Seriale

+
Druga seria od samego początku jest świetna. Do końca jeszcze 3 odcinki, ciekawi mnie zakończenie 2 serii. Choć po części zostało ono już zdradzone w 1 odcinku...
 
Mi się niezła "kolekcja" uzbierała... :)
Oczywiście Wikingowie ;)
GoT - jak na razie wątek Deanerys chyba najbardziej mi się podoba ;)
True Detective - ostatnio na HBOGO obejrzałem - rewelka, Harrelson i McConaughey wymiatają
Salem - wstęp ciekawy, chyba najbardziej horrorowaty z seriali
The 100 - motyw fajny, dobry pomysł na historię, ale czasami zbyt przypomina postBEVERLYHILLSapo 90210 00
Revolution - końcówka 1 sezonu zmiażdżyła, zupełnie niespodziewanie. 2 sezon o niebo lepszy - rozkręcił się.
Almost Human - zajefajny ze względu na 2 główne postacie, "chemię" i teksty między nimi. Najlepiej dobrana para so far ;)
Banshee - kurde, nie byłem przekonany ale wciąga jak cholera. No i drugi najzajebistniejszy gej w serialu po Lafayecie z True Blood
True Blood
Defiance
Falling Skies
Homeland - o w mordę, to był dobre :D dowiedziałem się już po emisji ostatniego sezonu o tym serialu... no i jakoś poszły 3 sezony na raz XD
Justified - jeden z moich debeściaków, taki Deadwood w obecnych czasach ;)
Sons of Anarchy
The Walking Dead - no wiadomo :D

To tylko te, które jeszcze są kontynuowane, spora mam jescze zakończonych albo skasowanych projektów... :) Te wyżej mogę polecić.

EDIT: właśnie doczytałem że Almost Human analowali świnie D: a tak dobrze się zapowiadało. To pewnie przez te dłużyzny i niepodjęcie wątku "głównego" z Insyndykatem. Szkoda, szkoda.
@Cylonka Kama faktycznie, zupełnie o tym serialu zapomniałem! TO o tej dziewczynie co się podszywa pod zmarłego bliźniaka/sobowtóra jeśli dobrze pamiętam? Separated at birth, chyba było już coś podobnego, chyba daltego porzuciłem Orphan Black.
 
Last edited:
Fajny gej jest w Orphan Black. No świetny jest ten Felix. Sam serial też dobry.
@wisielec Tak, to ten. Serial się fajnie rozkręca. Trochę tych klonów się tam narobiło. Szacun dla tej aktorki, bo każda dziewczyna, którą tam gra jest kompletnie inna.

Co do Almost Human to serial może nie był jakiś rewelacyjny, ale przyjemnie się oglądało. W sumie nie wiem dlaczego nie został zamówiony kolejny sezon. Oglądalność nie była zła, miał więcej widzów niż to tragiczne, okropne, bzdurne, durne, nudne, robiące z widza idiotę The Following. The Following dostało zamówienie na kolejny sezon, a AH nie. Logika FOX'a mnie poraża.
 
Last edited:
Akurat Hannibal ma słabą oglądalność. Ratuje go jedynie to, że przez współinwestowanie światowych telewizji, jest stosunkowo tani w produkcji. Gdyby nie to, nie byłoby drugiego sezonu. Trzeci jest na razie niewiadomą. To, że Fuller chce, nie znaczy, że tak będzie.

Orphan Black, rzeczywiście fajny (alison najlepsza ), warty obejrzenia.
 
TWD czy BB?


Swoją drogą w końcu nadrabiam Breaking Bad właśnie, od dłuższego czasu chcę coś o nim napisać, ale jeszcze poczekam z hejtem, aż obejrzę finał :p
 
Jeśli chcesz hejtować przed finałem to pfff, nie znasz się. Jeśli powiesz że serial świetny tylko dwa ostatnie odcinki słabe to witaj w klubie ;)
 
Jeśli chcesz hejtować przed finałem to pfff, nie znasz się. Jeśli powiesz że serial świetny tylko dwa ostatnie odcinki słabe to witaj w klubie ;)

Jestem jakoś w połowie piątego sezonu, sam serial daje radę, jak najbardziej, ale postać Waltera mnie strasznie wkurza. Od Lostów (poprzez TWD) nie widziałem, żeby główny bohater zachowywał się tak głupio, idiotycznie i irracjonalnie. Właśnie przez to miałem parę miesięcy przerwy :p
 
 
http://hatak.pl/artykuly/upfrotny-2014-kontynuacje-na-abc-drugi-sezon-dla-agentow-t-a-r-c-z-y

Będzie drugi sezon Shield. Z jednej strony zaskoczenie, bo serial był mocno średni i raczej nie miał zbyt dużej widowni, z drugiej zaś można się było spodziewać, w końcu to część większego uniwersum i włodarze Disneya/Marvela raczej nie zrezygnują tak szybko. Myślę że drugi sezon będzie lepszy bo dostrzegam tutaj wzór podobny do Hannibala czy Arrow - początki słabe, potem coraz lepiej, końcówki świetne, a drugie sezony dobre od samego początku i wciąż trzymają poziom. Shield na początku ssał niemiłosiernie, potem zaczęła się tendencja zwyżkowa, a ostatnie odcinki są nawet dość interesujące.
 
Top Bottom