Po prostu sport

+
Piękny moment. Trochę żal, że Adamowi nigdy się to nie udało, ale ten medal to też troszkę jego zasługa. Gdyby nie Małyszomania to nie wiem, czy dziś polskie skoki stałyby na takim poziomie. :)
 
Piękny !
Ale co ma małyszomania do jakości skoków Stocha ?

A boom na skoki Waść pamięta? A pamięta Waść, jak to wyglądało wcześniej? Bo ja tak.
Dzięki Małyszomanii podniósł się poziom szkolenia, pojawili się sponsorzy, duża kasa. Bez tego nie wiem, czy byłoby tylu skoczków na takim poziomie.
Kamil jest talentem sam w sobie, ale mógł utonąć w ówczesnym oceanie szarości polskich skoków.
 
Piękny !
Ale co ma małyszomania do jakości skoków Stocha ?

Dzięki Małyszowi skokami zainteresowali się sponsorzy, co wydatnie pomogło obecnemu pokoleniu naszych skoczków. Kolosalne pieniądze zainwestowała m.in grupa Lotos.

Może i Adam nie ma złota, ale wczoraj musiał czuć potężną satysfakcję.
 
No może i masz rację
Aczkolwiek duża część sukcesu Stocha to zasługa jego ciężkiej pracy a Małysz fakt przyczynił się ewidentnie do popularności skóków w polsce
 
Dzisiaj dzień upadków w sprincie. Najpierw Jaśkowiec się wywaliła i nie awansowała do ćwierćfinału. Potem to samo zrobił Staręga. Najlepsze się miało jednak dopiero zacząć. W ćwierćfinałach odpadła Randall (ale nie miała upadku), a w półfinale z glebą się przywitał Marian i odpadł z rywalizacji! Cóż za wspaniała wiadomość xD
 
Podpucha medialna, jak zwykle rozdmuchali, @robert70r ;)
Że niby gdzieśtam reklama z nią, w czasie IO nie wolno, więc niech tę reklamę zdejmą, bo medale będą zabrane... jako ostateczność.
Oczywiście reklama zdjęta i nie ma tematu, ale mściwy Polak kliknie w nagłowek. Kliknęłam, a jak...
 
Nie wiem, jak Wy, ale ja zdecydowanie bardziej wolę letnie IO od zimowych.
Nie chodzi nawet o medalowe szanse, ale o większą różnorodność dyscyplin i ich ilość, praktycznie codziennie rozgrywa się sporo konkurencji lub kwalifikacji, można wybrać coś dla siebie i się poemocjonować. Tyle tego, że czasem nawet nie ma transmisji, a jedynie wzmianka, bo nie ma siły wszystkiego obskoczyć medialnie.

A tak teraz patrzę na stronę Igrzysk, co ciekawego dzisiaj i w sumie... nic.

Co ma swoją pozytywną stronę, bo nie musze się wkurzać, że siedzę w pracy, a tam takie fajne relacje przechodzą koło nosa ;)
 
A tak teraz patrzę na stronę Igrzysk, co ciekawego dzisiaj i w sumie... nic.

18:00 - Hokej mężczyzn: Czechy - Szewcja
18:25, 20:30 - Halfpipe kobiet (finały)

Dla każdego coś miłego. Hokeja przedstawiać nie trzeba, natomiast halfpipe polecam każdemu - znakomita dyscyplina do oglądania :)

Czy na tym forum jestem jedynym, który gdy tylko może śledzi turniej kobiet w curlingu? :D
 
Czy na tym forum jestem jedynym, który gdy tylko może śledzi turniej kobiet w curlingu? :D

Jeśli jest tam więcej takich zawodniczek jak ta liderka rosyjskiej reprezentracji, to ja chyba zacznę ::)

EDIT: Zauważyłem, że przez przypadek popełniłem małą literówkę w wyrazie "reprezentacja", ale w sumie wyszło takie fajne i dziwne nowe słowo, że pozostawię je bez zmian ;P


BTW: A oto przykład, jak nie należy się cieszyć po zdobyciu bramki xD
 
Last edited:
Justyna!!!! Złoto! Marian bez medalu! Alleluja!

Teraz panowie Tajner i Korzeniowski, wraz z resztą buców, na klęczkach do Justyny marsz!
 
No ślicznie, że dała radę.
Jeślli faktycznie kończy karierę, to nie mogła sobie znaleźć lepszego momentu :)
 
Top Bottom