E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Więc potrzebna byłaby jakaś dywersja. Pewnie znalazło by się na forum parę chętnych do pomocy. No chyba, że materiały wideo/wczesna kopia gry jest strzeżona tak mocno jak prezydent Stanów - wtedy byłoby trudno.

PS. Ja wierzę, że będzie udostępnione przynajmniej kilkuminutowe nagranie dla ludu
 
Hmm. Prowadzę wiedźmińskiego fejsa i nie przypominam sobie, żebym wrzucał tam taką informację.
Starość nie radość.


@Booraz

Gram.pl nigdy nie miało newsmanów z prawdziwego zdarzenia. Na tym portalu najbardziej cenię teksty dwóch autorów: Myszastego (Michała Nowickiego) i Lucasa (Łukasza Wiśniewskiego) - tyle że oni nie piszą newsów. ;D Reszta załogi... No cóż, jest.
 
Last edited:
Ja tam jeszcze lubię niejakiego Sławka Serafina, bo robi fajne recenzje. A tak poza tym, to wreszcie ludzie mają odpowiedź co do gameplaya na E3. Cóż, wystarczy więc czekać na gamescom.
 
E tam, Gram jest spoko, owszem mylą się, ale mylić się to ludzka rzecz.
Są za to szybcy i żadnego newsa nie przeoczą,
W przeciwieństwie do np. CDA, któremu zdarza się obudzić po tygodniu i wrzucić dawno zdechłą "nowinkę".
A i od błędów wolni nie są.
 
E tam, Gram jest spoko, owszem mylą się, ale mylić się to ludzka rzecz. Są za to szybcy i żadnego newsa nie przeoczą,
Błędy w tłumaczeniach są nagminne, a newsmani niereformowalni - nie dociera do nich, że Writers Guild of America to nie jest Amerykańska Gildia Pisarzy, tylko Amerykańskie Zrzeszenie Scenarzystów (Filmowych i Telewizyjnych). Ale to w sumie banał, bo zdarzają się wpadki, które całkowicie zmieniają sens cytowanych wypowiedzi. Nagłówki rodem z Faktu i cytaty wyrwane z kontekstu nie są niczym nadzwyczajnym. Użytkownicy musieli prosić o podawanie linków do źródeł kilka lat. Starocie też im się zdarza odgrzać.

W przeciwieństwie do np. CDA, któremu zdarza się obudzić po tygodniu i wrzucić dawno zdechłą "nowinkę".
CDA nie jest stricte portalem growym, tylko internetową fasadą czasopisma. Jak porównywać Gram.pl to z GOL-em, tyle że ja go nie odwiedzam.
 
Jak porównywać Gram.pl to z GOL-em, tyle że ja go nie odwiedzam.

Tak z ciekawości jeśli można spytać, czemu nie odwiedzasz GOL-a? Wydaje się jednym z bardziej rzetelnych serwisów. Ale może ja o czymś nie wiem :).
 
Nagłówki rodem z Faktu i cytaty wyrwane z kontekstu nie są niczym nadzwyczajnym.

Ani tam, ani gdziekolwiek indziej. Nie robią niczego, czego nie robiłyby podobne serwisy.
Takie czasy, a względem GOL'a wydaje mi się, że od strony merytorycznej wypada lepiej, ale też ilością nowinek ustępuje Gramowi.
Dlatego przeglądając newsy każdorazowo zaczynam od drugiego z serwisów.
 
Ale wy ---cenzura--- (oczywiście niektórzy) - "no to mamy już informacje odnośnie gameplay, pozostaje czekać na Gamescom". Oczekiwanie, że gracze zaakceptują kolejny brak gameplaya na najważniejszych targach growych przed premierą W3 jest równe zeru. Naprawdę, poziom irytacji wzmógłby się jakby trzeba było oglądać krótki trailer i czytać wypociny dziennikarzy...
 
Tak z ciekawości jeśli można spytać, czemu nie odwiedzasz GOL-a?
Byłem tam parę razy, ale trollownia i szambo w komentarzach mnie zraziło.

