Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Przeczytałem na VG24/7 wrażenia redakcji i jestem...pod wrażeniem :hatsoff: Gra według ich pod względem graficznym miażdży. Pewnie im kapcie spadły :p. Skyrim przy W3 blednie, woda wygląda lepiej niż w AC4 (tu mi szczęka opadła), a roślinność naprawdę żyje. Czyli nowy (obecny) renderer. Animacje póki co wyglądają dobrze, lecz nie idealnie. Mimika twarzy trochę kuleję, ale nadal nad nią pracują.

http://www.vg247.com/2014/03/04/the-witcher-3-wild-hunt-two-key-factors-of-a-world-to-get-lost-in/


Viking obudziłeś się dopiero dzisiaj :p? To wszystko już wiemy od czerwca, od pierwszych pokazów, od pierwszych wrażen którymi dzieliły się z nami portale z branży gier. CDPR w Australii pokazał dokładnie to samo co wcześniej w Los Angeles, Kolonii czy Krakowie
 

Guest 3669645

Guest
To w końcu to o czym mowa w tym artykule to jakaś nowa prezentacja z aktualną grafiką / animacjami itd. czy nadal stara prezentacja z Leszym? Albo coś mnie ominęło i "nowe" prezentacje pokazywali już parę razy wcześniej...?
 
To w końcu to o czym mowa w tym artykule to jakaś nowa prezentacja z aktualną grafiką / animacjami itd. czy nadal stara prezentacja z Leszym? Albo coś mnie ominęło i "nowe" prezentacje pokazywali już parę razy wcześniej...?

Niestety ciężko wyczuć, która jest tą nową, a która tą samą skoro Leszy jest głównym bohaterem dema :(
 
Wiemy, że prezentacja była pokazywana w Australii kilkanaście dni temu. W jednym z pierwszych wrażeń po pokazie http://dustycartridge.com/previews/bigger-badder-better-witcher-3-wild-hunt-preview/ Mamy opis wersji gry ''The most astonishing aspect: our presentation is merely pre-alpha footage, the build shown off at E3 (according to the command line visible on the projector screen before the game launched) and yet the sheer level of refinement was as impressive as a full release.''
 
Wiemy, że prezentacja była pokazywana w Australii kilkanaście dni temu. W jednym z pierwszych wrażeń po pokazie http://dustycartridge.com/previews/bigger-badder-better-witcher-3-wild-hunt-preview/ Mamy opis wersji gry ''The most astonishing aspect: our presentation is merely pre-alpha footage, the build shown off at E3 (according to the command line visible on the projector screen before the game launched) and yet the sheer level of refinement was as impressive as a full release.''


No i? :)
 
Stary build. Raz, że leszy, dwa pre-alpha.
Gra od bodaj października znajduje się w fazie alphy (aktualnie może być we wczesnej becie).
Wygląda na to, że nie tylko nam w wywiadach Czerwoni serwują odsmażane kotlety, ale również wybrańcom, których raczą gameplay'em.

A jeśli o wielomiesięczne nic idzie są dwie możliwości. Znaczy, tak sobie gdybam.
Pierwsza, pojawiły się poważne trudności i możliwa jest obsuwa, dwa studio szykuje coś dużego, prawdziwą petardę, a stan obecny to cisza przed burzą.
Jeno cosik przydługa.
 
Z tą ciszą to bardzo prawdopodobne. Niemniej, trochę nieudolne. I nie, nie jestem ekspertem. Mówię to z perspektywy konsumenta. A to właśnie tą perspektywą powinno interesować się studio. Mówienie o jednym i tym samym queście+tylko i wyłącznie o grafice nastraja negatywnie. Mam nadzieję jednak, że jeszcze w tym miesiącu odszczekam to, co tu napisałem :p
 
Na moje to po prostu szkoda im czasu na przygotowywanie kolejnych buildów prasowych na okres "ogórkowy" (do premiery jeszcze dużo czasu). Wg oczekiwań fanów od czerwca (E3 2013) do, dajmy na to następnego czerwca, kiedy pewnie marketing ruszy pełną parą, powinni ze cztery buildy przygotować :p A tak - mają te kilkaset roboczogodzin zaoszczędzonych, dajmy na to na animację włosów na lewej łydce Gerwanta.
 

