Nowe screeny z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Aż pogrzebałam nawet i, nie, niekoniecznie - od pathetikos=wrażliwy, tak przynajmniej mówi Kopaliński, ale z patosem jest jakaś oboczność też, z tego, co widzę. Z UK to my za wiele nie wynieśliśmy raczej, jesli chodzi o rozwój języka polskiego, bo jakby nie mieliśmy dotąd po drodze, dopiero teraz. Możemy mieć co najwyżej niektóre wyrazy podobnie brzmiące, ale to dlatego, że oba języki wywiodły je z tej samej podstawy, najczęściej łacińskiej.

Swoją drogą ciekawe, że w Pl poszliśmy w kierunku wrażliwy=wzruszający, a Albion wybrał wrażliwy=żałosny...

Ale czy my aby nie zeszliśmy z tematu? :)

To jest wątek o screenach z gry, które nie wiem, czy są akurat mocno epickie, a już na pewno nie patetyczne ani żałosne :p
 
Last edited:
Tylko, że wierzchowce w Skyrim zaginały prawa fizyki i tak naprawdę nic wspólnego z końmi nie miały. Bo co to za koń, który w pełnym galopie jest niewiele szybszy od biegnącego człowieka. Myślę, że nie ma się co obawiać o konie w Wiedźminie skoro REDzi wzorują się na Red Dead Redemption.

Konie w skyrimie nie miały być szybkie tylko wytrzymałe :) No i były...
 
Dzięki. Wychodzi na to, że potrzebuję zgody rodzica, trudno będzie bo z nimi już dawno nie mieszam:) Napisałem do admina, mam nadzieję że mnie odhaczą jako dużego chłopca
To któryś z adminów jest Twoim tatą?!

Patrząc na screeny jestem spokojny, że mój gtx 550Ti da radę. Może nawet uciągnie średnie...
Pfff, te statyczne screeny to i S3 Virge pociągnie, nawet na wysokich. Ale jak się zaczną ruszać w sześćdziesięciu klatkach, to... :whistle:
 
Na 60 nie liczę. W wypowiedzi chodziło mi raczej o te 30 klatek przynajmniej ;)
Gorzej będzie z czarami a przede wszystkim z ogniem. Chyba każdy wie, jak fajnie lubi fps spadać przy takich efektach :)
 
Czary, pffff. Pomyśl lepiej o centrum Novigradu, gdzie będzie się przechadzać 150 NPC-ów z bujnymi czuprynami, wykonujących 100 różnych animacji na sekundę. A jak do tego zawieje, to te wszystkie włosy, dym z kominów i portki suszące się na sznurkach wysadzą Ci komputer w powietrze. Ba, były już obawy, że do eksplozji wystarczy broda Geralta... :whistle:
 
NPC-ów może być i pięćset, a każdy z tysiącami włosów na głowie, lecz prawda jest taka, że bez porządnych efektów świetlnych to wciąż będzie grafika średnia i mało realistyczna. Bo przecież jeden człowiek nie wygląda bardziej realistycznie od drugiego z racji tego, że ma więcej zmarszczek lub włosów na głowie :) Więc, drodzy Redzi, jak macie coś w grafice jeszcze poprawiać, to nie ilości elementów, bo tych jest już bez liku, nie tekstury, jako że te wydają się równie bogate, lecz oświetlenie, oświetlenie i po trzykroć oświetlenie! :)
 
@up, uważaj, bo jeszcze wezmą sobie do serca, przekombinują i na końcu wyjdzie z dobrych chęci coś takiego jak w W2 :p
Ale masz rację, tekstury są już perfekcyjne, liczba elementów i szczegółów świata ogromna.
 
A moim zdaniem animacje dadzą dużo więcej niż realne oświetlenie, bo realne oświetlenie sprawia że wszystko wygląda pięknie, ale gdy się postacie, czy zwierzęta zaczynają poruszać to czar pryska. Ale z tego co widziałem to W3 będzie najlepiej zanimowaną grą w jaką grałem ;d
 
Oświetlenie w dwójce nie było na najwyższym poziomie, a i tak gra wygląda niesamowicie. Trójka z lepszym oświetleniem będzie miażdżyć. Mam taką nadzieje.:D
 
A moim zdaniem animacje dadzą dużo więcej niż realne oświetlenie, bo realne oświetlenie sprawia że wszystko wygląda pięknie, ale gdy się postacie, czy zwierzęta zaczynają poruszać to czar pryska. Ale z tego co widziałem to W3 będzie najlepiej zanimowaną grą w jaką grałem ;d
Chciałbym, żeby również trawa czy też śnieg było świetnie animowane. Trawa uginająca się pod wpływem ruchu postaci, tworzące się ślady w śniegu itp. :D
 

Guest 3669645

Guest
Ano, mi bardzo zależy by roślinność reagowała na ciało Geralta, by źdźbła trawa się uginały przy kontakcie z jego nogami, by ślady w śniegu się jakieś robiły. Mam nadzieję że tego nie zaniedbają, bo średnio by to wyglądało chodząc w największych chaszczach -Teraz można wejść wszędzie, w każde krzaki, roślinki więc skoro juz robią miodną grafikę to niech i to ogarną :D
 
Top Bottom