Po prostu sport

+
No ale tutaj to raczej od Jagielloni kibiców trzeba trzymać się z daleka, to pseudo-bydło z Legii pokazało się znowu. ;)

Chyba nie widziałeś nagrań. Kibole Legii oczywiście zachowali się poniżej wszelkich norm, ale napisać, że kibole Jagiellonii są bez winy, to spore nadużycie :p. Ich zachowanie praktycznie się od legionistów nie różniło...
 
Chyba nie widziałeś nagrań. Kibole Legii oczywiście zachowali się poniżej wszelkich norm, ale napisać, że kibole Jagiellonii są bez winy, to spore nadużycie :p. Ich zachowanie praktycznie się od legionistów nie różniło...

Jestem lekko nieobiektywny w tej sytuacji ale jednak to bydło z Legii wkroczyło na nasz sektor... (co nie znaczy, że kibole Jagi byli bez winy) Ciekawi mnie jutrzejszy "wyrok"
 
@IwaN
Jeśli ludzie wierzą, że nasi mają jakąkolwiek szansę awansować do następnych ME 2016, to chcę wiedzieć jakiego dilera mają xD
 
Koniec :sad: ...
@serek, to nie kwestia wiary, a "patriotyzmu".
Chodzi o to aby kibicować "naszym" niezależnie od sytuacji w jakiej się znaleźli. Chociaż obecnie jesteśmy na dnie i dodatkowo pod trzema metrami mułu.
 
Ja od euro nie oglądam tych patałachów. Polska piłka nożna, klubowa i reprezentacja to dno i wodorosty. Cieszę się, że przegrywają mecz za meczem.
 
Top Bottom