Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Dla odmiany zająłem się bieganiem i przygotowaniem do zawodów pod koniec kwietnia na dystansie 10km ;) Czas jakoś zleci do preorderów ;)
 

Guest 3669645

Guest
@Marcin Momot Czy rozstrzygnęliście już kwestię waluty? Macie już gotowe rozwiązanie tego problemu?
Przecież waluta to także część dialogów i scenariusza, więc "problem" ten rozwkłano wieki temu. Tylko mówić nie chcą :p

Jeśli wierzyć prezentacji z Leszym, to będą wszędzie oreny. Także zagadka rozwiązana.
 
Przecież waluta to także część dialogów i scenariusza, więc "problem" ten rozwkłano wieki temu. Tylko mówić nie chcą :p

Jeśli wierzyć prezentacji z Leszym, to będą wszędzie oreny. Także zagadka rozwiązana.

Może Crach się przejęzyczył. Każdemu wolno.
 
Czyli w najbliższym czasie nie mamy szans na jakiekolwiek materiały. Czekajmy na E3.

Nie dorabiaj do tego historii :p Chodziło po prostu o zwykły fakt: jeśli dzień spędzisz na świeżym powietrzu np. ze znajomymi (albo będziesz robił cokolwiek innego np. poczytasz książkę) to czas zleci ci znacznie szybciej niż podczas siedzenia cały dzień na forum i molestowania klawisza F5, bo a nuż się coś pojawi ;) Bez względu na to czy jakaś nowinka pojawi się jutro, za tydzień czy na E3.
 
Nie dorabiaj do tego historii :p Chodziło po prostu o zwykły fakt: jeśli dzień spędzisz na świeżym powietrzu np. ze znajomymi (albo będziesz robił cokolwiek innego np. poczytasz książkę) to czas zleci ci znacznie szybciej niż podczas siedzenia cały dzień na forum i molestowania klawisza F5, bo a nuż się coś pojawi ;) Bez względu na to czy jakaś nowinka pojawi się jutro, za tydzień czy na E3.

Co nie zmienia faktu że chyba już najwyższy czas na jakieś nowe informacje/materiały....
 
Dokładnie, czekać do E3 na pierwsze nowe informacje o grze, która notabene wychodzi w tym roku... to po prostu byłby strzał w stopę :)
 
Dokładnie, czekać do E3 na pierwsze nowe informacje o grze, która notabene wychodzi w tym roku... to po prostu byłby strzał w stopę :)

Szczególnie że czytając komentarze na niektórych zagranicznych forach (ludzi którzy mniej siedzą w wiedźminie), wiele osób było zaskoczonych faktem otwartego świata, a część z nich nie widziała trailera z VGX (po obejrzeniu którego oczywiście byli pod wrażeniem), co świadczy o tym że REDzi muszą się bardziej postarać w promowaniu nowego Wiedźmina, bo powoli spada zainteresowanie, które podtrzymują tylko jutuberzy i fani serii (no może jeszcze dziennikarze, pisząc w kółko to samo)...
 
Marcin, czy jak już dostaniemy ten mityczny gameplay, to możemy liczyć na to, że będziemy go mogli obejrzeć w lepszej formie niż ten na Youtube? Chodzi mi o coś w stylu tego ostatniego zwiastuna z VGX, gdzie można było zobaczyć ten zwiastun w najlepszej, nieprzekonwertowanej jakości, chyba tyle możesz powiedzieć :sofa:
 

Guest 3669645

Guest
@up Wszystko zawsze trafia do neta w jakości bez kompresji. Chociażby na Gamersyde.

Może Crach się przejęzyczył. Każdemu wolno.
Oby. Może w finalnej wersji to będzie tak:

Crach: "...Orenów. Tfu, co ja też pi***olę, koron. Za dużo tej gorzały, Geralt"

:D
 
Last edited by a moderator:
Ja dziś myślałem sobie, że polityką CDPR jest credo:
product is ready when it's ready
. Co za tym idzie gameplay musi być bez żadnej skazy, nawet mimicznej czy jakiegoś artefaktu, by zachęcić inwestorów i nabywców, dlatego jeszcze nic nie zobaczyliśmy,. To musi być idealne dzieło z najnowszymi rozwiązaniami i bez najmniejszego bugu.
 
Ale wyście się do tego gameplaya przyczepili, po co od razu gameplay? Niech dadzą chociaż koncept art drzewa jak to ktoś pisał :)
 
Ale wyście się do tego gameplaya przyczepili, po co od razu gameplay? Niech dadzą chociaż koncept art drzewa jak to ktoś pisał :)

Ten słynny "gameplay", to nie jest zwyczajny film zawierający fragment rozrywki. To jest symbol. Ikona nowych, niepublikowanych jeszcze materiałów dotyczących gry "Wiedźmin: Dziki Gon".
 
Ale wyście się do tego gameplaya przyczepili, po co od razu gameplay? Niech dadzą chociaż koncept art drzewa jak to ktoś pisał :)

No właśnie nie od razu, tylko rok po zapowiedzi gry, po kilkudziesięciu screenach i koncept artach, 2 trailerach, 1 cgi i dzienniku deweloperskim. Coś pominąłem ? A i jeszcze pierwszy tester trailer ;)
 
Last edited:
Nie chce mi się znowu przejawiać argumentów przeciw gameplayowi, REDzi sami najlepiej wiedzą kiedy go wypuścić, więc marudzenie nic nie da...
Lepiej marudzić o jakieś nic nieznaczące arty, bo napewno jest większa szansa że się zlitują i coś pokażą niż na kompletną zmianę swojej strategii marketingowej i pokazanie gameplaya...
 
Last edited:
Top Bottom