Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 3669645

Guest
A ja mam inne pytanie do @Marcin Momot Otóż jak oceniasz soundtrack z gry? Tak całkiem subiektywnie :) Oczywiście o ile dane Ci było usłyszeć dość dużo kawałków ;)
 
@adventus, wiadomo co odpowie: "soundtrack jest bardzo dobry, poczekajcie tylko aż wam coś udostępnimy". Lepiej zadać pytanie bardziej szczegółowe, np. czy według Ciebie, Marcinie, muzyka bardziej przypomina tą z W1 czy z W2? Jaka jest w porównaniu z soundtrackami z tamtych gier? Ile mniej więcej trwa pełen soundtrack?
Swoją drogą, mnie też ten aspekt baaardzo interesuje :)
 
@adventus, wiadomo co odpowie: "soundtrack jest bardzo dobry, poczekajcie tylko aż wam coś udostępnimy". Lepiej zadać pytanie bardziej szczegółowe, np. czy według Ciebie, Marcinie, muzyka bardziej przypomina tą z W1 czy z W2? Jaka jest w porównaniu z soundtrackami z tamtych gier? Ile mniej więcej trwa pełen soundtrack?
Swoją drogą, mnie też ten aspekt baaardzo interesuje :)

Zdecydowanie soundtrack jest bliższy temu z W1. Po tonach komentarzy, jakie pojawiły się na temat muzyki z W2, uznaliśmy, że będzie to lepszym rozwiązaniem. Pojawią się również nowe, nieprezentowane dotychczas elementy zaczerpnięte z tradycyjnych szkockich, walijskich i irlandzkich utworów folklorystycznych.
 
Nie no to już jest przesada... Ani jednego REDa na tegorocznym Pyrkonie, i ani słowa o Wiedźminie... :sad:
A rok temu było Q&A i wykład nt. tworzenia fabuły i questów + trochę info o W3. WHY?!?! :(
Tak w ogóle, kto z Was się wybiera? Na konkursie wiedźmińskim moglibyśmy zrobić własny team i raczej bez problemu pokonalibyśmy konkurencję :)
 
Jeśli wysłuchasz uważnie usłyszysz męski głos podobny do głosu vesemira.
A czy zauważyłeś, że ten post był sprzed roku i nawiązywał nie do filmiku a do okładki Game Informera o ile dobrze pamiętam?

Co do innych tematów to zauważyłem, że strasznie tu psioczycie jak to ktoś gdzieś podnosi Wasze oczekiwania zapowiadając coś (w tym przypadku uwzięliście się na Agę strasznie). Z tego co pamiętam ona zazwyczaj nie pisała, że będzie coś wielkiego, czy wspaniałego. Zazwyczaj pisała, że będzie fajna niespodzianka, albo że można się czegoś fajnego spodziewać. Resztę nakręcało przekazywanie tej wiadomości na forum, zniekształcanie przekazu, doszukiwanie się czegoś w kilku prostych słowach i insynuacje. Potem wielki zawód i płacz, że oszukali. Trochę luzu ludziska. Jak napiszą dosłownie "jutro będzie gamplay" i go nie dadzą to można psioczyć wtedy, a nie "napisali, że będzie coś fajnego, a dali zdjęcie. oszusty!"
 

Guest 3669645

Guest
@adventus, wiadomo co odpowie
No jest kilka opcji:

"Moim zdaniem daje radę" =OST jest średnie, dobre coś na poziomie W2 :p
"Myślę że jest na co czekać" =OST będzie lepsze niżw W2, ale nadal bez większej rewelacji
"Będzie super, na pewno wam się spodoba" =OST będzie dużo lepsze niż w W2, ale do poziomu W1 nieco brakuje
"Trudno opisać słowami jak świetne to jest, tylko czekajcie aż sami to usłyszycie" =OST prawdopodobnie na poziomie W1 albo nawet lepsze / zbliżone ;)
 
Nie no to już jest przesada... Ani jednego REDa na tegorocznym Pyrkonie, i ani słowa o Wiedźminie... :sad:
A rok temu było Q&A i wykład nt. tworzenia fabuły i questów + trochę info o W3. WHY?!?! :(

Spekulując troszkę i puszczając wodze fantazji, może REDzi szykują coś wielkiego, co pochłania ich w całości ... premierę? :)
 
Ja jak zwykle napisałem o Agi, a Aga mi odpisała w ten sposób na hajp w kierunku marca: "No tak, jak było ogłaszane/sugerowane/teasowane/mówione między wierszami w międzyczasie. Uważni pewnie już zdążyli się domyślić. ;)" - balonik hajpu nakręcany :)
 
Top Bottom