[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Mówię Wam, że pasy to żadne ograniczenie, w wersji panoramicznej w ogóle ich przecież nie ma.
 
Pamiętam, że robiliśmy kiedyś przezroczyste paski. Sądziłem, że to ten plik, ale widać nie :(

Zagubił gdzieś się w cyjanowym interfejsie...
 
No trudno. Wywaliłem ten plik całkiem i mam starą grafikę w tle od dialogów. Przeżyję to jakoś ale nie wiem jak inni którzy być może też będą mięli taki problem ;)
 
Przecież było zielone tło pod dialogami, i to je zrobiliśmy przezroczyste. Te paski zawsze takie były w wersji na monitor 4:3 i 5:4.

To nie jest żaden bug czy problem.
 
No to bywa, użytkownicy z takimi monitorami jak mój będą mieli wystające opcje dialogowe :) trochę głupio wygląda ale nic nie zrobisz ;P
 
@SMiki55
Bardzo dziękuję za pomoc, zostanę na razie w tej sytuacji jak mam i w ten sposób będę obcował z waszym modem ;) Oczywiście wciąż ze zniecierpliwieniem obserwować będę rozwój waszego "dziecka".
 
Witam, zainstalowałem podstawową wersję gry, potem FCR'a, potem RotWW dla FCR'a i przy uruchamianiu wyświetla mi się komunikat, że brakuje pliku binkw32.dll. Kiedy pobrałem ten plik i wrzuciłem do folderu z RotWW i spróbowałem uruchomić znów wyskoczył komunikat, że brakuj mss32.dll, które znów pobrałem i znów wrzuciłem do gry. Potem jest komunikat że w tym mss32.dll czegoś znów brakuje. Jakieś pomysły jak to rozwiązać ?Dodam, że zmieniłem nazwę pliku tak jak pisaliście.
 
Witam, zainstalowałem podstawową wersję gry, potem FCR'a, potem RotWW dla FCR'a i przy uruchamianiu wyświetla mi się komunikat, że brakuje pliku binkw32.dll. Kiedy pobrałem ten plik i wrzuciłem do folderu z RotWW i spróbowałem uruchomić znów wyskoczył komunikat, że brakuj mss32.dll, które znów pobrałem i znów wrzuciłem do gry. Potem jest komunikat że w tym mss32.dll czegoś znów brakuje. Jakieś pomysły jak to rozwiązać ?Dodam, że zmieniłem nazwę pliku tak jak pisaliście.

Hmm... Czy przed instalacją modów zaktualizowałeś grę do Edycji Rozszerzonej?
 
Pytanie do osób zakładających konto na nexusie. Jak długo czekaliście na maila z potwierdzeniem bo ja rwał jego mać czekam od godziny i nadal cisza. :(
 
Ja akurat sekundę, wczoraj się logowałem. Po zatwierdzeniu moda będzie on dostępny także na ModDB.
 
Pytanie do osób zakładających konto na nexusie. Jak długo czekaliście na maila z potwierdzeniem bo ja rwał jego mać czekam od godziny i nadal cisza. :(

Proponuję sprawdzić folder "spam". Często tam trafiają linki aktywacyjne. Sam się o tym niedawno przekonałem, gdy rejestrowałem się na forum Gry Wyobraźni.
 
Mój problem nie zniknął pomimo zainstalowanie EE
Po ściągnięciu plików .dll i po kliknięciu "uruchom" występuje taki oto błąd : " Nie znaleziono procedury wyjścia _AIL_CLOSE_digital_driver@4 w bibliotece mss32.dll. Inne gry śmigają łącznie z wiedźminem bez dodatków. Dodatki zainstalowane w kolejności 1.FCR 2.Scabbard with FCR 3.ROTWW.
 
Last edited:
Top Bottom