Guest 3669645

Guest
Za tydzień dopiero miną 3 miesiące od VGX trailera więc cisza się nie przedłuża jakoś tragicznie :p Wydaje się nam że minęły wieki, no tak to jest jak się na coś czeka bardzo niecierpliwie.

Narzekać na razie można tylko na to, że nie dostajemy żadnych drobnych materiałów po drodze. Nie licząc tych 3 screenów ze stycznia -Pustka totalna. Nieładnie.
 
Podejście ala "zostawmy im 3 screeny, potem możemy poczekać do E3 z nowościami" jest nie dość, że irytujące to jeszcze nie sprzyja REDom. Pogarsza się hype, a co najgorsze jest posucha w temacie gry, która wychodzi w tym roku. Dla przykładu, taki Bioware o DA:Inkwizycja sypię materiałami okresowo co tydzień, dwa - jakieś screeny, concept arty itp. i jakoś cała machina marketingu się rusza, nikt nie narzeka i oczekiwania na grę rosną. W przypadku W3, każda śmiechu warta relacja z prezentacji buildu z zeszłorocznego E3 wywołuje tylko frustracje...

Kiedy prosimy o jeden jakikolwiek concept art albo jakąś drobnostkę z gameplayu gry to słyszymy "wkrótce"... coś za długo to wkrótce...
 
Last edited:

Attachments

  • AROEz23.jpg
    AROEz23.jpg
    22.2 KB · Views: 46
Last edited:
Proponuję nieostre zdjęcie grafika pracującego nad szkicem florenów.

...trzymanych w ręku przez krasnoludzkiego bankiera, który zamierza wymienić je za korony hobbiciemu kupcowi zamierzającemu kupić za nie u gnomiego jubilera swojej niziołkowej kochance Pierścień Jedyny, by wszystkie zgromadzić i w ciemnościach spętać. ;)


Tak dalej być nie będzie, pałka się przegła, składamy się na: I wycelujemy w siedzibę CDPR, bo widły to za mało... :p

Na Upiorny Orszak jak znalazł. ;)
 
Last edited:
Za tydzień dopiero miną 3 miesiące od VGX trailera więc cisza się nie przedłuża jakoś tragicznie. Wydaje się nam że minęły wieki, no tak to jest jak się na coś czeka bardzo niecierpliwie.

Sprostowanie, ciszę mamy praktycznie na okrągło, od prawie roku z krótkimi przerwami.
Była zapowiedź, maksymalnie parę miesięcy szumu, potem cisza do E3, tam zwiastun garść info i znowu cisza, ale szczęśliwie w sierpniu wylądowało Killing Monsters ożywiając chwilowo forum, zaraz potem kolejne targi na których w zasadzie nic nie dostaliśmy i oczywiście cisza. Do listopada i zwiastuno-teasera (stanowczo zbyt skromnego) VGX, po czym znowu cisza.
Do teraz. Tej ciszy jest stanowczo za dużo, właściwie poza nią, tylko spamu nam tutaj nie brakuje.

Skoro jednak nawet przedstawiciele mediów mają wgląd w wyjątkowo nieświeży build, całkiem możliwe, że znaczy to, iż niemal calutką moc przerobową nasi ładują w produkcję.
Pod tym względem lipy nie ma. Jakby nie było to dobrze.
 

Guest 3669645

Guest
@up Dlatego już teraz liczę na to że kolejny materiał będzie dużą, sycącą bombą -Po takiej długiej suszy. Marcin obiecał, że się nie zawiedziemy, więc trzymam za słowo.

jest nie dość, że irytujące to jeszcze nie sprzyja REDom
Nie wydaje mi się. Poza największymi fanami nikt nie narzeka. Że hype spada to też mi się nie wydaje. Że o grze się mniej mówi to naturalna kolej rzeczy po 3 miesiącach od ostatniego materiału. Ale czy to sprawi, że Ci ludzie gry nie kupią kiedy już wyjdzie? Dopóki gra zapowiada się genialnie pozostanie na listach "must have" graczy niezależnie od tego kiedy pojawią się nowe materiały promocyjne. Na zachęcenie nowych graczy jeszcze jest czas.
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom