Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
A nie można byłoby po prostu dać możliwości przeglądania forum w normalnym trybie na urządzeniach mobilnych? Obsługę trybu mobilnego uważam za skrajnie niewygodną - nie tylko na tym forum.
 
A nie można byłoby po prostu dać możliwości przeglądania forum w normalnym trybie na urządzeniach mobilnych? Obsługę trybu mobilnego uważam za skrajnie niewygodną - nie tylko na tym forum.

Włącz w swojej mobilnej przeglądarce "widok komputerowy" w opcjach.
 
Włącz w swojej mobilnej przeglądarce "widok komputerowy" w opcjach.

Nic mi to nie daje. Zwykle ten sposób działa, ale na tym forum po wybraniu "widoku komputerowego" i odświeżeniu strony wciąż mam widok mobilny. Kicha. Mówi się trudno, ograniczę się do aktywności na forum podczas dostępu do normalnego PeCeta.
 
Mogę Ci tylko odpisać magiczne "u mnie działa".

Niestety wersja mobilna nie na wszystkich systemach i przeglądarkach działa poprawnie. Ale było już sporo takich sygnałów i raczej się to nie zmieni. Niestety.
 
W związku z pojawieniem się na forum pewnego osobnika, proponuję nowy aczik "Indiana Jones":
View attachment 2119
 

Attachments

  • nBLhrSa.png
    nBLhrSa.png
    11.4 KB · Views: 26
Archeolog stopień I: "napisz posta w temacie nieaktualizowanym od roku"
Archeolog stopień II: "napisz posta w temacie nieaktualizowanym od dwóch lat"
Archeolog stopień III: "napisz posta w temacie nieaktualizowanym od trzech lat"
Archeolog stopień IV: "napisz posta w temacie nieaktualizowanym od czterech lat"
Archeolog stopień V: "napisz posta w temacie nieaktualizowanym od pięciu lat"
Archeolog stopień VI: "napisz posta w temacie nieaktualizowanym od sześciu lat"
Archeolog stopień VII: "napisz posta w temacie nieaktualizowanym od siedmiu lat"
Archeolog stopień VIII: "napisz posta w temacie nieaktualizowanym od ośmiu lat"
Archeolog stopień IX: "napisz posta w temacie nieaktualizowanym od dziewięciu lat"
Indiana Jones: "napisz posta w temacie nieaktualizowanym od 2004 roku"
 
Last edited:
Muszę przyznać, że zostałem zadziwiony, co z racji podeszłego wieku nieczęsto mi się przydarza.
Czy u redów nastał już taki crunch, że forumowicze nawet newsy mają sobie sami wyszukiwać? Dział PR tam zamknęli z racji cięcia kosztów? Nie dość, że sami sobie skrzętnie wynajdujemy popłuczyny po piątej wodzie, zwane dla niepoznaki artykułami i wywiadami, czy amatorskie obrazki, które fani sami rysują z braku oficjalnych materiałów, to jeszcze takie cos? Serio mamy znaleźć coś wartego stania się newsem? No ale...
To nawet nie jest śmieszne - jak powiedział król Foltest do Shilarda Fitz-Oesterlena, gdy ten życzył mu długiego zdrowia.
 
Last edited:
Odnośnie zamknięcia tematu powiem tylko tyle, że chwilowa posucha i spam wielu osób to słaby powód do zamknięcia tematu, który zazwyczaj tętnił życiem. To są owoce niekonsekwencji moderatorów z rozdawaniem warnów. Zamknięcie tego tematu odebrałem jako zamiatanie narzekań i próśb o materiały pod dywan.
 
Mam pytanie jak mam korzystać przy pisania postów z BBCode ? np: spojler img itd ? nie widzę nigdzie takiej funkcji
Jest coś ale przenosi mnie na inną strone
 
Mam pytanie jak mam korzystać przy pisania postów z BBCode ? np: spojler img itd ? nie widzę nigdzie takiej funkcji
Jest coś ale przenosi mnie na inną strone

Spoiler i przekreślenie póki co musisz wciąż tagować ręcznie, reszta funkcji ma odpowiednie buttony w edytorze. Jeśli ich nie widzisz, musisz je włączyć w ustawieniach profilu.

Ogólne ustawienia -> pozostałe opcje -> standardowy edytor.
 
Czy prace nad funkcjonalnością forum już się zakończyły?
Ponawiam prośbę o dołożenie belki nawigacyjnej na dół strony. Przecież na górze nie spełnia swej funkcji najlepiej, im więcej postów, tym więcej przewijania by się do niej dostać. Miała być, tygodnie mijają i nic. I odznaczanie powiadomień w nieco szybszej formie, bez wchodzenia do profilu.
 
Czy prace nad funkcjonalnością forum już się zakończyły?
Ponawiam prośbę o dołożenie belki nawigacyjnej na dół strony.

To chyba funkcjonuje tak jak udostępnianie nowych materiałów. Kiedy zostanie zaimplementowane? Wkrótce :). Jednak o ile brak nowych materiałów mi specjalnie nie przeszkadza, to brak tej belki irytuje i to mocno. Podpisuję się obiema rękoma pod powyższą prośbą.
 
Żeby nie trzeba było przewijać całej strony na dole są przyciski "na górę".

Choć osobiście też jestem zwolennikiem drugiej belki.
 
I nieotwierające się spoilery w mobilnej wersji...

Wersja mobilna to osobna bajka. Działa chyba w miarę bezproblemowo tylko na androidzie. Na symbianie połowa funkcji nie działa tak jak powinna. Nie sprawdzałem na innych systemach, ale z tego co już parę osób pisało w tym temacie, można wnioskować, że też nie jest różowo. No ale z ograniczeniami wersji mobilnej jestem jakoś w stanie się pogodzić. Trudno jednak mi pojąć że wprowadzenie tak prostej rzeczy jak dodatkowa belka zajmuje tyle czasu :(.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom