprzyjemniej) proponowałbym przeniesienie sił na informacje o wymaganiach/pre-orderze chociaż pewnie obie rzeczy mają już swoją dokładną datę i godzinę i w tym punkcie nic nie wywalczymy. ;)
 
@Marcin Momot, wielkie dzięki za wszystko i w ogóle za to że walczysz o te materiały dla nas. :cheers:
A z tą muzyką to mam nadzieję że nie zmieni się na gorsze, bo jakoś trudno mi wyobrazić sobie, w jaki sposób mogłaby ona brzmieć jeszcze lepiej niż dotychczas. Już nieraz zdarzały się sytuacje, gdy soundtrack przed premierą gry brzmiał lepiej niż w finalnej wersji :( Ale wierzę w Waszych dźwiękowców i z niecierpliwością czekam na materiały ;)
 
Dokładnie. Viking dobrze mówi, polać mu.
Tu nie chodzi o jakieś wielkie spoilery. Jeno o muzykę którą już właściwie znamy, lub gameplay, (najprawdopodobniej z leszym lub gigantem) o którym słyszeliśmy i czytaliśmy już tak wiele, że to nie byłby żaden spoiler. Nie mówię już nawet o tych, którzy widzieli "wyciek, którego nie było". Więc uspokójcie się z tym poznawaniem wszystkiego. Ja chcę mieć tyle samo niespodzianek w grze jak wszyscy tutaj. Nie zależy mi na poznawaniu nowych potworów, postaci czy fragmentów fabuły. Ja nawet nie chcę oglądać nowych lokacji. Wystarczy ten soundtrack i gameplay coby zobaczyć grę w ruchu. A potem nic, aż do premiery.
 
@Viking @solan7 Jak dostaniecie teraz gameplay to będziecie chcieli więcej i tak stopniowo dojdzie do całej gry o której z @serek mówimy. Fakt lekko tutaj wyolbrzymiamy ale zdecydowanie przesadzacie z "żądaniami" według mnie i tyle. W sprawie dalszych dyskusji zapraszam na PW.

Widać ile osób popiera Ciebie i Serka :facepalm:

Jak to się mówi - krzykaczy zawsze najbardziej widać. :)
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
E, tam, bez przesadyzmu w żadną ze stron. Nikomu nie chodzi o poznanie całej gry przed premierą, fakt faktem, jeszcze sporo REDzi mają nam do pokazania. Niecierpliwość bierze każdego, bo gra zapowiada się jak żadna inna i te standardowe dość wypuszczanie materiałów może się nam wydawać tragiczne, a my odliczamy dzień po dniu, godzinę po godzinie. A są developerzy, którzy są dużo bardziej "wstydliwi" swoich gier, także nie widzę w polityce firmy zbytnio niczego dziwnego czy bulwersującego. Lada moment data premiery, start pre-ordera a co za tym idzie pewnie także i jakiś gameplay. Po prostu musimy wytrzymać. Z pewnością nadejdzie jeszcze sezon kiedy nie będziemy nadążać w omawianiu nowości.
 
Właśnie wrzuciliśmy na naszego facebooka - rysunek jednego z naszych koncept artystów:)
 
Top Bottom