Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Ok, to teraz taka mała, malutka prośba :)
Potrzebuję zdjęć następujących postaci:
  • Magister
  • Aktualna driada (z widocznym czubkiem głowy, w przeciwieństwie do zdjęcia z tematu :p)
  • Pani Jesiotra
  • Pustelnik
  • Berengar aktualny
  • Aktualny Jaskier
  • Najładniejsze zdjęcie aktualnej Triss, jakie uda się Wam zrobić :p

Poza tym, zgodnie z przyjętą konwencją "opis grupy społecznej - zdjęcie grupowe", byłbym wdzięczny za zrobienie skrinszotów całych* postaci aktualnego Oda i Harena - razem z Wielebnym i paroma anonimowymi wieśniakami będą obrazować wpis "Mieszkańcy Podgrodzia" :)
*Całych, w sensie, że cała sylwetka widoczna - żebym mógł swobodnie wyciąć tło na kształt czegoś takiego.
 
@P ATROL, oto plik, ale nie wiem, czy jest podstawowy, wyjąłem go ze Scabbarda.
https://drive.google.com/file/d/0Bwtl_njWyYyMV3JvMGdOU0paalE/edit?usp=sharing

  • Magister - brak zmian
  • Aktualna driada (z widocznym czubkiem głowy, w przeciwieństwie do zdjęcia z tematu :p)
  • Pani Jesiotra - brak zmian
  • Pustelnik - brak zmian
  • Berengar aktualny - tylko oczy się zmieniły, nie będą widoczne
  • Aktualny Jaskier - niewidoczne z daleka zmiany
  • Najładniejsze zdjęcie aktualnej Triss, jakie uda się Wam zrobić :p
Jeśli coś nie było zmieniane to weź z wiki. Zaznaczyłem na liście. Screenów nie mogę zrobić, bo w paczce od Eskadro jest straszny bałagan z appearance, więc po prostu poczekam aż Patrol to ogarnie. Próbowałem Ci je zrobić, ale już driada odmówiła współpracy...
Nic nie edytowałem, tak się stało w grze!
 
Last edited:
Na wiki są same modele z tępym wyrazem twarzy, się nie nadają.
Mogę ewentualnie z YT wziąć, ale wówczas obecne w podstawowej wersji gry czarne pasy na dole i u góry podczas dialogów nieco ograniczają ilość kombinacji.

W Berengarze (i u innych wiedźmaków) przecież był zmieniony kolor kurteły, coby każdy był unikalny.

Jaskier miał zmienioną twarz, jednak, w przeciwieństwie do Zygfryda, różnica jest jednak widoczna.

Ja wiem, że Magister nie ma zmian, ale znaleźć teraz sejwa koło niego... Ok, poszperam w sejwach z Kaer Morhen, może uda się uchwycić moment, jak celuje z gabriela.

Driada w każdym dialogu ma zasłonięty czubek głowy? Coś dziwna anatomicznie, reszta postaci spokojnie się mieści. Cóż...

Ok, to poczekam na razie, porobię to, co samemu uda mi się wygrzebać.

E: Pamięta ktoś, gdzie Velerad buszował? W najbardziej oczywistym miejscu, czyli w ratuszu, go nie ma.
 
Last edited:
http://imagizer.imageshack.us/a/img593/5700/dhlu.jpg
Różnica nie będzie widoczna w malutkich postaciach, które pokazuję całe ciało od stóp do głowy. Przecież nie zobaczysz kości policzkowych Jaskra?
Od stóp do głów będą pokazani przykładowi przedstawiciele grup społecznych przy wpisach w stylu "mieszkańcy Podgrodzia", "prostytutki" czy "kupcy". Pojedyncze postaci, jak Talar, Jaskier czy Geralt są ukazani "portretowo", w stylu podobnym do tego z dwójki.
 
Patrol zaginął, a tylko on może ogarnąć przypisanie wszystkich tekstur. Gdyby się jutro nie pojawił, przesuwamy do najbliższego możliwego terminu.
No i trzeba zrobić instalator z opcjami. Trzeba będzie zmienić launcher, nazwę i ikonkę głównego skrótu. No i oczywiście .exe z kursorami.
 
Tak swoją drogą, to nadal wyświetla się u mnie ten banner, pomimo zainstalowania launchera od Eskadro. Problem rozwiązałem, korzystając z własnej, większej wersji sprzed półtora roku, mieszczącej banner, ale to raczej rozwiązanie doraźne...
 
No i super - o niebo lepiej od tego co było :)

Ja jedynie nie zaznaczyłbym tak mocno tego okręgu w którym jest medalion, zamiast tego zrobiłbym coś na kształt obramowania mapy w prawym górnym rogu HUDa - mniej widoczne, cieńsze linie.

Albo można w drugą stronę - dostosować obramowanie mapy do tego wokół medalionu...

Ale ogólnie świetna robota. :hatsoff:
 
Obramowanie na jasnym tle prześwituje jak to przy mapie. Może nie aż tak mocno, ale przezroczystość jak najbardziej występuje.
 
Obramowanie na jasnym tle prześwituje jak to przy mapie. Może nie aż tak mocno, ale przezroczystość jak najbardziej występuje.
Wiem, wiem, - to że jest tam przezroczystość jest widoczne. Mi bardziej chodzi o inny kolor i grubość linii. Chyba, że jest to jedynie kwestia tła, ale nie wygląda żeby tak było sądząc po zestawieniu.

 
Masz rację, kwestia kliknięcia i okrąg na mapie stanie się bardziej widoczny.
Dobra, teraz niech tylko Patrol wróci. :S
 
Prądu nie miałem...

Postaram się zdążyć, niestety jeszcze z lapkiem na uczelni.

Paski sporo lepsze od moich :D
 
Byłaby możliwość ustawienia ikonek mieczy, eliksirów i znaków w jednej linii? Tak "porozrzucane" ikonki nie wyglądają zbyt dobrze.
 
Top Bottom