Gry komputerowe

+
Obejrzyjcie koniecznie. Te wsie są takie jakie powinny być w Wiedźminie. Wspaniałe. Cudnie się ta produkcja zapowiada.

Cudownie mało powiedziane
Jak to zobaczyłem pierwszy raz to normalnie opad szczeny !
Że nagle taka gra ni stąd ni zowąd nie pojawia jeszcze z kickstartera !? w tym musi być jakiś haczyk ;)

P.s walka mieczem wygląda ciekawie :)
 
Nadeszła wiekopomna chwila - po 46 godzinach grania w Isaaca...
ZABIŁAM MATKĘ.
:animier:

Przez ostatnie kilka miesięcy nie mogłam grać w nic innego, spędzałam na tym codziennie ze 2 godziny(a przecież tyle mam zawsze do roboty...) - NARESZCIE WOLNOŚĆ. ;D

E: Dopiero początek lutego, a ja już zrealizowałam jedno noworoczne postanowienie, najss.
 
Last edited:
Nadeszła wiekopomna chwila - po 46 godzinach grania w Isaaca...
ZABIŁAM MATKĘ.
:animier:

Przez ostatnie kilka miesięcy nie mogłam grać w nic innego, spędzałam na tym codziennie ze 2 godziny(a przecież tyle mam zawsze do roboty...) - NARESZCIE WOLNOŚĆ. ;D

E: Dopiero początek lutego, a ja już zrealizowałam jedno noworoczne postanowienie, najss.
Ale że Nogę zabiłaś czy Serce? :p
 
Cudownie mało powiedziane
Jak to zobaczyłem pierwszy raz to normalnie opad szczeny !
Mnie się szalenie podoba skala obiektów - domy, drzewa itd. mają bardzo realistyczną wielkość (w stosunku do postaci gracza). Pytanie, co z warstwą fabularną.

No i mam nadzieję, że będzie można grać po czesku (z napisami) :D
 
Last edited:
Z ciekawości włączyłem ten filmik z Kingdom Come. Wszedłem nawet na stronę producenta, żeby się upewnić. Cry Engine. Jak dla mnie zbyt realistyczna grafika. Mam tutaj na myśli ZERO malowniczości. Zero sztuki w tej grafice, zero jakiejś kreatywności. No i świat w czystym, realistycznym średniowieczu. Najbardziej znienawidzonym przeze mnie okresie historii rasy ludzkiej. Zdecydowanie gra nie dla mnie.
 
Nie przesadzaj. W tym przypadku dość wierne graficznie przedstawienie średniowiecza (a przynajmniej naszych o nim wyobrażeń) jest dużą zaletą tej gry. Świat zaprezentowany w grze odgrywa rolę edukacyjną, pozwala zapoznać się z ówczesnymi warunkami życia ludzi, panującymi obyczajami, a do tego jest bardzo spójny i klimatyczny.
Sztuki i malowniczości jest niewiele, bo średniowiecze rzadko kiedy było piękne, wyniosłe i malownicze - nie myl świata średniowiecznego z fantastycznym pseudośredniowieczem. Wiedźmin jest piękny i malowniczy, ale przedstawiona w nim architektura wiejska ma więcej wspólnego z przełomem XVIII i XIX wieku, niż ze średniowieczem.
 
Może dlatego, że Wiedźmin średniowieczem nie jest? Poza tym, średniowiecze to okres dosyć długi i różnorodny. Tak koło tysiąca lat, pi razy oko.
 
No tak, ale większość gier fantastycznych, w których walczy się na miecze (z wyłączeniem świetlnych ;)), czasami dodatkowo okraszone odrobiną magii, kojarzone są ze średniowieczem - ja sam używam upraszczającego pojęcia "średniowiecze alternatywne".
 
Ostatnio gram sobie w Hearthstone, sprawia mi to dużą radość, zwłaszcza, że dawniej grywałem z lubością w MtG: DotP na PC :)
Do oryginalnego MtG nie miałem ani towarzystwa ani kasiory na karty.

Tutaj filmik z jednej z moich rozgrywek:


Jak ktoś gra i ma ochotę posparować to zapraszam (bn: #2127)
 
Nogę, Nogę.
Zrobię sobie z tydzień przerwy, i szturmuję na innych bossów. ;D
O jaaaa :D Saama pamiętam jak w końcu Nogę zabiłam, nawet pochwaliłam się tym komuś, kto mnie w Isaaca wkręcił. Myślałam, że to koniec gry, ale kolega brutalnie sprowadził mnie na ziemię i powiedział, że to dopiero początek. Strasznie zawiedziona byłam, bo też kilkadziesiąt godzin nad tym spędziłam :>
 


Najlepsza część z serii :) chociaż jeszcze nie grałem w Absolution, ale wszystko przede mną*;)
 
Top Bottom