Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@Wszyscy zwolennicy i przeciwnicy gameplaya Nie ma sensu dzielić się na 2 obozy. OK, video nadejdzie kiedy nastąpi stosowna chwila. Ja obstawiam niezapowiedzianą konferencje na wiosnę. Też nie można naskakiwać od razu i straszyć poznaniem całej gry. Mi chodziło to że, minął rok a widzieliśmy tylko trailer na E3 ze starego buildu i minutowe "coś" na VGX. @Napoleon_Pl Widzisz jak brak materiałów wpływa na relacje na forum :p.
 
@Marcin Momot Po zbroi Geralta wnioskuje, że Jakier pokaże się w Wiedźminie 3 (o to się trochę obawiałem) No i jakaś ballada przy ognisku :) (Tak wiem to zwykły art, ale miło by było gdyby, takie wydarzenie miało miejsce)

I tak do wszystkich, co chcą i nie chcą, zobaczyć nowych materiałów. Właśnie mija rok od zapowiedź https://www.youtube.com/watch?v=weCw2s2U3Rw
Z mojego punktu widzenia, ten czas minął strasznie szybko i przyjemnie :) Więc przestańcie się kłócić o byle co, bo czasu nie zostało zbyt dużo.
 
Ładny ten art. Czasami to aż się można zdziwić, jak taka drobnostka może ucieszyć :)
@Wojtak212
Ani przez chwilę nie wyobrażałem sobie W3 bez Jaskra - nie da się, po prostu się nie da :E
 
Last edited:
Odnośnie arta to tak sobie właśnie wyobrażam przygodę z Wiedźminem 3, tak jak w filmie, gdy Jaskier śpiewał Zapachniało Jesienią przy Geralcie <3
 
Last edited:
Tak, art ładny, ale odnośnie artów, przydało by się kilka nowych koncept artów z gry, bo dawno nic nie było (pomijam te "przetermitowane" pancerze)...
 
Art fajny, nawet Jaskier jakoś tak lepiej wygląda w porównaniu do W1 i W2 (dłuższe włosy, nieco inne rysy?). Mam nadzieję że tak będzie wyglądać w grze :)
No i coś nowego - pieczenie kiełbasek przy ognisku w doborowym towarzystwie. To rozumiem :cheers:
 
Mi się marzy, aby w Wieśku spotkać postacie pokroju Bonharta. Takie twarde, zimne i bez żadnych skrupułów skurczybyki dla których odcięcie głowy to jak splunięcie. Sam zastanawiam się nad stworzeniem moda w którym głównymi przeciwnikami Geralta byliby synowie Bonharta. Taka trochę zemsta za ojca.
 
Last edited:
Redzi powiedzieli niby kiedyś, że w W3 nie będziemy mieli żadnych towarzyszy na długo, głównie będziemy podróżować samotnie, ale bardzo chciałbym wybrać się na szlak właśnie z Jaskrem. Tak jak w książkach - Geralt na Płotkę, Jaskier na Pegaza, i wio!! w szeroki świat :horse:
No i nie chciałby się później odczepić - trochę jak z Wrzodem w Gothicu :D Też by coś gadał cały czas i rozpraszał uwagę Geralta.
Tylko że on byłby gorszy od Wrzoda. Czemu? Jaskra nie dałoby się zabić :facepalm:
 
Jak już mowa o otwartym świecie, itp. mam nadzieję, że po prologu będzie można pojechać, gdzie się chce, np. chciałbym na początku odwiedzić Skellige i tam zająć się zadaniami ;) Tak właściwie to chciałbym zobaczyć, jak teraz Skellige wygląda (ostatnio widzieliśmy je w bardzo wczesnej wersji gry)
 
Przecież było mówione że będzie można się udać do każdej lokacji, i od nas zależy gdzie zaczniemy robić zadania...
 
Nie znam się na kopytkach, ale prawdopodobnie parzystokopytne.
Nie znam się również na instrumentach strunowych, ale granie na lutni w rękawicach wydaje mi się dość eksperymentalnym podejściem do sztuki.

@down
Może i racja. Trudno określić. Ale się nie upieram.
 
Last edited:
Nie znam się na kopytkach, ale prawdopodobnie parzystokopytne.
Nie znam się również na instrumentach strunowych, ale granie na lutni w rękawicach wydaje mi się dość eksperymentalnym podejściem do sztuki.
To chyba nie rękawice, to takie rękawy ozdobne.
 
Top Bottom