Forumowa filmówka

+
Nieraz lubię taki toaletowy humor :) Carnage cholibka nie oglądałem jeszcze, jak kiedyś chciałem to miałem problemy z dźwiękiem a potem jakoś okazji nie było. A z komedii najbardziej lubię parodie typu Ściągany czy Meet The Spartans.
 
Wracając autokarem z wycieczki byłem zmuszony oglądać American Pie: Zjazd Absolwentów i Kac Vegas 2 - straszne filmy, szczególnie ten pierwszy. A co gorsza pół autokaru rechotało co chwila...

Miałem dokładnie tak samo, też gdzieś kiedyś na jakimś wyjeździe byłem zmuszony tego słuchać. Słuchać, nie patrzeć, bo na szczęście miałem książkę. Słuchawek niestety nie...

@mrrruczit Zjazd nie jest taki zły strasznie :) Co prawda do Wesela mu daleko, ale daje radę moim zdaniem.

Jest. Jest gorzej niż zły. Wszystkie kopie powinni gdzieś zutylizować i usunąć z historii kinematografii...
 
Pojawił się wreszcie zapowiadany jakiś czas temu zwiastun serii książek o Mordimerze Madderdinie.


Całkiem przyjemny, ale łudziłem się że jednak zrobią coś więcej :p
 
Pogubiłem się trochę w chronologii nowych Xludzi. Wolverine bez adamantium, chodzący Xavier, Bestia bez włosów ;P
 
To mix uniwersum zapoczątkowanego przez Singera w 2000 roku i Pierwszej Klasy Vaughna z 2011 roku ;) Nie tylko podróżują w czasie ale chyba też między rzeczywistościami :p

A skoro o łączeniu uniwersów mowa, pojawiła się ciekawa plotka o nawiązaniu współpracy między Sony i 20th Century Fox. Rzekomo po napisach Niesamowitego Spider-mana 2 pojawi się klip powiązany z nową odsłoną X-Men.

http://hatak.pl/artykuly/pierwsza-wspolpraca-sony-i-20th-century-fox-przy-komiksowym-uniwersum

Kto wie, może wyniknie z tego coś więcej? Oczywiście o ile jest to prawda. Fajnie byłoby kiedyś zobaczyć Pająka i Iksów w Avengers gdyby do głosu doszedł też Marvel/Disney, ale wtedy musieliby chyba przeskoczyć do alternatywnego świata :p Skoro jednak w X-Men: Przeszłość, która nadejdzie robią już takie akcje to czemu nie :D
 
Przy zbliżającej się premierze Niesamowitego Spider-Mana 2 postanowiłem wreszcie nadrobić zaległości i obejrzeć poprzednią część. Oczywiście przy początkach oglądania nie obyło się bez porównań do filmowego pierwowzoru - czy aby przypadnie do gustu nowa obsada i inne podejście do opowiadanej historii głównego bohatera?

Co prawda szukałem w pewnych momentach dziury w całym, ale koniec końców udało mi się zaadoptować (zaakceptować) nowego Petera. Teraz, już po seansie, nie staram udowadniać sobie co jest lepsze - stare czy nowe? Lepiej popatrzeć na wszystko z dystansem. Do rebootów podchodzę zawsze ostrożnie, ale ten się obronił i to nawet nieźle.

Efekty specjalne na poziomie i bliżej tej ekranizacji do źródeł komiksu, co uważam za dobre posunięcie. Doczepić mogę się do marnej jakości Jaszczura - równie dobrze mogliby się za niego wziąć "specjaliści" odpowiedzialni za potwory w serialowym Wiedźminie. Poza tym czas poświęcony temu filmowi nie uważam za stracony i już szykuję się na drugą część... ::)
 
Trailer super :D. Chyba jednak w tym roku wybiorę się do kina więcej niż raz :).
 
Last edited:
Top Bottom