Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Dlaczego w wersji mobilnej jak wybiorę "nowe", to pokazuje mi nowe - polskojęzyczne wymieszane z internationalem? Jak przyznać REDpointa/podziękować?
 
Na pewno musieli przenieść gameplay w inne miejsce. Poprzednio tak głęboko go schowali, że do tej pory go nie znaleźliśmy. A ponieważ już mamy marzec, więc tym razem schowali go trochę płycej. Za jakiś tydzień-dwa jak go nie znajdziemy, to znowu forum będzie "maintenance" w celu przeniesienia gameplaya w łatwiejsze do odnalezienia miejsce. Będą tak robić, dopóki my - mało wnikliwi, nieposiadający żyłki detektywistycznej użytkownicy - go nie znajdziemy. A na koniec będą musieli ten gameplay wrzucić na główną.

Mówię Wam - tak będzie.

;)
 
Coś było mówione, że achievement z rozdaniem tu REDów jest sprzężony z tym, w którym te punkty się otrzymuje. Otóż oba odblokowałem już jakiś czas temu, a w tym momencie mam jedynie "Szacun na e-dzielni III". Que?
 
Coś było mówione, że achievement z rozdaniem tu REDów jest sprzężony z tym, w którym te punkty się otrzymuje. Otóż oba odblokowałem już jakiś czas temu, a w tym momencie mam jedynie "Szacun na e-dzielni III". Que?


Jeśli już coś było mówione o powiązaniach, to chyba tylko w kontekście 100 REDpointów ;)
 
Jeśli już coś było mówione o powiązaniach, to chyba tylko w kontekście 100 REDpointów ;)
Dokładnie. Z tego co widzę, to u wszystkich posiadaczy achievementa "Kto szybko daje, dwa razy daje", został on odblokowany razem z "Szacun na e-dzielni III". W moim przypadku było podobnie, a w tym momencie mam tylko ten drugi.
 
A to chyba nie zrozumiałam: dostałeś odznaczenie za 100 wręczonych punktów i za 100 otrzymanych, a teraz Ci zostało tylko za 100 otrzymanych - o to chodzi?
 
A to chyba nie zrozumiałam: dostałeś odznaczenie za 100 wręczonych punktów i za 100 otrzymanych, a teraz Ci zostało tylko za 100 otrzymanych - o to chodzi?
Mam aż tak złą składnię, że nie można mnie zrozumieć? :p
Tak, dokładnie, jest tak jak napisałaś.
 
Nie nie, wolno dziś myślę ;p

Hm, to tylko dla formalności spytam, nim zgłoszę ewentualny błąd: czy myślisz, że to możliwe, że post lub dwa, którym przyznałeś punkt, zostały skasowane i wobec tego pula rozdanych przez Ciebie REDpointów zeszła poniżej 100?
W sensie: rozdajesz je na tylko rzadko, że post, dwa czy trzy mogłyby zaważyć?

Bo to jedyne wytłumaczenie poza błędem forum, jakie mi przyszło do głowy...
 
Dziwnym by to było, ponieważ jestem chyba jedyną osobą u której taka sytuacja wystąpiła (a postalkowałem trochę innych profilów). Albo punkty źle naliczane były od początku, albo już nie mam pomysłu, dlaczego taki zaszczyt kopnął tylko mnie :p
 
Rozumiem, że ten błąd wręcz wołał o oddzielnego posta, dzięki temu właśnie na forum każdy temat jest na temat i nie trzeba się przekopywać przez tony wypowiedzi OT.
Tja, "na tyle rzadko" miało być, mam nadzieję, że Nighty mimo wszystko zrozumiał ;)


@genNighty, no ale jeśli forum źle nalicza ten achievement, to czemu wobec tego tylko Tobie? ;>
 
@genNighty, no ale jeśli forum źle nalicza ten achievement, to czemu wobec tego tylko Tobie? ;>
Hmm, napiszę inaczej.

Wątpię, że usuniętych zostało tyle postów, które "zlajkowałem", że spowodowałoby to kasację achievementa,. Odblokowany on został miesiąc temu, a przez ten czas dalej przyznawałem innym punkty.

Możliwe jest coś takiego - niepoprawnie były naliczane ilości przyznawanych punktów, co poskutkowało zaliczeniem osiągnięcia. Po poprawkach/przeróbkach, zostało to "naprawione" i to zaważyło na usunięciu achievementa (tylko to dalej nie tłumaczy tego, że tylko mojego :D).

No już nic nie wiem w zasadzie :D

@Wroobelek
Mogą mi i wszystkie zniknąć, ale sądziłem, że to wątek o bugach, więc piszę o tym co znalazłem :)

Bajdełejem, paginacja w profilu także żyje własnym życiem. Po przejściu do ostatniej strony (przedostatnia też daje taki sam wynik) "Podziękowania/polubienia" otrzymuje się coś takiego:

 
Last edited:
@serek - słuchaj, weź mi powiedz, jak na tym forum ma być mniej spamu, skoro ostatnio w zasadzie co drugi post można spokojnie zakwalifikować jako "o niczym"?
Nie chodzi mi to, że ktoś mi zwrócił uwagę na jakiś błąd, bo to akurat bardzo dobrze i dziękuję, ale skoro Wy nie dbacie o porządek tutaj sami, to jak potem możecie krytykować, że panuje bałagan i nie można niczego znaleźć?

Mogłeś napisać PW, mogłeś mnie zacytować na moim profilu, mogłeś zacytować w "Karczmie" - tu jest temat o zgłaszaniu błędów, owszem, ale forum, a nie pisowni.
Nighty ma problem, próbuję mu pomóc, ale jak się zaraz zacznie dyskusja OT, to i ja, i on będziemy mieć problem z wyłapaniem własnych postów.

Serio tak się mało na forum dzieje, że wzrasta chęć IRCowania? No to są minimum dwa tematy do pogaduch, można pisać tam. I jest cała masa wątków społecznościowych, gdzie można pisać o wszystkim, hm? Nie trzeba tu.

@genNighty - jak @Keth napisał, administracja się pochyli nad znikającym punktem, dzięki za zgłoszenie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom