Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
postacie bardzo fajne tylko Kalkstein taki sobie.A dokładniej to żółte sukno jest takie se, i te korale od posa w dół. Inne postacie wyrąbiste
 
Z alchemikiem zawsze będzie źle. Zwykle jest tak, że postać poza rozmową/cutscenką ma zmniejszoną jakość tekstury (efekt nie dotyczy Geralta+chyba kilku ważnych NPC) .W większości przypadków efekt ten wpływa w małym stopniu na to co widzimy. Dla Kalksteina i Talara pogorszenie jakości jest widoczne nawet podczas rozmowy, dodatkowo ich tekstury były bardzo marnej jakości. To co pokazałem wyglądało najlepiej z testowanych jakichś...15 materiałów na szatę. Nie, nie dam wyboru, wszystko dawno przeszło w niebyt.
 
Niektóre retekstury jeszcze nie były przypisywane, a np.Radowid i Patryk moimi metodami na szybko. Nie wiem jak nimfa, ale w jej przypadku można wybaczyć jeśli będzie identyczna z driadą.
 
Nie, ale powiem Wam, że niedługo spr, jeszcze dziś.

Zła wiadomość, ja tak próbowałem ze Zdenkiem, zrobiłem nowa postać w appearance, cr_zdene1_c1g1, odpowiednio przypisałem wszystko, ponazywałem, i tyłek. :(
 
Last edited:
Problem w tym, że nie mogę, bo pliki MDB są też priestami, a ich nie zmienimy. Najwyżej nazwę, ale środek zostanie ten sam.

Próbowałem nawet w środku MDBków zmieniać nazwy, wszystkie pries na zdene, ale i tak nie zadziałało.
 
Myśmy nie edytowali mdb przy pomocy notepad++? Mogłem coś pomylić, ale chyba mamy tego typu zedytowane pliki.
 
Właśnie nic to nie dało, zamieniłem każdziutką nazwę, sprawdzałem kilka razy.

Problem siedzi raczej w nim, gdyż nawet skopiowałem tego MDB, zmieniłem nazwę, w środku to co powinienem, i dalej wszystkie druidy mają jedną teksturę, kapłani też. Tzn teoretycznie Zdenek miał inny MDB niż druid, a i tak był taki jak on.
 
W takim razie skąd się bierze druid z inną tekstura, który przed wprowadzeniem w apearance jest niewidzialnym rozmówcą ? Może Flash to ogarnie.
 
Last edited:
Flash jakoś pod normalnie nieistniejacego innego druida przypisał rozmówcę w dopplerze. Normalnie gra go nie pokazuje, bo nie ma tekstury. My jednak przypisalismy każdemu druidowi inna. To nie zadziałało, ale odkrylo niewidzialnego druida dopplera. Więc Flash może coś wiedzieć.

Ten opis pewnie brzmi dość dziwnie, mój mózg dziś już nie ogarnia.

:rly?:
 
Ja czaję, Doppler używa modelu druida, ale przypisuje mu przezroczystą teksturę, podczas gdy w grze żadnemu druidowi nie zmieniła się tekstura, wniosek, została dodana.

Mam pewien pomysł. Wykorzystajmy Dopplera.

Appearance z pliku Dopplera ma i postaci domyślne i z moda, te z moda mają inną nazwę, wystarczy podmienić teksturę postaci z moda i w szablonie utc wstawić do gry dopplerowską wersję postaci.

Nie działa :(

Ja już nie wiem czego to jest wina, skoro działa to w Dopplerze, to chyba w takim razie jest to wina szablonu. Idę po złoty trunek bo tak na sucho nie idzie ogarnąć.
 
Last edited:
I jak, pomógł coś magiczny napój?

Zaprawdę, głupie to i bez sensu. Może doppler coś knoci?
 
Top Bottom