Gry komputerowe

+
To wyciekło dzisiaj.

Podobno projekt robiony we współpracy z Sony Studio Japan:



 
Super że Kevin będzie, ale po trailerze wygląda na kolejnego CODa :(
Wygląda ładnie... ale ogólnie treść sugeruje odgrzewanie starych kotletów. Wybór Spacey'go, w kontekście House of Cards (skądinąd genialna rola w świetnym serialu) - banalny. Nawet jego strój, przecież to kopiuj-wklej pewnej postaci z Mass Effect 2/3... Niczego głębokiego bym się po tym nie spodziewał.

Podobno Demons Souls z elementami dzikiego zachodu.
A mnie to pachnie Deadlands...
 
Last edited:
Zapowiedź The Vanishing of Ethan Carter nowej gry Adriana Chmielarza. Sporo klimatycznych screenów. Lovecraft jako inspiracja, całość przypominająca mi Alana Wake. Biorę bez namysłu. Co ciekawe premiera już w sierpniu tego roku, co mnie zaskakuję, bo myślałem, że projekt jest we wczesnej fazie produkcji.
 
Kuźwa... odpaliłem Heartstone'a po długiej przerwie i okazało się że wyzerowało mi konto. Nie dość że musiałem od nowa przejść te pierwsze pojedynki to jeszcze zniknęły mi wszystkie uzbierane karty. Co więcej, przed uruchomieniem odblokowałem sobie pakiet kart z dodatku do Diablo i po zakończeniu pierwszych pojedynków wchodzę w pakiety kart, a tam pusto, w kolekcji też same podstawowe karty.

Krótko mówiąc:

[video=youtube;NjgXxcJL9-o]http://www.youtube.com/watch?v=NjgXxcJL9-o[/video]
 
@Parachrist zwiastun widziałem dawno temu, jest prześwietny, i ten Floki-Joker :D Tylko że jakoś nie mogę się przekonać do gier online LoLów, Dot, Wowów itp.
 
To się nazywa eksploatowanie materiału do granic możliwości :spell:
Każdy by tak robił ze swoim produktem,aczkolwiek sądzę (mam nadzieję) że kiedyś się to skończy

P.s pograłby w II wojnę światową
Niby szykuje się coś od CI Games ale ich gry to raczej ledwo średniaki niestety :mellow:
 
@HuntMocy
Skoro Hearthstone się na Ciebie pogniewał to chodź do Infinite Crisis lub LoL-a;)

@Parachrist zwiastun widziałem dawno temu, jest prześwietny, i ten Floki-Joker :D Tylko że jakoś nie mogę się przekonać do gier online LoLów, Dot, Wowów itp.
Właśnie wskoczyłem na chwilę do IC i fajnie bo gra się cały czas rozwija. Teraz zaskoczył mnie nowy taki hack&slashowy samouczek w wiktoriańskim uniwersum, jest już colorblind mode, wyraźniejsze health bary, gra chyba znowu wyładniała, i pewnie sporo innych zmian których nie zauważyłem.

Do MMO też nigdy się nie przekonałem, za wyjątkiem Guild Warsa(ta radość po zdobyciu epickiego ekwipunku). W MOBĘ wciagnął mnie lol i Cylonka Kama. Podejrzewam, że od IC mógłbym się odbić jak od DOTY z prostego powodu, gra jest w fazie beta i nie jest tak dopracowana. Z drugiej strony jeśli teraz zaczniesz się z nią zapoznawać to masz szansę być jednym z weteranów którzy za rok lub dwa gdy tytuł zyska na popularności(w co nie wątpię), znają tytuł od podszewki. A to BARDZO ważne w grach typu MOBA. Tak dla porównania teraz jest do poznania w IC kilkunastu championów, podczas gdy w lol-u chyba ponad 130.
 
To się nazywa eksploatowanie materiału do granic możliwości :spell:

Wiem o tym, ale jednak po zobaczeniu zwiastuna była nadzieja, że jednak tym razem będzie inaczej. Call of Duty to mimo wszystko dobra seria. Multi nigdy mnie nie brało, ale kampanie singlowe w MW i MW2 były bardzo dobre, jak efekciarski film wojenny z Hollywood. Może przesadzone, ale bardzo przyjemne w odbiorze. Kampania tego typu z grafiką na poziomie nowych Battlefieldów byłaby świetną rzeczą, a tak zachodzi obawa, że będzie jak zwykle.

Skoro Hearthstone się na Ciebie pogniewał to chodź do Infinite Crisis lub LoL-a;)

Gry typu MOBA nie są dla mnie :p Natomiast sprawa z HS się wyjaśniła, po jakiejś aktualizacji konto przestawiło mi się z Europy na Amerykę Północną. Po odpaleniu serwera europejskiego wszystko wróciło do normy. Swoją drogą, nawet nie wiedziałem, że można mieć kilka niezależnych profili, ciekawa sprawa.
 
Top Bottom