Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Jak to jest, wystarczy taki konflikt ukraiński wykorzystać, by odwrócić uwagę od powagi sytuacji w kraju i polepszyć sobie sondaże. Chociaż i tak w takie coś nie wierzę - sondaże mogą być przekupione przez władzę. Tak samo jest z prorządowym tvp, które najmniej mówi o tym co w Polsce. Rzygać się chce na to wszystko.
 
Bo prawda jest taka, że taki szary obywatel jak ja np. nie dostaje znikąd informacji o innych partiach jeżeli nie wgrzebie się gdzieś i nie zainteresuje tym. Dlatego ja nie pójdę do głosowania, bo wiem, że nie znam sceny na tyle, żeby decydować o tym kto ma rządzić.
To się zainteresuj i zobacz na kogo jeszcze możesz głosować. Bo nie głosując głosujesz na beton, czyli robisz dokładnie to czego chcą.


Przepraszam, że przerywam te dywagacje o polityce, ale chciałem się pochwalić, że byłem dziś w schronisku powyprowadzać pieski na spacer, dać im jakieś smakołyki. Było bardzo fajnie, pieski były kochane :). Jeśli macie schroniska w swoich miastach, czasem warto coś im podrzucić, bo z tego co wiem, to zawsze w schroniskach czegoś brakuje, czy to koców, czy jedzenia.
Brawo!
 
@mrrruczit, niestety mam wiele własnych problemów(paradoksalnie sporo spowodowanych przez zły rząd :p), żeby zagłębić się w to bardziej niż kilka artykułów na necie. Ale mam nadzieję, że to się zmieni, w przyszłości.
 
Właśnie się wiedzałem, że ktoś z Francji próbował się włamać na moje konto gmailowe. Nie spodziewałem się, że ktoś może na mnie czyhać. :D
 
Last edited:
 
Co do matury - parę dni temu na wiki ktoś założył temat "praca maturalna" o takiej treści:
Mam pytanie.
Jak ustosunkowalibyście się do tematu "Kreacja bohatera fantastycznego na podstawie wybranych utworów(oczywiście Wiedźmin)"
Jakieś dobre argumenty, cytaty.
Czytałem sagę wiele razy ale nie mam pojęcia jak się zabrać do pisania :)
Rychło w czas :rofl:
 
Na tej śmiesznej ustnej wystarczy wiedzieć o czym się mówi. Ja tam nawet żadnych cytatów nie miałam. Tylko plan prezentacji, który był wymagany.
 
Z ciekawostek - właśnie zreinkarnowało się kolejne "oficjalne" forum wiedźmińskie, trzecie z kolei (po AS-owej "Wieży Błaznów" i tutejszym Redowym przybytku). Reanimowanym utopcem jest oficjalne forum wiedźmińskiej Gry Wyobraźni. Co prawda nie wróżę mu niestety większego sukcesu, jednak możliwość przeczytania postów sprzed kilkunastu lat jest dość atrakcyjna.

A więc, zabieram się za poszukiwania rzekomo nieśmiertelnego wątku "Czy Regis był Nosferatem".


O, Regisa nie znalazłem, za to właśnie odkryłem post Ausira reklamujący Wiedźmińską Wiki... informujący o tym, że właśnie została przeniesiona z serwerów CD Projektu na Wikię. Oj, oj. Patrząc z dzisiejszej perspektywy, to była very, very bad ajdija.
 
Pfff. Przereklamowane to to o nosferacie było. Dwie strony, to ma być nieśmiertelna dyskusja?! Znaczy, że zostałem źle poinformowany -.-

No, chyba, że chodziło o całokształt dyskusji, a nie o ten konkretny wątek. Bo (spam)tematów o podobnej tematyce jest tam całkiem sporo.

Szperam dalej.
 
Jaka niesprawiedliwość z tą maturą. Dostali moje 2 ulubione lektury z liceum. Potop uwielbiam, Wesele też. No skandal :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom