Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

+
Status
Not open for further replies.
Nie moge z tej strony pobrać, pisze mi że błędny kod podaje, a wpisywałem z 20 razy i na pewno poprawnie.. 3 dni temu pobierałem z tej strony, ale anulowałem to pobieranie, może to jest przeczyną, że tylko raz można na tym samym kodzie produktu z tej strony pobierać.
 
Nie moge z tej strony pobrać, pisze mi że błędny kod podaje, a wpisywałem z 20 razy i na pewno poprawnie.. 3 dni temu pobierałem z tej strony, ale anulowałem to pobieranie, może to jest przeczyną, że tylko raz można na tym samym kodzie produktu z tej strony pobierać.
Jeśli "wykorzystałeś" już kod, to oczywiste jest, że nie możesz go drugi raz wklepać. Tylko, że przy tym pierwszym pobieraniu musiałeś utworzyć konto na GOG.com, do którego jest teraz przypisana twoja cyfrowa kopia gry. Zaloguj się więc na to konto i możesz z niego pobierać W2 nawet i milion razy.
 
Wiedźmin 2 Freezuje.

Witam, znajoma ma bardzo dziwny problem.
Otóż kiedy gra w Wiedźmina 2 to ten losowo łapie freezy, działa, działa i nagle zawiesza się. Po jakiejś minucie odwiesza się i działa dalej.
Dzieje się to tylko w Wiedźminie, niezależnie od tego jakie ustawienia graficzne się wybierze.
Patche wszystkie wgrane, gra oryginalna, system też.
To samo się dzieję z FCR jak i bez FCR.
System jest świeżo zainstalowany, "Wiedźmin 2" również był reinstalowany kilka razy i instalowany od nowa.
Kompa sprawdziłem pod kątem stabilności, wszystko inne działa , zero zwiech, zero bsodów.
Ktoś coś zaradzi?

Konfiguracja sprzętu.
CPU -Intel Core I5 4430
Pamięć - 2x4 GB DDR 3 Corsair 1333
GPU - GTX 570
HDD - 1000 GB Seagate
SSD - 120 GB Mushkin
PSU - Corsair VS 450
OS - Windows 7 64 bit.

@GosuPl

scalam tematy
proszę nie zakładać nowych wątków w dziale Wsparcia Tech., ale korzystać z istniejących --- Regulamin, lista tematów
zachęcam też do korzystania z wyszukiwarki przed założeniem tematu
szypek


Edytowane
Ok, na przyszłość tak zrobię :)
 
Last edited:
Witam
Ściągnąłem ręcznie pliki edycji rozszerzonej i dubbingu PL ale podczas instalacji wyświetla się błąd że nie mam żadnych plików,a mam wszystkie 36 i dubbing PL są w tym samym folderze i nic nie mogę zrobić POMOCY
 
A grę masz zainstalowaną? Bo ER to patch, nie cała gra.
Czy plik TW2EE_patch.exe też jest w tym samym katalogu, co reszta plików patcha?
Daj screena z błędem.
 
Zainstalowałem ale przy próbie uruchomienia gry pisze że aplikacja została zamknięta z powodu błędu.
 
Last edited:
Gra nie powinna szukać pliku "TW2EE_Patch (1)-1 bin", tylko "TW2EE_Patch-1 bin". Sprawdź nazwy oraz liczbę twoich plików. Możliwe, że pobrałeś któryś z plików (prawdopodobnie plik #1) dwa razy - przynajmniej na to wskazywałby ten błąd. Możliwe też, że wszystkie pliki są ok, ale któryś z nich jest źle nazwany.

Gdyby wszystko okazało się w porządku, a błąd dalej występował, pobierz jeszcze raz sam patcher (TW2EE_Patch.exe).
 
Tak pomogło,ale gdy próbuje uruchomić launcher wyskakuję błąd o zamknięciu aplikacji,po instalacji EE tak jak podano,mam uruchomić ponownie komputer,i wq gra się nie odpala.
 
