Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Jest jeszcze wielu innych czarodziejów, którzy dotychczas nie pojawili się w grach. Choćby Istredd.

Tak ale Detmold jak dla mnie jest taki klimatyczny. Może to przez ten jego dubbing? Taki spokojny i klimatyczny(mhhhrrroczny) :p. No i chcę poznac też trochę bardziej wątek Śmierci jego brata. Oczywiście jeżeli ktoś nie chce miec w W3 Detmolda może wybrac ścieżke Roche'a i pójsc z nim po Anais aby zobaczyc ciekawą Zmianę Płci Detmolda. Ja jednak wczytałbym zapis w którym Detmold przeżył, chocby dla rozwiązania sprawy śmierci jego brata itd.

BTW: Chciałbym jeszcze coś ala Arena COOP w Wieśku 3. Można walczyc z jakimś znajomym z potworkami albo np. Przeciw Znajomym, można by było też ogladac walki jakichś osób z innymi graczami lub potworkami, można by było robic zakłady itd, zarąbiście by było. Zwłaszcza że mój znajomy już długo się chwali swoimi wynikami na Arenie w W2, zobaczymy jak mu pójdzie gdy ja będę przy nim a wszystkie Endriagi i inne potworki będą na niego leciały :D
 
Last edited:
Jak wrzucić gifa który ma 270 KB i rozdiałkę 518x280 bo pisze, że nie można a zrobiłem gameplaya i chciałem go wrzucić.
 
Uwaga uwaga! Zapowiadana przeze mnie misja wykradnięcia gameplaya właśnie zakończyła się z sukcesem. Było ciężko, nawet bardzo. REDzi wzmocnili ochronę. Przy drzwiach stali żołnierze niebieskich pasów, którzy od rozbioru Temerii zostali firmą ochroniarską. Liczne kamery były dodatkowymi oczami Sigismunda Dijkstry, który to po ucieczce znalazł schronienie w zamku REDanii. Na sam koniec musiałem przekraść się przez straż Scoia'tael. Ale najważniejsze, że się udało więc aby nie przedłużać oto...
Jeśli jesteś REDem to wcale nie jest gameplay więc nie musisz tego otwierać
Gameplay znajduje się tutaj

Jak możecie zauważyć już na pierwszy rzut oka widać poprawę grafiki od ostatniego trailera. Powyższy fragment rozgrywki pokazuje nam walkę z Wywerną co może wskazywać na to, że zobaczymy ją w finalnej wersji. Animacja wyciągania miecza w stosunku do Wiedźmina drugiego uległa dużej poprawie. Nie ma żadnego "rozrywania" mieczem pochwy. Ulegając namową fanów REDzi postanowili powrócić do super realistycznej krwi. Po zabiciu truchło bądź trup przez dłuższy czas nie znikają z mapy. Co do samego protagonisty to REDzi w pełni oddali jego zmęczenie i znużenie tym światem. Ukłonem w stronę graczy jest wreszcie porządnie zbalansowany ekwipunek (bez przesadnego udźwigu, ciężkich zbroi, uzbrojenia nie pasującego do postaci jaką jest wiedźmin) udoskonalono system wyboru itemów. Jest teraz dużo wygodniejszy od tego w części drugiej. Fragment zdobytego gameplaya ukazuje nam zachwalany przez wielu bestiariusz bogato ilustrowany rycinami z epoki oraz porządnymi opisami potworów. W tym wypadku mamy ukazanego wampira. Ogólnie odnoszę wrażenie, że gra jest dobrze zoptymalizowana( podczas walki fpsy spadły raptem o 4 klatki). Na pewno jest to zasługa stabilnego interfejsu Mantle. Na koniec filmu REDzi zdradzili kiedy zostanie wydana gra. Data jest bardzo dokładna więc możemy dobrze zaplanować oszczędzanie kasy na kolekcjonerkę;) Cóż to by było wszystko co udało mi się zdobyć. Jeśli uda mi się wykraść więcej materiałów to na pewno się z wami podzielę.

@edit
Materiał udało mi się wrzucić na forum. Już nic nie trzeba ściągać;)
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Kradnij więcej. Jak zobaczyłem bestiariusz i "za stary na to jestem" to padłem xD

Złożymy się wszyscy z forum na noktowizor dla Ciebie, na pewno wzmocnią ochronę o pole minowe i komorę z odtwarzanymi piosenkami Biebera
 
Last edited by a moderator:
Dzięki. Na pewno bardzo pomoże. Chociaż teraz będę celował w (tak jest nie inaczej) grywalne demo a nie tylko gifa. Tylko jest jeden problem, za cholerę nie mam pojęcia jak ominąć komorę biebera.
 
