Wiedźmin 3: świat

+
Akurat za artami specjalnie nie jestem, jak dla mnie wnoszą nawet mniej aniżeli screeny (te przynajmniej mają coś wspólnego z właściwą grą).
No, ale ci, którzy takowych wypatrywali wreszcie coś dostali. Niewiele, ale zawsze.

A zamknięcie najobszerniejszego najbardziej żywotnego tematu na forum? Cóż, nie ma to jak wylać dziecko z kąpielą.
Gratuluję pomysłu, oficjalne forum gry bez tematu jej poświęconemu, genialne zaiste.

Jest cały pokój poświęcony grze:)
 
Art świetny. I tak, zdecydowanie wolę arty od screenów. Screeny zobaczę po premierze, zaś concept arty ukazują wizję designerów, która mnie akurat bardzo ciekawi. Poza tym tych screenshotów mamy już kilkadziesiąt i do premiery jeszcze daleka droga, a artów nie wypuszczono tak dużo.
 
@Marcin Momot widziałeś grę, możesz nam powiedzieć czy gra będzie miała taki klimat, jak ten art? Jeśli tak, to mój hype wzrósł, i to bardzo :)
@up Popieram w zupełności :)
 
@up jasne, ale to działy tematyczne. Moim zdaniem brakuje tego, co wnosiły ten zamknięty temat- ogólny luźny temat do dyskusji. Nawet z tym spamem, żeby było miejsce do właśnie ogólnych rozmów i dywagacji. Ja rozumiem, że spam nie jest mile widziany w takich wątkach, jak na przykład ten tu. Ale główny? To chyba ma być forum dyskusyjne, a nie zbiór konkretnych, merytorycznych informacji (te są w przeznaczonych do tego tematach). Przynajmniej ja bym to tak widział.
 
AS zatwierdza ten art.
 
Akurat za artami specjalnie nie jestem, jak dla mnie wnoszą nawet mniej aniżeli screeny (te przynajmniej mają coś wspólnego z właściwą grą).
No, ale ci, którzy takowych wypatrywali wreszcie coś dostali. Niewiele, ale zawsze.

A zamknięcie najobszerniejszego najbardziej żywotnego tematu na forum? Cóż, nie ma to jak wylać dziecko z kąpielą.
Gratuluję pomysłu, oficjalne forum gry bez tematu jej poświęconemu, genialne zaiste.

Arty są zajebiste, Redzi mają świetnych grafików i fajnie że co jakiś czas wypuszczają coś nowego.
Wystarczy spojrzeć na witraże z W2 z artbooka. Zwykły seba oleje takie coś i leci po kolejny miecz czy zbroję. Ja normalnie mogę patrzeć godzinami na takie rzeczy.

@Marcin Momot
Wyrazy uznania dla artystów :)

 
Arty są zajebiste, Redzi mają świetnych grafików i fajnie że co jakiś czas wypuszczają coś nowego.
Wystarczy spojrzeć na witraże z W2 z artbooka. Zwykły seba oleje takie coś i leci po kolejny miecz czy zbroję. Ja normalnie mogę patrzeć godzinami na takie rzeczy.

@Marcin Momot
Wyrazy uznania dla artystów :)


Dokładnie, mam tak samo, niekiedy gdy gram poziom który powinien zająć 1-2h, mi zajmuje 5h+, a w grach CDPR jeszcze więcej... :)
 
Screeny zobaczę po premierze, zaś concept arty ukazują wizję designerów, która mnie akurat bardzo ciekawi. Poza tym tych screenshotów.

Arty jako ciekawostka i uzupełnienie materiałów właściwych jak najbardziej, jako dobro samo w sobie już nie bardzo.
Bardziej jestem ciekaw jak owe wizje artystów zostały przełożone na "język" gry.

@Carramba, nic dodać, nic ująć.
 
Są concept arty i są concept arty. Niektóre przekazują masę informacji o zamiarach twórców (bo przecież nie o grze), a inne mówią nam bardzo niewiele. Z natury swojej są wersją preprealfa. To tak jakby muzyk pokazał wersję demo utworu wykonaną na pianinie z dodatkiem niedbałej wokalizy, a wersja finalna ma być na sześć intrumentów i nagrana w profesjonalnym studiu. Nawet nie mamy pewności, czy to pianino właściwie będzie na końcu. Concept arty, drodzy redzi, to się pokazuje na dwa lata przed wydaniem gry.
 
Osobiście nie jestem fanem concept artów, ale mimo to fajnie że coś nowego jest. Coś czuje że No Man's Land będzie dla mnie osobiście najciekawszym terenem w grze i spędze tam najwięcej czasu delektując się każdą sekundą.
 
"The world of The Witcher 3: Wild Hunt is full of mysteries and places just begging to be explored. Here’s a concept of one of the many crypts you will get to explore when travelling through No Man’s Land."

Opis arta z facebooka RED.
 
"The world of The Witcher 3: Wild Hunt is full of mysteries and places just begging to be explored. Here’s a concept of one of the many crypts you will get to explore when travelling through No Man’s Land."
 
Top Bottom