Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Propozycja do ER, bandyci mają tylko pozmieniane kolory, a są to osobne tekstury, można się pobawić.
 
Generalnie trzeba się rozpatrzeć, które tekstury są po prostu dwoma różnymi teksturami, ale bardzo podobnymi i to zmienić, a które niestety są poddane diferentacji. Wtedy bez ingerencji w utc zyskamy nieco mniejszą ilość klonów. Że też wcześniej na to nie wpadliśmy...
 
I jeszcze proponuję reteksturować Savollę i uczynić go bardziej unikalnym.

Ano, wygląda jak zwykły bandzior. Rozumiem, że z grona czarodziejów został wyrzucony, jednak jakieś oznaki jego profesji powinny być widoczne.

BTW, kultyści Lwiogłowego Pająka w wyzimskich kanałach mają własne tekstury, czy korzystają z ogólnych? Można by się pobawić w ich "demonizację".
Tylko bez przesady, nie chcę armii Nergalów...
 
Gdy z ciała czy innej skrzynki przedmioty bierze się ręcznie zamiast używając opcji przeniesienia wszystkiego, pojawia się taki oto znaczek:
 
Gdy z ciała czy innej skrzynki przedmioty bierze się ręcznie zamiast używając opcji przeniesienia wszystkiego, pojawia się taki oto znaczek:
Wiesz, że używasz starej wersji interfejsu? Może lepiej użyj instalatora, bo takie wyłapywanie bugów może nie być zbyt wiarygodne. :whistle:
 
Wiesz, że używasz starej wersji interfejsu? Może lepiej użyj instalatora, bo takie wyłapywanie bugów może nie być zbyt wiarygodne. :whistle:

Używam nowej wersji interfejsu, z instalatora. Bug nadal występuje ten sam, to użyłem swojego starego screena... który zamieściłem kilkanaście stron temu :p
 
No widocznie coś popsułem :(

Oglądając Let's play'a stwierdzam, że Zoltan się udał bardzo. A już mieliśmy go nie zmieniać.
 
Top Bottom