Mam taką małą sugestię odnośnie nieba. We wszystkich grach w jakie grałem nocne niebo wydaje się martwe. Nieważne, że gwiazdy zmieniają swe położenie - zawsze są jasnymi kropkami niezmieniającymi wyglądu. Brakuje mi efektu "mrugania gwiazd".
 
Toporem go bracie, toporem! :cheers:

A na toporek nałożę starożytne krasnoludzkie zaklęcie "na pohybel skurwysynom":victory:

Mam taką małą sugestię odnośnie nieba. We wszystkich grach w jakie grałem nocne niebo wydaje się martwe. Nieważne, że gwiazdy zmieniają swe położenie - zawsze są jasnymi kropkami niezmieniającymi wyglądu. Brakuje mi efektu "mrugania gwiazd".
To, że widzisz "mrugające" gwiazdy jest efektem rożnej światłoczułości fragmentów oka oraz zanieczyszczenia atmosfery. Powietrze w wiedźminie jest dużo czystsze przez co światło gwiazd nie jest tak rozproszone i dobrze je wtedy widać. No a w grze choćbyś nie wiem jak się starał w widoku trzecioosobowym nie odwzorujesz światłoczułości kąta oka. Jeśli mi nie wierzysz to w nocy kiedy nie ma chmur spójrz kątem oka na gwiazdę a potem bezpośrednio na nią. Gwarantuję, że zobaczysz różnicę.
 
Last edited:
...No a w grze choćbyś nie wiem jak się starał w widoku trzecioosobowym nie odwzorujesz światłoczułości kąta oka...
Właśnie wiem, że nie da się odwzorować takich rzeczy (jeszcze). A jeśli się nie da odwzorować to trzeba oko gracza oszukać w inny sposób.
 
Właśnie wiem, że nie da się odwzorować takich rzeczy (jeszcze). A jeśli się nie da odwzorować to trzeba oko gracza oszukać w inny sposób.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to użycie textur wolumetrycznych. Ale gdyby REDzi ich użyli to zapewniam Cię, że SLI TITAN by nie dał sobie rady z tą grą.
 
Last edited:
Dobra runa nie jest zła :cheers:

Jutro korzystając z tego, że mam krócej lekcje udaję się do kowala z Podgrodzia aby zamówić u niego toporek i katanę z odpowiednimi runami i zaklęciami.Jak uda mi się to skontaktuję się z tym zacnym policjantem, który zgarnął Biebera, może uczyni mi ten zaszczyt i udzieli kilku rad jak się z gnojem obejść.
 
@up Na gnój jest jeden dobry sposób, na widły go! :victory:

Dokładnie.!:fury:

A tak przy okazji Wam też coś forum przez chwilę świrowało? Może znowu REDzi blokują "wyciek".

Kochani REDzi, wybaczcie, że zniszczyłem cały Wasz misterny plan promocji Dzikiego Gonu ale nie mogłem pozostać obojętny na głosy tysięcy fanów. Mam nadzieję, że szybsze pokazanie gameplaya nie obniży wam sprzedaży.
@down
Tylko dlaczego u mnie... No dobra wiem, że ukradłem i rozpowszechniłem mega utajnione dane ale klnę się na czaplę, że jeśli chodzi o muzykę to na pewno nie ja;)
 
Last edited:
U mnie się nic nie działo, może oddział CSI już zaczął szperać w poszukiwani ciągu dalszego soundtracku ze Skellige? Oby :D
 
A mi się marzy spotkać novigradzką straż świątynną pod dowództwem chapella (chapella hehe) i żeby to byli mocni, kozacko wyglądający przeciwnicy (coś jak janczarzy z AC, ) oczywiście uzbrojeni w lamie. Swoją drogą ma ktoś jakieś przedstawienie takiej lamii, bo mi nie udało się znaleźć.
 
A mi się marzy spotkać novigradzką straż świątynną pod dowództwem chapella (chapella hehe) i żeby to byli mocni, kozacko wyglądający przeciwnicy (coś jak janczarzy z AC, ) oczywiście uzbrojeni w lamie. Swoją drogą ma ktoś jakieś przedstawienie takiej lamii, bo mi nie udało się znaleźć.

Jak dobrze pamiętam to lamie to były pejcze z haczykowatymi kolcami które szarpały skórę.
Coś w tym stylu (nie czepiać się zrobione na rympał w paincie)View attachment 1748
 

Attachments

  • Lamia.jpg
    Lamia.jpg
    3.5 KB · Views: 36
Last edited:
To i ja wim, ale, czy to jest wymysł ASa ,czy taka broń istnieje naprawdę ? A jeśli nie to są może jakieś arty, czy cuś .
 
Top Bottom