Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@up
Miło zobaczyć jakiś post na temat tak dla odmiany.

Sądzę, że "szlifowanie" będzie trwało do samego końca. A teraz pewnie cały czas implementują nowe elementy. Zresztą @MMone gdzieś napisał, że wprowadzają wiele nowych rzeczy o których jeszcze nawet nie wspomnieli, więc proszą o trochę cierpliwości.
 
Ja z kolei pamiętam Jak Konrad Tomaszkiewicz w jednym wywiadzie rok temu powiedział, że gra wychodzi w 2014, ale spokojnie,
we have plenty plenty of time to finish the game
To oznacza, że deadline nie jest wyżyłowany do granic możliwości, a wszystko do wrześniowej(sic!)premiery zostanie dopracowane.
 
Takie szlifowanie to pracochłonny proces, bo zawsze coś z boku wychodzi. Myślę też, że nikt się nie obrazi, jeśli premiera zaliczy (oby nie!) jakąś obsuwę.
 
@robert70r Jestem przekonany, że data premiery jest bezpieczna i była bezpieczna od ponad roku. Jak pierwsze materiały w Game Informerze się pojawiły, to widać było, że W3 jest na bardzo zaawansowanym etapie produkcji i nie trzeba się obawiać o obsuwy.
 
Ja z kolei pamiętam Jak Konrad Tomaszkiewicz w jednym wywiadzie rok temu powiedział, że gra wychodzi w 2014, ale spokojnie, To oznacza, że deadline nie jest wyżyłowany do granic możliwości, a wszystko do wrześniowej(sic!)premiery zostanie dopracowane.

Jakiej wrześniowej? Komuś się miesiące pomyliły... Niech wyjdzie na koniec roku. :D
 
Z tego co mówił Adam Kiciński parę tygodni temu wynikało, że gra została już skończona i teraz po prostu szlifują i optymalizują.
 
Ciekawe na jakim etapie produkcji jest W3, myślicie, że teraz zostało tylko szlifowanie/eliminowanie bugów czy dalej implementują nowe elementy?
W wywiadach z Australii nadal były stwierdzenia niejednoznaczne ;p Np. o łódkach, że są 'na tę chwilę tylko do prostego transportu'. Czyli jeszcze jakieś możliwości zmian muszą być.
 
W wywiadach z Australii nadal były stwierdzenia niejednoznaczne ;p Np. o łódkach, że są 'na tę chwilę tylko do prostego transportu'. Czyli jeszcze jakieś możliwości zmian muszą być.

Dlaczego? Ja jestem przeciwnikiem walk na JACHTACH, ewentualnie statkach... Uno na tej łupince to jest nierealne na morzu... Pomijam sam sens wpływania po morzu na takich łupinkach.. no ale chyba my mamy tylko między wysepkami żeglować. Ale wracając do myśli już w książkach walka na barce była dla Geralta nieciekawą opcją...
 
Ostatnio jeden z REDów się wypowiadał w tym temacie, i powiedział że na tą chwilę Geralt może pływać (było to po wizycie ekipy w Australii), ale może się to jeszcze zmienić.

Napoleon, ja tam dalej obstawiam że we wrześniu będzie premiera gry, na pewno bardziej prawdopodobny termin niż grudzień który wydaje mi się wzięty z kosmosu :p.
 
Napoleon, ja tam dalej obstawiam że we wrześniu będzie premiera gry, na pewno bardziej prawdopodobny termin niż grudzień który wydaje mi się wzięty z kosmosu :p.

Ale wszystkie daty są wzięte z kosmosu. :p A w grudniu mam urodziny i to już jest powód, a co! ;)
 
Najbardziej prawdopodobną datą wg mnie jest październik, a konkretniej 27 października. Wychodzi wtedy dużo światowych tytułów, czwarty kwartał, a do tego 7 rocznica wydania W1.
 
Z tego co zauważyłem w ostatnim czasie, użytkownicy na forum dzielą się na 4 grupy:
1. Na tych, co marudzą, że nie ma nowych info o W3 i ciągle gdybają nad datą premiery itp.
2. Na tych, co ich uspokajają i co chwila przypominają, że to bez sensu.
3. Na tych, którzy piszą takie nic nie wnoszące komentarze jak ten.
4.Na warzocha.
 
Dlaczego? Ja jestem przeciwnikiem walk na JACHTACH, ewentualnie statkach... Uno na tej łupince to jest nierealne na morzu... Pomijam sam sens wpływania po morzu na takich łupinkach.. no ale chyba my mamy tylko między wysepkami żeglować. Ale wracając do myśli już w książkach walka na barce była dla Geralta nieciekawą opcją...
http://analogaddiction.org/2014/02/22/the-witcher-3-interview-origins-gameplay-hand-holding-more/
Według tego wywiadu a konkretnie tego fragmentu:
"How long does it take to traverse the entire map? Also, speaking of traversing – does The Witcher 3 feature different types of horses and boats? Are there other modes of transportation? Maybe teleporting?

The Witcher 3 is 35 times bigger than The Witcher 2 – it’s a lot of ground to cover, really. As for different types of boats or horses, we’ll definitely introduce some diversity here so don’t worry"

będą do wyboru różne typy łodzi. Ja jednak wątpię, że znajdzie się to w ostatecznej wersji gry. Skoro już myślą nad rezygnacją z pływania, to niby dlaczego mieliby dawać różne typy łodzi? Przecież jest to trudniejsze. Gameplay nie jest najlepszą stroną REDów niestety...
 
Mam jednak nadzieje, że Redańczycy nie zrezygnują z pływania, choćby w najprostszej postaci byłoby to strasznie upierdliwe, gdyby każdy staw albo jeziorko było dla nas nie do pokonania. Umiem przyjąć do wiadomości to, że Redzi muszą rezygnować z niektórych rzeczy dla samego dobra gry jednak pływanie w grach z otwartym światem to nie jest żaden next gen tylko rzecz stara i znana od czasów pierwszych gier TES.
 
Top Bottom