[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
 
Nie mogę już wytrzymać :D Długo jeszcze?
Prawie jak Osioł ze Shreka (No daleko jeszcze, czy nie?). Ja mam nadzieję, że dzisiaj wyjdzie, a jak nie to trudno, Lord of the Rings Total War też jest dobrym pomysłem na wieczór. :D
 
Przepraszamy, ale jak zwykle, robimy coś dobrze, wszyscy mamy te same pliki i wersje, a jednemu chodzi innemu nie :p Cierpliwości, prosimy Was, robimy wszystko byście jak najszybciej zagrali z naszym modem i by zawierał on jak najwięcej zmian.
 
Spoko, jak tam miałem z projektem z programowania. U mnie działało u dziewczyny (nie ma to jak dobry tester) już nie. Tyle, że mój projekt był mniejszy od waszego moda - tzn. tym bardziej was i waszą sytuację rozumiem.
 
Powiem tak - pośpiech jakości szkodzi.

Nie musicie się śpieszyć, fani wytrwali tyle miesięcy to wytrwają jeszcze tych parę godzin. Chyba wszystkim nam zależy, żeby mod zawierał wszystko, co ma zawierać, a nie trzeba było za chwilę wypuszczać łatek, drugich wersji i tak dalej bo się komuś pomyliło przypisywanie tekstur albo zapomnieliście coś wsadzić. Róbcie na spokojnie, poczekamy ;)
 
Last edited:
Nie daliśmy rady wstawić wszystkiego, co chcieliśmy, niestety, taki urok Djinniego i Aurory, ale mamy nadzieję, że produkt spełni Wasze oczekiwania. Zostanie on wydany jutro(a raczej dziś) przed północą.
 
W porządku, ktoś, kto śledził oba tematy forum rozumie jak wiele problemów nastręczała gra przy modowaniu :comeatmebro:
Powiedzcie tylko czego nie udało się wprowadzić i jakoś Wam to wybaczymy ;)
 
To już mogę na tą chwilę zrobić listę. Dentysta, Krasnoludzki Kowal( :( ), Najada, Yaren Bolt, Zdenek, Starszy Druid, Najstarszy Druid, Król Rybak, Vaska.
 
Top Bottom