Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

+
Status
Not open for further replies.
Zastanawia mnie co ci sportowcy w głowach mają, że głoszą takie herezje, że mieszkańcy Krakowa wypowiadając się negatywnie na temat IO w 2022, tracą dużą szanse na rozwój.
http://sport.interia.pl/zimowe/news-adam-malysz-o-masakrze-krakowa-2022,nId,1432885
http://sport.interia.pl/aktualnosci...e,nId,1432520?parametr=sport_wntt&sId=1432885
http://sport.interia.pl/aktualnosci...i,nId,1432116?parametr=sport_wntt&sId=1432885
Naprawdę szanowałem tych panów jako sportowców, ale przez wypowiedzi w tym tonie na temat zmarnowanej szansy tracą w moich oczach.
Politycy z sportowcami naprawdę myślą, że społeczeństwo jest tak głupie, że w krótkim okresie czasu da się nabrać na drugą taką zabawę dla naszych "elit".
Trąbili wszem i wobec że to "tylko" 5 miliardów, tylko że kto naszym politykom uwierzy w te szacowane koszta po Euro 2012.
Zadłużenie Krakowa to już 58,5% rocznego dochodu i to w dodatku są oficjalne dane, które wiele osób podważa, bo by nie dobić do 60% miasto ratuje tylko i wyłącznie "kreatywna" księgowość miasta.
 
Papież Francis jest całkiem fajny i sympatyczny, ale ma przeciwko sobie kartel mafijny.

Owszem, Papa Franek da się lubić, ma nietuzinkowe podejście do wielu spraw, jest nieugięty i chce odnowić KK, ale. Właśnie - jak to ładnie ująłeś "kartel mafijny". Albo inaczej są w Watykanie siły, stronnictwa, kluby, tudzież kliki, które Franka nie lubią. Obserwując poczynania Franciszka, zastanawiam się ile z tych franciszkowych zmian przetrwa po jego śmierci.
A piszę zupełnie bez złośliwości.
A to, że KK wymaga reform. Czegoś na kształt odlodzenia - to fakt.
 
@Master_Dandelion
No ale uważasz, że od tego ksiądz Oko, czy inny arcybiskup nagle zmieni poglądy? Bo, sądząc po ich reakcji na inne słowa Franciszka, lata im to i powiewa zwiędłą nacią.

Zawsze zostaje ekskomunika. Zaiste, bardzo, ale to bardzo chciałbym zobaczyć miny słuchaczek Radia Maryja, gdyby na O. Rydzyka nałożono ekskomunikę :devil:
 
Zawsze zostaje ekskomunika. Zaiste, bardzo, ale to bardzo chciałbym zobaczyć miny słuchaczek Radia Maryja, gdyby na O. Rydzyka nałożono ekskomunikę :devil:
Cytując klasyka: „Ciemny lud wszystko kupi”. Na pewno znalazłoby się jakieś wytłumaczenie, typu że masoni i cykliści wprowadzili w błąd papieża i napuścili go na Tadeusza. Mamy w Polsce aż nadto przykładów na to, w jak żałosne pierdoły potrafią wierzyć ludzie.
 
Last edited:
@lonerunner
Zastanawiam się, jaki sens jest gwiazdkować przekleństwa, albo zamieniać literki, skoro i tak wszyscy wiedzą, o co chodzi. Ciekawi mnie też fakt, że ewidentnie brakuje ci środków wyrazu, skoro uciekasz się już do wulgaryzmów. Tak, czy siak - podobne słownictwo jest na forum zakazane, proszę więc go nie używać.
Szypek

a myśleć jeszcze można?
 
w zasadzie nie wiem już czy właściwie powinienem się wypowiadać na ten temat skoro szypek, a także wszyscy inni, wiedzą o co mi chodzi :S

całkowicie nowy poziom porządku publicznego. wariacje na temat myślozbrodni pozostawiam pasjonatom.
 
K#rwin Mikke. :trollface:

Nie chciało mi się wdawać w ten wątek, niemniej myślałem, że skoro ocenzurowane przekleństwa w sygnaturze są ok, to podobnie w postach.
 
Z serii "polać mu, dobrze gada" tudzież "tylko K#rwin":


"Rwolucyjny postulat K#rwin-Mikkego"


Państwo nie powinno uczestniczyć w budowie obiektów energetyki jądrowej i kształtowaniu polityki energetycznej kraju, powiedział agencji ISBnews prezes Kongresu Nowej Prawicy Janusz K#rwin-Mikke podczas wieczoru wyborczego. Polityk uważa, że sprawy energetyczne powinny pozostać w rękach prywatnych przedsiębiorców.


"Przedsiębiorca się dwa razy zastanowi, zanim wybuduje elektrownię jądrową, węglową, wodną itd. Państwu nie wolno się mieszać w sprawy energetyczne, a powinni robić to kapitaliści" - powiedział ISBnews K#rwin-Mikke.
źródło: http://biznes.pl/magazyny/energetyk...panstwowe-spolki-e,5639253,magazyn-detal.html



Prywatni przedsiębiorcy. Elektrownie jądrowe.
 
