Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Super. Tylko tego typu "rozpieszczanie" zwiększa tylko niezdrowy hype i ślinotok fanów. Już wiemy, że gra jest super uber perfecto, miód i orzeszki. Tyle że zamiast o tym czytać, wolelibyśmy to zobaczyć... Przydał by się chociaż jakiś nowy koncept art. @Marcin Momot, @Keth, nie wierzę, że nie możecie udostępnić nam koncept artów przedstawiających, dajmy na to, stragan w Novigradzie. Albo ogródek jakiegoś wieśniaka. Albo jakiegoś znanego nam już potwora. Albo gnoma. Jakbyście czymś takim zarzucali raz na tydzień lub częściej, to by naprawdę poprawiło sytuację na forum :p

Pracuję nad tym. Uwierz mi:)
@shasiu IMO. Jak wiadomo, każdemu podoba się co innego:)
 
Nie to, bym chciał się wyzłośliwiać, ale pracuje nad tym od dłuższego czasu. Ktoś bardziej podejrzliwy ode mnie mógłby pomyśleć, że to standardowe soon, tylko wyrażone większą ilością słów.
 
@Marcin Momot
Mam propozycję. Niech CDPR całkowicie da sobie spokój z materiałami, nic o niczym nie wspominajcie i ogólnie zacznijcie olewać to forum Wiedźmina. Obojętnie, czy coś dacie, czy nie, to i tak będą marudzić, a bo "czemu nic nie dają", albo "czemu tak mało, co to ma być?", czy "kiedy kolejne materiały?". Nie ma po co nakręcać tych ludzi mających świra na punkcie materiałów, bo już się niedobrze od tego robi.
 
Serek nie przeszadzaj, wiemy teraz przynajmniej że Redzi przygotowali nowy gameplay, który być może w niedalekiej przyszłości ujrzymy i my. Ciekawi mnie tylko jedna sprawa, no bo skoro prolog i akt 1 zmieścił się w materiale powiedzmy maks godzinnym. To ile takich "aktów" jest w grze, i na czym one polegają.
 
Serek nie przeszadzaj, wiemy teraz przynajmniej że Redzi przygotowali nowy gameplay, który być może w niedalekiej przyszłości ujrzymy i my. Ciekawi mnie tylko jedna sprawa, no bo skoro prolog i akt 1 zmieścił się w materiale powiedzmy maks godzinnym. To ile takich "aktów" jest w grze, i na czym one polegają.

To nie trwało godzinę, tylko 6:) I jak wspomniałem nie ma podziału na akty - jest on raczej umowny.
 
Niech CDPR całkowicie da sobie spokój z materiałami

Najlepiej w ogóle anulować Wiedźmina 3, problem zostanie rozwiązany
 
Ogłoszenie przesunięcia premiery na 2015 rok. :D

Co Wy tacy niecierpliwi? Co ma być, to będzie. I żadne Wasze prośby, groźby i inne środki nacisku sieciowego nic nie zmienią. :D
 
@up nad @ uper and more more: Przecież wiecie że Marcin @Marcin Momot raczej żadnej nowej wiadomości tylko Nam nie powie? Jeśli powie to za pewne stworzy nowy osobny temat i wtedy. To nie będzie jego dobra wola tylko niestety nakaz z góry :) Także pytania : Co w marcu? Kiedy Gameplay? Czy komiks PL? Niestety ale nie mają sensu.
 
Last edited:
Top Bottom