Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Być może Gon przygotowuje się do ostatecznego najazdu czyli Sapkowskiego odpowiednika Ragnaroku. Było gdzieś to wspominane, że armia ciemności przybędzie na Nagelfarze aby zniszczyć świat. Może doświadczymy tego w grze?:O
 
Nie było. Cały ten Ragnarok jest mitem. Dziki Gon kiedyś swobodnie się pomiędzy różnymi światami przemieszczał, podbijał je. Od ostatniej koniunkcji sfer wrota do innych światów zostały zamknięte. Jedynym sposobem dostania się do Wiedźminlandu jest tzw. Spirala.
 
@SMiki, kiedy Eredin wcale nie chciał, żeby wyszło jak wyszło.
Albo ten zgon to był przypadek, albo się nim posłużono.
Już prędzej taki Avallac'h. Po nim można się było spodziewać w zasadzie wszystkiego.
Strasznie zagadkowy typ, nie wiadomo, co tam sobie umyślił.
 
http://en.cdprojektred.com/about-us/
Kilka zdjęć ze studia.
 

Guest 3669645

Guest
Byłoby fajnie, gdyby jednak pojawił się jakiś całkiem nowy, ciekawy czarny charakter. Niekoniecznie związany z Gonem, mogłoby być jak w książce, gdzie był z jednej strony Vilgefortz (głównie dla Geralta) a z drugiej Bonhart (głównie dla Ciri) ;)

Marzy mi się schwarzcharaker z krwi i kości -Piekielnie inteligentny, przebiegły, potężny, potrafiący docenić przeciwnika (a nie tylko mamrotać jaki to on nie jest fajny i jak zaraz nie rozsiecze Geralta). Może być też szalony, czemu nie :p Byłby to taki przeciwnik, którego autentycznie Geralt mógłby się obawiać i który potrafiłby stawić mu czoła.

Niestety jak na razie elfy niezbyt mi się widzą w roli czarnych charakterów, bo są dość bezpłciowe i potrafią tylko dużo gadać.

Liczę jednak na to, że REDzi dadzą sobie radę i tak czy owak będzie sporo emocji i niespodzianek ;)
 
Być może Gon przygotowuje się do ostatecznego najazdu czyli Sapkowskiego odpowiednika Ragnaroku. Było gdzieś to wspominane, że armia ciemności przybędzie na Nagelfarze aby zniszczyć świat. Może doświadczymy tego w grze?:O

Wg mnie na 100% będzie. Potwierdza to trailer z VGX
"Widziałem draakar z trupich paznokci..."
Taki opis końca świata serwował Crach rozmawiając z Yennefer.
 

Guest 3669645

Guest
@up2 Tak, E3 za 26 dni :p
@up Trailer VGX nic nie potwierdza. Tym statkiem Gon porywa ludzi, a legenda o końcu świata to nadal tylko legenda. Tak samo jak to, że Gon to upiory, a tak naprawdę to banda elfich przebierańców ;)

Na tej pierwszej fotce Wojtaka po prawej na monitorze widnieje jakiś rycerz (?) ciekawe co to :p Wygląda jak surowa cut-scenka która wyszła świeżo z Mo-Capu.
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom