Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – list otwarty

+
No i gitara. Może tym razem gra będzie lepiej zoptymalizowana i z mniejszą ilością bugów już na starcie niż poprzedniczki xD

Nie wiem jak Wy, ale ja idę o zakład, że jak minie parę dni od ogłoszenia tego newsa, to znowu hejterzy wyjdą z nor na światło dzienne i będą jechać po CDPR, że czemu tak późno premiera, itp.
 
Chciałem tylko bardzo podziękować całemu teamowi za traktowanie nas na poważnie i z szacunkiem. Ogłoszenie przesunięcia daty wydania gry na kilka miesięcy przed premierą (tak jak to było z Watch Dogs) nie byłoby za dobrym posunięciem. Za to właśnie należy Wam się ogromny szacunek. @Marcin Momot przekaż wyrazy wsparcia dla całego zespołu od nas. Cieszy mnie też to, że większość forumowiczów zamiast wylewać swoje frustracje, rozumie i wspiera Waszą decyzję.
 
Patrząc na to co udało nam się dotychczas osiągnąć stanęliśmy przed wyborem ostatecznej daty premiery. Decyzja była trudna, jednak po dogłębnym przemyśleniu oczywista. Grę mogliśmy wydać zgodnie z pierwotnym planem pod koniec tego roku, ale uznaliśmy, że dodatkowe kilka miesięcy umożliwi nam uzyskanie jakości, z której będziemy w pełni zadowoleni i jakiej oczekują od nas gracze. Tym samym wyznaczyliśmy datę premiery gry Wiedźmin 3 Dziki Gon na luty 2015.


Pracujcie spokojnie Redańczycy. Doszlifujcie grę, a zwróci się to Wam z nawiązką.
Teraz jedyną nadzieją na złagodzenie posuchy będzie planszówka i jakaś impreza integracyjna. Prawda? :p

@Napoleon_Pl

Zwracam honor. :p
 
Last edited:
Tak czytam sobie fejsa Angry'ego Joe'a:
But can you PLEASE release that E3 walkthrough session sometime to the public in concession? @witchergame
Na to z tego co mi wiadomo odpowiada pracownik studia Rafał Jaki:
We have more cool stuff to show be patient a little bit more..
Także tego.
 
To już wiem co chcę na walentynki. Nie jest źle będzie więcej czasu na ogrywanie Arkham Knight :p A może nawet dam szansę Dragon Age:Inquisition :) I jest też kolejna dobra wiadomość, zegar tyka, zostało mniej niż rok, marzec się kończy kwiecień za pasem i niebawem 10 miesięcy do premiery.
 
http://nooooooooooooooo.com/
Wklejam co by każdy się wyżył tam i oszczędził pracy moderatorom, którzy też siedzą załamani (głownie z tego powodu, że spamu nie mogą zrobić z frustracji). :(

Ja również wspominałem, że REDzi są gotowi przełożyć premierę "gdyby coś", jak to mówili, są gotowi przeddzień decyzji, że finał odwołać, bo trzeba coś zmienić. To się chwali. Na początku targnęły mną takie emocje, że byłem gotowy zdjąć Geralta ze ściany i wysłać go Wam z powrotem, ale po przeczytaniu już ochłonąłem.
Co by nie mówić, świetna decyzja.
Łudzę się, że ze względu na to przełożenie premiery REDzi zdecydują się na niektóre zarzucone pomysły, czy wprowadzą coś o co tak walczyło forum.
Niby tak nie dochodziło do mnie to, że takie coś może się stać, jednak tak długa cisza była dziwna, bo hajp maszyna powinna być gotowa do wystrzału.

Myślę, że posucha będzie trwać, ewentualnie zostaną wystrzelone jedynie "iskierki" hajp maszyny, która odpali dopiero przed lub na E3. Czuję, że gejmplej z prawdziwego zdarzenia dostaniemy właśnie na E3.

Swoją drogą mam dylemat...
Nowa karta graficzna czy wreszcie te Jordany?!
 
Aaa, bo zapomniałbym :p To dobry news dla mojego portfela :p W tym roku komiksy i gra planszowa, w przyszłym EK Wiedźmina III :) O ile nie opóźnią daty wydania planszówki będzie co robić do lutego :)
 
@up: Tylko takie zapewnienia to wiesz.... wszyscy nam to mówią.

Ja tylko dodam, że ostatnie "soon" i "wykażcie jeszcze odrobinę cierpliwości" skończyło się tym, że przesunęli nam grę na przyszły rok.
"Soon" w wydaniu redowym, to dość złowieszczy termin, także tego...
Uważajcie czego sobie życzycie.

@Michax,
Trza być optymistą.

Optymiści to teraz robią dobrą minę do złej gry i cichutką płaczą, kiedy nikt nie patrzy.
Trza być realistą, ewentualnie pesymistą. Wówczas też można się rozczarować, ale wyłącznie pozytywnie. A to zawsze lepiej
 
Optymiści to teraz robią dobrą minę do złej gry i cichutką płaczą, kiedy nikt nie patrzy.
Trza być realistą, ewentualnie pesymistą. Wówczas też można się rozczarować, ale wyłącznie pozytywnie. A to zawsze lepiej
Eee... bez przesady. ;)
 
Ja tylko dodam, że ostatnie "soon" i "wykażcie jeszcze odrobinę cierpliwości" skończyło się tym, że przesunęli nam grę na przyszły rok.
"Soon" w wydaniu redowym, to dość złowieszczy termin, także tego...
Uważajcie czego sobie życzycie.



Optymiści to teraz robią dobrą minę do złej gry i cichutką płaczą, kiedy nikt nie patrzy.
Trza być realistą, ewentualnie pesymistą. Wówczas też można się rozczarować, ale wyłącznie pozytywnie. A to zawsze lepiej

Nie chciałem tego mówić co by nie dobijać ale taka prawda :( Ale mi niespodzianka co? :D Mamy gameplay jak ta lala, pre-order i wszystko to co chcemy... soon :D
 
Top Bottom