Serkowy FIX do postów

+
Poprawione, ale nie wiem, czy opłaca się to wrzucać. Napiszę w zgłoszeniach, by poprawili, bo to serio głupi błąd mieli^^ I to w 1min da się poprawić.
 
Wersja 1.2.1 - dodane drobne poprawki:
- teraz można sobie wybrać, czy okienko z subskrybowanymi tematami będzie na górze, czy dole strony
- po dodaniu na forum ficzera informującego o nowym poście w temacie nastąpił konflikt z moim fixem, teraz wszystko jest ok
 
Mam małą sugestię: Czy można by zamiast wszystkich subskrybowanych tematów na głównej stronie wyświetlać jedynie te z nowymi postami. Dokładnie tak jak ma to miejsce na stronie ustawień?
 
Mam małą sugestię: Czy można by zamiast wszystkich subskrybowanych tematów na głównej stronie wyświetlać jedynie te z nowymi postami. Dokładnie tak jak ma to miejsce na stronie ustawień?
Eeee.... ale to jest dokładnie kopiuj+wklej ze strony ustawień :p
 
@serek
To ciekawe, bo u siebie w Chromie widzę na stronie głównej wszystkie tematy w jakich pisałem. Dowód poniżej.
Za to w ustawieniach widzę domyślnie tylko te subskrybowane tematy, w których mam nieprzeczytane posty.
 
@Scani
Sprawa wygląda tak: wysyłam requesta Ajaxem do strony http://forums.cdprojektred.com/subscription.php. Następnie kopiuję całą zawartość kontenera o id "threads" do kontenera nad/pod listą działów/tematów.

Różnica polega na tym, że Ty patrzysz na listę tematów spod linku http://forums.cdprojektred.com/usercp.php, gdzie tylko się pojawiają tematy z nowymi postami.

Mogę dodać możliwość wyboru między powyższymi opcjami - albo pokazuje wszystkie subskrypcje, albo te, w których są nowe posty. Ale to za jakiś czas.
 
Last edited:
@serek
Rozumiem (a przynajmniej bardzo się staram :) ). Czy w takim razie nie dałoby się skopiować listy z tego drugiego linku, zamiast z pierwszego? Wydaje mi się, że coś takiego będzie bardziej użyteczne. Albo dodać button, który by przełączał między obiema listami, tak jak jest na stronie ustawień?

To właściwie jedyna rzecz jakiej jeszcze brakuje mi na forum po zaaplikowaniu Twoich poprawek. :hatsoff:

EDIT: No i super :)
 
Last edited:
Czy w takim razie nie dałoby się skopiować listy z tego drugiego linku, zamiast z pierwszego? Wydaje mi się, że coś takiego będzie bardziej użyteczne. Albo dodać button, który by przełączał między obiema listami, tak jak jest na stronie ustawień?
Paczaj wyżej na mój post :p
 
@serek
Rozumiem (a przynajmniej bardzo się staram :) ). Czy w takim razie nie dałoby się skopiować listy z tego drugiego linku, zamiast z pierwszego? Wydaje mi się, że coś takiego będzie bardziej użyteczne. Albo dodać button, który by przełączał między obiema listami, tak jak jest na stronie ustawień?

Wersja 1.2.2
- można wybrać, czy będą pokazywane wszystkie subskrybowane tematy, czy tylko te z nowymi postami
 
A ja się zastanawiam, czy KTOKOLWIEK przed instalacją fixa sprawdził w jego kodzie (chociażby na oko), czy nie ma tam czegoś wyglądającego podejrzanie :p
 
Nie. Chodzi mi o to, czy ktokolwiek wpadł na to, że mógłbym tam jakiś "żarcik" dać^^

Na FF normalnie się zainstalowało, czego niestety o Chromie nie można powiedzieć :/
Na Chromie się instaluje normalnie, nie wiem o co Ci chodzi. Jeśli jest nowa wersja fixu, to na Chrome niestety trzeba poprzednią odinstalować i zainstalować ręcznie nową. Nie ma możliwości automatycznej aktualizacji.

EDIT:
Wersja 1.2.3
- poprawiony wygląd belki z subskrybowanymi tematami
 
Last edited:
Gdyby instalowało mi się normalnie to bym tego posta nie pisał. Takie coś mi wyskakuje:
Bo to chcesz uruchomić :p

Gdy klikasz dwukrotnie na ikonkę skryptu, to windows chce to odpalić jako plik wykonywalny. A to nie działa tak xD

W pierwszym poście masz opisane przecież jak to zainstalować na Chrome.
 
Last edited:
Weź no zamieć tło u góry na to z oteksturowanym logiem :p
Tylko na pewniejszy hosting tło wrzuć, z tego kasuje się po 90 dniach.
 
Top Bottom