Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Attachments

  • 1606853_696548060408056_894572211_n.jpg
    1606853_696548060408056_894572211_n.jpg
    64.9 KB · Views: 37
To będzie logo na okładce gry :hai:

Po 1. REDzi dają bardzo jasne sygnały na temat marca.
Po 2. Zdjęcie pana powyżej - Kwiecień? :p Zbieg okoliczności :) Będziemy już świeżo po ogłoszeniach z marca!
Po 3. Smucicie mnie, nazywacie siebie "realistami" a tylko odpychacie :p

DOWN - Szybko machnąłem po spojrzeniu na plakacik, potem epicki fail po przeczytaniu "25 & 26 April" :D
 
Last edited:
Co to za znaki? wiemy już wszystko od strony teorii nie licząc pierdółek typu waluta czy obecnoć gnomów. Co jeszcze mogliby powiedzieć REDzi?

Z tego co mówił Marcin Momot nie wiemy bardzo dużo. Istnieją kluczowe mechanizmy gry które nie zostały zaprezentowane. Świat gdy także będzie znacznie większy niż narazie widzieliśmy. Do tego kwestia zwierząt w lesie, fryzur, fabuły (może warto trzymać akurat ją w jak największej tajemnicy, ale na dobrą sprawę nie dowiedzieliśmy się ostatnio od Redów wcale nie więcej niż było wiadomo z zakończenia części drugiej) do tego fajnie by było dowiedzieć się więcej o koniu, albo jak będą wyglądać walki (polowania) na potwory morskie. :listen:
Jednakże wbrew pozorom w ostatnich miesiącach dowiedzieliśmy się trochę małych szczegółów np. mnie osobiście zainteresował fakt że część pracy nad wodą przeprowadzano przy pomocy NVIDII (może będą podobieństwa z AC IV?) ale od niedawna pracują już samodzielnie.
:hmm:
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Sygnał to dała tylko Pani Agnieszka. I to na temat marca ogólnie, a nie tego tygodnia.
 
A masz to potwierdzone, że całą odzyskał w drugim akcie? No nie jest ani dialogiem ani niczym, jest tylko domysł graczy.
 
A ja zawsze myślałem, że to kryptoreklama Biedronki... ;)

A na serio, to całkiem możliwe. Chyba zresztą gdzieś wcześniej ktoś już to pisał.
 
Top Bottom