Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Na obcojęzycznej stronie forum któryś z fanów stworzył post, gdzie umieszcza wszystkie screeny i arty. Fajnie jakby ktoś zrobił coś podobnego tutaj lub po prostu skopiować jego dzieło bo jest na co popatrzeć:)
 
Wszystko co do tej pory usłyszeliśmy pozwala spokojnie zakładać, że soundtrack ma dużą szansę powtórzyć sukces jedynki. Przede wszystkim możemy liczyć na większą różnorodność. Chociaż dla wielu i tak pierwsza część będzie miała najlepszy OST, bez względu na jakość sequela. Cóż, siły sentymentu nic nie pokona. ;)
 
Tak się teraz zastanawiam, Wiedźmin 3, wraz ze wszystkimi misjami pobocznym,i ma nam zająć, według zapowiedzi ok 100h. Ktoś może pamięta na ile godzin miał nam wystarczyć Wiesiek Drugi?
 

Guest 3669645

Guest
@up Wg REDów 55 godzin. A Wiesiek pierwszy 60 godzin (tak głosi ostatnia grafika porównująca wszystkie części, co ciekawe W1 przy premierze był reklamowany jako gra starczająca na 90 godzin :p )

Mnie W2 starczyło na jakieś 30 godzin, W1 około 40-50 ;)
 
To jeżeli W2 miał być na 55h to troche boje się o te 100h w W3... Ale mam nadzieje, że moje wątpliwości nie są słuszne.
 
Dokładnie, dla mnie biorąc pod uwagę jak gram w gry z otwartym światem W3 starczy i na 300h.

Wiadomo, czym wyższy poziom trudności to również grę będzie się przechodziło dłużej. Chcecie sobie wydłużyć rozgrywkę to dajcie sobie najwyższy poziom trudności. :p
 

Guest 3669645

Guest
100h nie tyczy się długości gry, a łącznej długości zadań zaprojektowanych ręcznie. Także jak dodać zwiedzanie świata, szukanie znajdziek itp. itd. to zrobi się dużo większa liczba.
 
A w to 100h wliczona jest eksploracja świata, czy tylko questy? Bo jeśli wraz z eksploracją to przy tak wielkim świecie trochę byłoby biednie...

@ Up Aha... Ubiegłeś moje pytanie :p
 

Guest 3669645

Guest
Nie ma takiego studia które by nie zawyżało długości gry w zapowiedziach :p Tylko w przypadku tak ogromnych gier z otwartym światem liczby się zgadzają, albo są i jeszcze wyższe. Chociaż to niekoniecznie z winy fabuły, a kontentu ogólnie ;) Najbardziej kręcą chyba twórcy FPSów -Jak mówią że ma starczyć na 15 godzin, to już wiadomo że będzie max 8.
 
No ale nie wydaje mi się by same questy z W2 trwały te 55h które miały według zapowiedzi.

No raczej nie, każdą ze ścieżek da się ukończyć w około 24h i to wykonując wszystkie dostępne questy.
Odliczamy szwendanie się po okolicy i wychodzi jeszcze mniej.
W dodatku część zadań przy obu podejściach jest identyczna (AKT I).
Tak, W2 cierpi na poważne niedobory zawartości, a edycja rozszerzona poprawia sytuację w nieznacznym stopniu.

Należy jednak pamiętać, że przed premierą nikt nie chciał deklarować ile dokładnie zajmie ukończenie gry.
Udzielano wymijających odpowiedzi, po premierze stało się jasne dlaczego.
Tym razem mamy powiedziane wprost, 100-120 godzin samych questów.
Przy tej skali świata liczba ta wydaje się niedoszacowana.
Można przypuszczać, że są to ostrożne rachunki osób, z których przynajmniej niektórzy znają grę na pamięć.
W praktyce wielu graczom wyjdzie zdecydowanie więcej.

Względem muzyki, to tylko moje wewnętrzne odczucie, ale coś mi mówi, że soundtrack stworzony na potrzeby W3 naprawdę ma szanse zbliżyć się poziomem do genialnej jedynki, może nawet dorównać.
Pamiętam jak w trakcie dewelopingu W2 wrzucano całe kawałki z gry.
Niby wszystko było dobrze, ale mi cały czas czegoś brakowało, coś nie grało.
W przypadku W3 dostaliśmy na razie tylko urywki, próbki, ale tyle tyle wystarczyło żebym poczuł, że to jest to.
Tak właśnie powinno to brzmieć. To naprawdę dobrze wróży.
 
Racja, też mam wrażenie, że soundtrack z 3 będzie wyśmienity. Problemem z dwójki było to, że był on tylko bardzo dobry, czegoś brakowało. Najbardziej się cieszę, że wraca ten jakby motyw przewodni z jedynki. Plus oczywiście współpraca z Percivalem uważam, że może wyjść jedynie na dobre.
 
Top Bottom