[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Nie wiem czy warto w 1080p coś wrzucać, to jest rozdzielczość 1920 × 1080. Jeśli w takiej nie grasz i nie nagrywasz gry to po przerobieniu przez program do obróbki wideo jest to sztuczne 1080p, obraz jest wtedy rozciągnięty do takiej rozdziałki z mniejszej rozdzielczości :)
 
Właśnie gram i nagrywam w 1080p i nie jest do dla mnie problem. Głównym problemem jest waga pliku, który wysyłam no i prędkość mojego uploadu. I zastanawiam się czy nie zmniejszyć do 720p aby waga była dużo mniejsza, ale ucierpi na tym jakość materiału.
Nie wiem czy ludzie będą chcieli oglądać taki mizerny film..
 
720p... W takiej rozdzielczości chodzi moje PS3 na moim TV która obsługuje 1080p :p No i nie widzę w tym problemu, pomimo że rozdzielczość nie ta.
btw. Ja osobiście nigdy nie oglądam filmów na yt w 1080p :)
 
720p... W takiej rozdzielczości chodzi moje PS3 na moim TV która obsługuje 1080p :p No i nie widzę w tym problemu, pomimo że rozdzielczość nie ta.
btw. Ja osobiście nigdy nie oglądam filmów na yt w 1080p :)

no co Ty :) ja trailer W3 to tylko w 1080 ogladalem :p chociaz wiadomo ze YT i tak to kompresuje
 
Czyli chyba pozostanę przy tym 1080p , lepiej wysyłać plik z 2 godzinki dłużej ale o dobrej jakości niż tandetę.
Dzięki Panowie :D
 
Czyli chyba pozostanę przy tym 1080p , lepiej wysyłać plik z 2 godzinki dłużej ale o dobrej jakości niż tandetę.
Dzięki Panowie :D

Najlepiej jak spróbujesz empirycznie :) zrób pierwszą częśc 1080p następną 720p i porównaj, jak nie będzie dużej różnicy to po co przepłacać zwłaszcza, że film z dysku w 1080 a na YT w 1080 troche będą się różnić :) i może nie być widać takiej różnicy na YT między 720 a 1080
 
Nie wiem w czym jest problem ale ostatnio dość często wywala mi grę do pulpitu z info że gra przestałą działać. Głównie dzieje się to przy wchodzeniu i wychodzeniu z pomieszczeń. Spotkał się ktoś z czymś takim? Trochę to jest wkurzające, szczególnie jak się nie zapisze gry i trzeba się potem spory kawałem wracać....
 
Last edited:
Nie wiem w czym jest problem ale ostatnio dość często wywala mi grę do pulpitu z info że gra przestałą działać. Głównie dzieje się to przy wchodzeniu i wychodzeniu z pomieszczeń. Spotkał się ktoś z czymś takim? Trochę to jest wkurzające, szczególnie jak się nie zapisze gry i trzeba się potem spory kawałem wracać....

tak ja też to czasem mam, ale nie jest to wina żadnego z moda, tak samo mi się działo na grze bez żadnych modów, szczególnie dzieje siętak gdy gra musi mocniej popracować gdy pojawia się nagle dużo NPCów, przeciwników lub właśnei wchodzimy do jakiegoś pomieszczenia.

przyzwyczaić się i częściej zapisywać grę (wciśnięcie klawisza F5 nie zajmuje za wiele czasu) :)
 
Nie wiem czy już ktoś nie wspominał, ale mam taki pomysł na poprawkę przy okazji nadchodzącej łatki. Na początku drugiego aktu (akcja w loszku) gramy w kości z elfim skazańcem. Elf jest zamknięty w celi, jest skazany na śmierć, ale posiada on broń. Mianowicie kołczan na plecach pełny ostrych strzał. Trochę to zaburza klimat jego wypowiedzi o nadchodzącej rychłej śmierci i jego obecnym położeniu ;). REDzi o tym nie pomyśleli to może Wy dacie rade. O ile oczywiście nie jest to jakiś mega problem z ingerencją w tekstury postaci itd. Jeśli za dużo zachodu to trudno ale jeśli dało by rade to było by fajnie :).
 
REDzi pomyśleli, to my zmieniliśmy miejscami modele Chireadana i elfa z loszku. Ten z loszku nigdy w grze później nie wystąpił, więc chcieliśmy by Chireadan otrzymał własny model, a jako skazańca wstawiliśmy zwykłego elfa, niestety ze strzałami na plecach.
 
A faktycznie teraz sobie przypominam, że ten z loszku rzeczywiście wyglądał kiedyś inaczej ;). Dawno nie grałem i pamięć już zawodzi. REDzi zwracam honor:hatsoff:
 
Paski życia pojawią się w jakimś patchu lub w edycji rozszerzonej czy całkowicie z nich zrezygnowaliście? Przyznam, że idzie się przyzwyczaić do grania bez nich, ale też nie ukrywam było by to wygodniejsze wiedzieć czy bić, czy już uciekać :D
 
Paski zaginęły przypadkowo. Kilku z nas gra z FCR z minimalistycznym interfejsem, dlatego ich zniknięcie zostało przez nas przeoczone. Pracujemy nad ich nowym wizerunkiem.
 
To super. Co do wizerunku, to faktycznie trzeba coś z nim zrobić. Po tym jak gra teraz wygląda wierzę, że zrobicie to lepiej. Pytanie tylko. Czy muszą one być okrągłe? Nie da się zrobić tak jak w W2 mały cienki pasek nad lub pod postacią?
 
A ja powiem, że mi się gra bardzo fajnie bez tych pasków. Gra nabrała innego znaczenia. Wcześniej przy jakimś większym starciu skupiałem się tylko na pasku i jego ubywaniu a teraz jestem skoncentrowany tylko na przeciwniku i jest ten dreszczyk emocji czy ja zabije przeciwnika czy też on mnie powali ;)
 
Top Bottom