Ani tam, ani gdziekolwiek indziej. Nie robią niczego, czego nie robiłyby podobne serwisy.
To nie jest żadne usprawiedliwienie i niestety pokazuje, jaki jest generalny poziom growego dziennikarstwa. Gram.pl za czasów CDP miał ambicję być czymś więcej niż jest teraz - świadczyły o tym np. proporcje newsów do felietonów i innych artykułów. Widać, że obecny właściciel (ACTION) podchodzi do Gram.pl bardzo instrumentalnie - znaczy skupia się na sklepie, a cała reszta jest raczej formą zachęcenia do zakupów (newsy zawierają mnóstwo odnośników do produktów sklepowych). Czołówka gramowych materiałów filmowych została stworzona jeszcze w CDP. Zresztą jakiekolwiek filmy pojawiają się tam dość rzadko.
...
..
.
 
A tak poza tym, to wreszcie ludzie mają odpowiedź co do gameplaya na E3. Cóż, wystarczy więc czekać na gamescom.

Mamy odpowiedz co do 45 minutowego pokazu. Natomiast Marcin zasugerował, że będą jeszcze inne, co zresztą jest oczywistą oczywistością. Nie jest wykluczone, że gejmplej (5-10min.) pojawi się na konferencji Sony lub Microsoftu- na co liczę. Ewentualnie jak ktoś wcześniej wspominał, wystarczyłaby dla mnie prezentacja świata jak ta z DAI.
 
Jakby był za zamkniętym drzwiami to jaki byłby sens tej "reklamy".
I nie ważcie się nie odpowiadać na pytania o wersje na konsole. Tylko te mnie(i większość świata) interesują i liczę na jakieś materiały kurtyzany :p

To nie jest reklama, tylko zaproszenie na zamknięty pokaz, które wysyłaliśmy bezpośrednio dziennikarzom. A co do konsol to sam jestem konsolowcem:victory: (chociaż ostatnio złożyłem sobie w miarę nowego kompa)
 
Jaki byłby sens pokazywania nowego prawie godzinnego materiału tylko wybranym? Tłumaczyliby się za wczesna wersja? Jakby tak było to by znaczyło, że źle się dzieje przy produkcji W3. Ponoć gra jest już szlifowania. Nie liczę na nie wiadomo ile, 10 minut z wersji konsolowej wystarczy.
 
To znowu będzie 1000 artykułów na ten sam temat ? Tak było poprzednio kiedy pokazywano "leszka"
To lipa :/
 
To nie jest reklama, tylko zaproszenie na zamknięty pokaz, które wysyłaliśmy bezpośrednio dziennikarzom. A co do konsol to sam jestem konsolowcem:victory: (chociaż ostatnio złożyłem sobie w miarę nowego kompa)
:hatsoff:
No to liczę, że nie zawiodę się na premierę :p
 
Jaki byłby sens pokazywania nowego prawie godzinnego materiału tylko wybranym? Tłumaczyliby się za wczesna wersja? Jakby tak było to by znaczyło, że źle się dzieje przy produkcji W3. Ponoć gra jest już szlifowania. Nie liczę na nie wiadomo ile, 10 minut z wersji konsolowej wystarczy.

A zdajesz sobie sprawę, że marketing nie polega na tym, żeby pokazać wszytko, o ile jest to dobre.Prezentowanie gry na zamkniętym pokazie nie znaczy, że gra ma jakieś kłopoty. Pokazuje się grę za zamkniętymi drzwiami dlatego, że w ten sposób osiągnie się lepszy efekt marketingowy. I tyle.
 
Może i lepszy, ale zależy dla kogo. Dla graczy często taki marketing jest zakłamany, bo dziennikarze wypisują same plusy.
Nie ma to jak na własne oczy zobaczyć, czy się coś podoba czy nie.
 
Przecież to oczywiste, że dostaniemy sporo ciekawych rzeczy. Pewnie będzie to i gameplay. Dlaczego? Marcin napisał, że gracze są u REDów najważniejsi. Tyle razy mówił Iwiński, że będzie super, uber zajebiście na E3.
A tutaj na forym tylko od newsa do newsa, nasze reakcje zmieniają się jak w kalejdoskopie. Raz będzie gameplay przez godzinę, a póżniej w ogóle nic będzie dla graczy, wszystko dla dziennikarzy. Proszę o trochę o rozwagi i wyczucia..
:hatsoff:
 
Co za różnica, my pewnie również dostaniemy gameplay, tyle że krótszy a oprócz tego masę innych rzeczy spodziewam się trailera, screenshotów, kolekcjonerki, preorderów, masy informacji o grze + relacje z zamkniętych pokazów. Spodziewam się więcej materiałów o Wiedźminie na tegorocznych E3 niż przez cały okres od zapowiedzi gry.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom