Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@HuntMocy No niestety, beztroskie lata dla nas przeminęły. Trochę im zazdroszczę. Nie ma tego złego...Zaczyna się robienie zakładów kiedy wyjdzie gameplay? Bo marzec już się zbliża, czyli GDC.
 
Może na Pyrkonie wypuszczą?
Dodając, jak wy możecie liczyć, że dopiero na E3 będzie gameplay. To jest raczej nie realne. Moim zdaniem gameplay wypuszczą przed lub w tym samym czasie co datę wydania preorderu, a preorder będzie w tym samym dniu co data wydania gry, gdyż gracze powinni przekonać się jak gra wygląda w ruchu, a nie wydawać pieniądze w ciemno. Data ma się pojawić w 1 półroczu, ja liczę, że do maksymalnie końca kwietnia się pojawi.
 
Właśnie ja liczę na coś na Pyrkonie, w końcu mieszkam w Poznaniu, a ostatnio REDzi się pojawili. Ale jak na razie ni słychu ni widu, a pełnego planu imprezy wciąż nie widać :( Może jak przyjdę w stroju Jaskra to wpuszczą mnie na zamknięty pokaz :happy:
 
Jak ja uwielbiam debaty na temat mitycznego gejmpleja :comeatmebro: przynajmniej jakieś poruszenie zawsze wtedy na forum jest :thumbsup:
 

Guest 3669645

Guest
A czymu koniecznie wiążecie gejmplej z jakąś imprezą? :p Jedyne konkretne eventy to E3 i gamescom, cała reszta to jeden wielki meh na który zwracają i tak uwagę tylko dziennikarze. Więc jak REDzi wypuszczą gameplay normalnie wprost do internetu to nie będzie różnicy, bo i tak wszystkie serwisy growe to wypromują

Gameplay wyjdzie soon.:troll:
CD Projekt RED lubi to.
 
Last edited by a moderator:

Guest 3669645

Guest
Ej, chodźcie zrzucimy się na jasnowidza :p powie nam kiedy gameplay i czy będą gnomy :D
 
A wydawców i dystrybutorów trzeba przekonać, że warto wydać tą kasę. Więc gra musi być cacy ;)

Nie wspominając o zachęcających reklamach dla nowych i świeżych pod względem znajomości Wiedźmina Graczy:

http://patrz.pl/zdjecia/plakat-z-wiedzmina

Ciekawe jak graficzna część reklam (plakaty, obrazki itp.) części trzeciej {pomijając zdjęcia z rozgrywki (screny) i rysunkiwe zamysły prototypowe (concept art)} będzie się prezentować w ostatnich miesiącach przed wydaniem.
 
Last edited:
Up^ oj dzieci, dzieci... To nie czas na takie kłótnie. To nie jest spoiler. Powiedz mi Dandelion co ja mam zrobić, gdy mi mój brat powiedział co się stanie w ostatnim odcinku Breaking Bad, a ja jestem dopiero na 3 sezonie?
 
@BeksaLala znajomość zakończenia BB nie sprawi, że reszty nie ogląda się równie smacznie:)
Zrozum moje rozgoryczenie gdy jestem przy number 5 a koleś pisze"hurra, nie musicie oglądać, bo jest pierwszy"
 
Top Bottom