Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

+
Właśnie otrzymałem e-mail od superNowej. Szata graficzna słuchowiska Krew elfów nie będzie nawiązywała do gry komputerowej. Dzięki Bogu! Zasugerowałem im Tanye Anor, ale wątpię czy skorzystają z jej talentu.

Na okładkę Krwi elfów idealnie pasowałyby róże rosnące wśród ruin Shaerrawedd splamione krwią:

Z barwnego od potłuczonej terakoty rumowiska wyrastał wielki krzak róż, obsypany dziesiątkami przepięknych białoliliowych kwiatów. Na płatkach połyskiwały krople rosy błyszczące jak srebro. Krzak oplatał pędami dużą płytę z białego kamienia. A z płyty spoglądała na nich smutna urodziwa twarz, której delikatnych i szlachetnych rysów nie zdołały zamazać i rozmyć ulewy i śniegi. Twarz, której nie zdołały zeszpecić dłuta grabieżców wydłubujących z płaskorzeźby złote ornamenty, mozaikę i szlachetne kamienie.
- Aelirenn - powiedział Geralt po długim milczeniu.

- To róża - powiedziała spokojnie dziewczynka. - Róża z Shaerrawedd. Ukłułam się. To nic. To tylko krew. Krew elfów...
 
Zamówione ;). Teraz tylko czekać :D. Pani Sylwia znów uraczyła mnie mailem w którym dziś poinformowała mnie że od piątku działa już strona fonopolis.pl no ale czujność Torpedy jest niedościgniona ;).
 


http://fonopolis.pl/pl/p/Wiedzmin-fonoRola/112

Szkoda, że tak późno wstawili to info. Jest ktoś chętny?
 
Fonopolis podaje:
Pytacie nas w mailach o muzykę z Wiedźmina: czy będzie dostępna i jak tak, to za ile?
Odpowiadamy: Wszyscy, którzy w naszym serwisie kupili/ kupią w przedsprzedaży "Krew elfów", otrzymają ją od nas za darmo w formie mp3 do pobrania.
Po premierze słuchowiska będzie można ją u nas kupić.

Jesteśmy wdzięczni Wam, że mimo długiego czasu oczekiwania, wpłacacie pieniądze na ten projekt już teraz. Przygotowujemy inne niespodzianki, które tylko Wy otrzymacie od nas i zespołu aktorów.

Także ten, jeśli jeszcze ktoś nie zamówił... ;)
 
Albo i Mozaïk.
"Sezon burz"? Z chronologicznego punktu widzenia może i pasuje wydanie go przed Sagą, jednak... "Krew elfów" byłaby sporo ciekawsza. Tym bardziej, że to jedyny tom Sagi, do którego nie mam dostępu, zawieruszył się skubany podczas przeprowadzki.
 
Przecież oni nagrywają "Sezon burz"!!!.
Rzeczywiście, dopiero teraz skojarzyłem że te kwestie które wypowiadają aktorzy pochodzą z Sezonu Burz :p

A gdy kobiecie ktoś wmówi, że może rodzić, gdy chce, a gdy nie chce, to nie musi, gdy na domiar ktoś podpowie jej sposób i podsunie środek, wtedy, szanowna, wtedy porządek społeczny zaczyna się chwiać.

– Nie słuchaj go, Geralt! – Jaskier cudem jakimś wydobył głos ze ściśniętego gardła. – Nie odważą się mnie tknąć! Jestem sławny!
 
Last edited:
licytacja? nie liczy się głos tylko kasa? serio? aukcja zamiast przesłuchań. oj. Wiedźminie, nie podążaj tą drogą! ;)
 
Top Bottom