Tak się zastanawiam czy Michnik z kolegami z TVN rozum potracili... Przecież każdy tekst szkalujący JKM'a tylko mu pomaga. Co chwilę spotykam się z teorią co to się dziwnego stało w umysłach ludzi, że głosują na KNP. Prawda jest taka, że kawał wyborców JKM'a po prostu nie lubi tego kółeczka wzajemnej adoracji TVN, TVP, GW, TV Republika, Tok FM etc. Reakcja ludzi jest taka: "skoro te sk-syny tak go nie lubią to na złość na niego zagłosuję".
Gdybym był miłośnikiem spiskowej teorii dziejów to pewnie pomyślał bym, że media celowo się umówiły by przekuć nienawiść do siebie na głosy dla KNP.

@down
Mi nie przeszkadza.

@wsad3a
Uwaga jak do kolegi wyżej - proszę nie bawić się w gwiazdkowanie / kropkowanie / wykreślanie wulgaryzmów, tylko ich nie używać w ogóle.
Szypek
 
Last edited by a moderator:
Aż tak ten Korwin wam przeszkadza? Do tej pory myślałem, że wrogiem społeczeństwa był Tusk i obecny, niezmieniający się od 15 lat rząd. Wrogiem byli Ci, którzy de facto zrobili coś złego: rozkradli majątek, zniszczyli firmy, oddali suwerenność, kazali tyrać do śmierci. Do tej pory myślałem, że jakimś ruchem społecznym obalimy pozostałości po komunie. Teraz widzę, że to media kreują społeczeństwu takich wrogów jakich chcą. Wobec tego nigdy nie będzie dobrze, na zawsze pozostanie cholerne status quo.
 
Może również chodzić o to, żeby eliminować idiotów dążących do władzy. Dopóki siedział na swoim własnym tronie we własnym kiblu, dopóty spoko, ale sytuacja może się niestety zmienić. Mam nadzieję, że to sezonowy trend, jak wcześniej było z Ruchem.
 
Aż tak ten Korwin wam przeszkadza? Do tej pory myślałem, że wrogiem społeczeństwa był Tusk i obecny, niezmieniający się od 15 lat rząd. Wrogiem byli Ci, którzy de facto zrobili coś złego: rozkradli majątek, zniszczyli firmy, oddali suwerenność, kazali tyrać do śmierci. Do tej pory myślałem, że jakimś ruchem społecznym obalimy pozostałości po komunie. Teraz widzę, że to media kreują społeczeństwu takich wrogów jakich chcą. Wobec tego nigdy nie będzie dobrze, na zawsze pozostanie cholerne status quo.

Naprawdę przez chwil chciałem odpisać Ci coś merytorycznego, ale uznałem, że to nie ma absolutnie żadnego sensu.


@wsad3a - ludzie w mediach, choć z niej żyją, to chyba jednak nadal nie doceniają ogromu ludzkiej głupoty.
 
Aż tak ten Korwin wam przeszkadza?(...) Do tej pory myślałem, że jakimś ruchem społecznym obalimy pozostałości po komunie. (...).

Naprawdę nie czujesz niesmaku słuchając, że "kobieta lubi być zgwałcona", dzieci niepełnosprawne należy izolować od sprawnych, a inwalidzi nie powinni wychodzić z domu?
Oraz: "precz sko munom" dwadzieścia lat po transformacji, serio? Urodziłam się w latach siedemdziesiątych, ale wolę patrzeć na to, co będzie, a nie ciągle krzyczeć, że PRECZ SKO MUNOM...
 
@zi3lona dobrze wiesz, że chodzi o flirt w łóżku, że się udaje że się nie chce . Dzieci niepełnosprawne umysłowo niekorzystnie wpływają na dzieci zdrowe i nie powinny być w tych samych klasach, mówię jako nauczyciel, a inwalidzi jak najbardziej powinni wychodzić z domu, ale najlepsza praca dla nich jest zdalna, z domu.

KNP to nie tylko Korwin, który czasami bredzi, ale to, że zacytowałaś wyjęte z kontekstu słowa, nie świadczy zbyt dobrze o Tobie.

A komuna ma się bardzo dobrze. Zwłaszcza ich dzieci.
 
@zi3lona dobrze wiesz, że chodzi o flirt w łóżku, że się udaje że się nie chce . Dzieci niepełnosprawne umysłowo niekorzystnie wpływają na dzieci zdrowe i nie powinny być w tych samych klasach, mówię jako nauczyciel, a inwalidzi jak najbardziej powinni wychodzić z domu, ale najlepsza praca dla nich jest zdalna, z domu.

KNP to nie tylko Korwin, który czasami bredzi, ale to, że zacytowałaś wyjęte z kontekstu słowa, nie świadczy zbyt dobrze o Tobie.

A komuna ma się bardzo dobrze. Zwłaszcza ich dzieci.

Bredzisz stary.
1) J. Mikke wyraźnie powiedział, że ZAWSZE się "trochę gwałci, hyhy"
2) "mówię jako nauczyciel" - "krzyżówki genetyczne jabłek z gruszkami to zły pomysł, mówię jako sprzedawca owoców" (zakładam optymistycznie, że faktycznie pracujesz w szkole integracyjnej - optymistycznie dla Twojego argumentu, nie uczniów, mam też nadzieję, że uczysz matmy czy chemii, a nie czegoś, gdzie możesz być szkodliwy)
3) dlaczego niby ma być dla nich lepsza praca zdalna?
5) pytałeś, co mamy do Korwina, a teraz "KNP to nie tylko Korwin", ogarnij się
6) podaj kontekst, w którym te słowa zmieniają znaczenie i udowodnij, że w takim padły
7) "Komuna ma się dobrze." PS to prawda
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom