Diablo

+
Od mojej ostatniej gry w Diabełka minęło już sporo czasu, a to już kolejny duży patch. Na liście bieżących gier pojawiła się nowa pozycja.
Tak po prawdzie to mój kontakt ograniczył się do przejścia jednego poziomu trudności Witch Doctorem, którego krótka historia zakończyła się na zniknięciu z konta...
Teraz rozważam grę Monkiem lub Demon Hunterem.
 
Akurat Czarownika nie brałem pod uwagę, dlatego że ten stworzony przez kolegę ma 4 paragon, a grał nim zaledwie kilka dni, co prawda rzadko wychodząc wtedy z domu. Wycisnął z gry wszystko co się dało i więcej już nie chciał grać.
Ja zdecydowałem się na Monka i gra się bardzo przyjemnie, chociaż to dopiero kilka minut.

PS. Wolałem stary launcher...
 
Monk, moja jedyna postać na 60 lvl. Grało się przyjemnie, jednak wciąż asasynka (pułapki + uderzenie feniksa + szybsze poruszanie się) z LOD pozostaje moim osobistym liderem, jeśli chodzi o fun płynący z gry. Kupowałbym w ciemno każdy dodatek, gdyby wróciła ta postać
 
Też nie rozumiem, czemu zrezygnowali z najlepszej, najbardziej nieprzewidywalnej (czyli nie do znudzenia się) klasy.
Gdybym teraz miała czas na granie i wybór między D3 a D2, to nie wiem, czy bym nie wolała wrócić do asy, przedkładając ją wyżej nad patch.

Ale patch też kusi ;)
 
A ja jestem najzdolniejszym na tym forum. Jakieś pół roku temu straciłem dostęp do maila (nieużywany przez X czasu, kazano mi zmienić hasło, nie pamiętam jakie ustawiłem) i ten mail mam przypisany do Origina i D3... między innymi. O tyle o ile do Origin pamiętam hasło tak te do D3 zapomniałem i jest problem. :p
 
O taaak, zabójczyni to świetna postać ;) Nie ma to jak 20-sty poziom Uderzenia Tygrysa, którego trzecia szarża zadaje 1440% obrażeń - uwalniamy to Ogonem Smoka i z łatwością przebijamy się przez hordy wrogów. Druid pod żywioły to też fajna sprawa.
 
Właśnie, ja nie szłam w pułapki tylko w smoka i feniksa i było cudnie. Stanęło na 3 akcie Piekła :D Bez supportu już nie szło.
Jeszcze paladyn pod młotki i amazonka/nekro pod trutki, ale mam do zabójczyni wielki sentyment i za każdym razeim, kiedy zaczynałam od nowa grę po przerwie, jakoś mi się asa sama stwarzała :D
 
No tak, ja zawsze szedłem w pułapki, bo zasadniczo w moich czasach gry z kumplem, robiłem za supporta głownie. On paladynił paladynem, ja na pełnej predkości wbijałem w stado mobków rozkładałem swoje pułapki i uciekałem z takim śmiechem na ustach. ;P Jak jakiś mobek się przedarł, to uderzenie feniksa załatwiało sprawę. Ale fakt faktem, od gdzieś tak połowy piekła, wsparcie było asasynce niezbędne.
 
Last edited:
A ja jestem najzdolniejszym na tym forum. Jakieś pół roku temu straciłem dostęp do maila (nieużywany przez X czasu, kazano mi zmienić hasło, nie pamiętam jakie ustawiłem) i ten mail mam przypisany do Origina i D3... między innymi. O tyle o ile do Origin pamiętam hasło tak te do D3 zapomniałem i jest problem. :p

To może inaczej... Ma ktoś pomysł jak odratować konto? :whistle:
 
Które?
Pocztowe czy D3?
Z D3 to możesz napisać do nich do supportu, na żądanie podać kod gry oraz przypisany adres mailowy, wyjaśnić sytuację z hasłem. Acz wątpię, że pomogą, bo jak każdy dev unikają nietypowych problemów potencjalnie ryzykownych, zwłaszcza w zakresie danych.
A pocztowego też raczej nie odzyskasz, zależy, gdzie masz - można próbować tej samej metody, podać dane, o które poproszą - o ile miałeś przypisane osobowe.

Pech...
 
No nie wiem. :p Przy GW2 już dwukrotnie zrestartowali mi hasło, bo takiego zapomniałem, a nicków nie pamiętam... Chyba napiszę skoro tak, ale pluje sobie w brodę... A do maila niby mam hasło pomocnice, ale sprzed.... 10 lat? A wybrałem tak głupie pytanie, że choćby nie wiem co to nie zgadnę. No nic, dzięki za pomoc. :)


Ps. Wiedźmin to po angielsku Witcher - takiego Achievka to się nie spodziewałem. :D
 
To może inaczej... Ma ktoś pomysł jak odratować konto? :whistle:
A masz alerty komórkowe ustawione przyjdzie ci bodajże tymczasowe hasło na komórkę (sam tak kiedyś miałem), zalogujesz się zmienisz hasło na nowe i spokój. Chyba że nie pamiętasz hasła do maila to masz po ptakach.

Coś mi sie wydaję po wczorajszej partyjce Monkiem że cyklony nie chcą się kręcić jak kiedyś, mimo że mam 42.5% szansy na kryta to jest bieda z cyklonami, czasem 4-5 wyskoczy. Przed patchem notorycznie ekran był aż niebieski od cyklonów, teraz zdecydowanie mniej.
 
Last edited:
@frog No nie mam dostępu do tamtego maila. I tu jest problem. Ale już raz JAKOŚ hasło zrestartowałem.. Tylko nie wiem jak. :/
 
Napoleon, napisz do supportu związanego z mailem, nie wiem gdzie masz założonego, ale musi być jakiś.
 
Generalnie to jest zwykle tak, że masz podpiętych kilka metod weryfikacji, ale one są w opcji. Np. na gmailu jest możliwość dopięcia alternatywnego adresu e-mail, są pytania otwarte i identyfikuje Cię poprawna odpowiedź, są smsy, wreszcie dane osobowe.
Mało kto się na to decyduje, żeby zostawiać sobie tyle furtek (i podawać szczegółowe informacje o sobie)...

Dlatego w sytuacji, kiedy masz jeden mail (nieużywany od pół roku), a do weryfikacji tylko hasło, to pytanie brzmi, jak do tego podejdzie support dostarczyciela poczty. Spytać zawsze można ;)
 
Tak w ogóle to wychodzi na to, że ktoś mi ukradł konto. Bo ani stary mail nie pasuje (dla próby założyłem nowe konto na ten mail), ani aktualny... Wiec w ogóle miodna sytuacja. :)
 
Dlaczego ukradł?
Jeśli Twoje konto istnieje - a istnieje - no to siłą rzeczy nie możesz założyć nowego z takim samym adresem...

Zarówno na poczcie, jak i w grze to działa tak samo.
 
Top Bottom