Tak pomogło,ale gdy próbuje uruchomić launcher wyskakuję błąd o zamknięciu aplikacji,po instalacji EE tak jak podano,mam uruchomić ponownie komputer,i wq gra się nie odpala.
Chcesz mi powiedzieć, że w cztery minuty znalazłeś źródło problemu i zainstalowałeś Edycję Rozszerzoną? Chyba jednak nie...
 
Już zanim pan napisał byłem przy końcu instalacji,tyle że teraz gra wq nie działa,niech mi pan pomoże bo nie wiem co robić
 
Last edited:
Nie mogę przeinstalować ani zainstalować tego programu bo znowu jest cały czas błąd,nic nie mogę zrobić,ten program wq nie da się u mnie zainstalować bo wyskakuje błąd
 
Rozumiem, że przy instalacji NET Frameworka wyskakuje błąd. Teraz powiedz mi, co to za błąd, bo jasnowidzem nie jestem i się nie domyślę. Daj screen znaczy.
 
Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: VSSetup
Podpis problemu: 01: Microsoft .NET Framework 4 Setup
Podpis problemu: 02: 4.0.30319
Podpis problemu: 03: 10.0.30319.1
Podpis problemu: 04: 1
Podpis problemu: 05: Windows6.1-KB958488-v6001-x64.msu
Podpis problemu: 06: Install_I_Interactive_Error
Podpis problemu: 07: 0xc8000222
Podpis problemu: 08: 3355443746
Podpis problemu: 09: unknown
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Wygląda to tak
 
Nie pomogło
Jeśli mam być w stanie ci pomóc, musisz podawać mi więcej detali - co i w jaki sposób zrobiłeś, jakie komunikaty zostały wyświetlone, co działo się w tle itd. W tej chwili zmuszasz mnie do domyślania się wielu rzeczy, co może skutkować w jakości moich porad. Ergo - sam sobie szkodzisz. Capiche?

Powiedz, co konkretnie pokazało ci Repair Tool.
Potem spróbuj kolejno:
1) http://digitalmemo.neobie.net/2011/08/17/net-framework-4-0-error-code-hresult-0xc8000222/
2) http://blogs.msdn.com/b/astebner/archive/2008/08/28/8904493.aspx
3) http://social.msdn.microsoft.com/Fo...6001x86msu-failed-with-0xbc9?forum=netfxsetup (post napisany Wednesday, May 26, 2010 11:20 AM przez YiChun Chen - nie widzę opcji linkowania do konkretnego posta, więc sam będziesz musiał go znaleźć).
 
Coby nie śmiecić w temacie o launcherze, bo teraz problem dotyczy już samej instalacji piszę tutaj.
Wygoogluj ten błąd.
No jasne że to zrobiłem od razu, ale efektów brak, zazwyczaj chodzi o utworzenie plików lub odtworzenie, po samej instalacji, czego ja nie mogę nawet zrobić. Powtarzam napęd sprawny, a stało się tak po przeinstalowaniu Visual C++. Nie wiem wcześniej miałem tych wersji jakoś więcej, z 4x2005 ze 3x2008 i może 2x2010, nie wiem czy to były starsze wersje czy co, wywaliłem wszystko i teraz mam 1x 2005 2008 i 2010.
 
Jeśli masz system 64-bit, to musisz miec dwie wersje każdej biblioteki, tj. zarówno 32bit (x86), jak i 64bit (x64)
 
Nie wierzę.... powodem błędu z nieodczytywaniem płyty, nie możnością odpalenia instalacji był wyłączony firewall.... teraz uruchomiłem komputer z włączonym i normalnie już instaluję, ale pewnie problem z launcherem mnie nie ominie.


Jeżeli ktoś miał podobne problemy jak ja, mianowicie po zainstalowaniu gry launcher nie łączył się z internetem, nie pobierały się aktualizacje, nie można było z jego pomocą zmienić ustawień graficznych itd. i to wszytko na Win 7 polecam ściągnąć sobie grę z GOG, co prawda to 15 GB, ale u mnie z prędkością 1mb/s w miarę szybko poszło. Zainstalowałem właśnie i wszystko działa dobrze.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom