Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Jest to bardzo duża ilość, choć na tak obszerną grę wydaje się być OK, nie wiem czego się spodziewać i do czego to odnieść :) ponieważ nie widzieliśmy w praktyce nic, więc nie możemy oceniać. Wg mnie to dobrze im więcej animacji tym płynniej - oby dobrych animacji. Pogramy - zobaczymy :)
 
@Marcin Momot do kiedy można składac CV? Jestem zainteresowany tą pracą, jednak mogłbym przyjechać na wywiad dopiero po 19 maja, wczesniej mam matury itp, więc nie mogę się urwać. Czy w maju kończy się już oferta?
 
@Marcin Momot do kiedy można składac CV? Jestem zainteresowany tą pracą, jednak mogłbym przyjechać na wywiad dopiero po 19 maja, wczesniej mam matury itp, więc nie mogę się urwać. Czy w maju kończy się już oferta?

Sprawa jest pilna, więc do tego czasu może już być po zawodach, obawiam się;( Natomiast zawsze możesz podesłać wymagany stuff na maila - myślę, że odpowiedź przyjdzie szybko:)
 
@Naxemar
Godzinę ustawia się w ustawieniach swojego konta. Prawdopodobnie masz GMT +0, a powinieneś mieć GMT+1 i czas letni :p

No faktycznie ktoś złapie robotę marzeń. Nie dość, że mu zapłacą to jeszcze sobie w W3 pogra :D
 
Również żałuję, że mieszkam daleko od Warszawy... :( Ale życzę powodzenia wszystkim chcącym się załapać :)
Jak komuś z Was się uda to niech przemyci nam tu na forum parę screenów.... ;)
 
Potwierdzam, oglądałem konferencje i gameplay został tam zapowiedziany, powiedzane nawet zostało że będzie można go na żywo oglądać przez stream. Wiadomo, od tamtego dnia minęło trochę czasu, plany mogły się zmienić jednak przypuszczam że na ostatnich E3 przed premierą gry CDPR pójdzie na całość :p :p.
 
Top Bottom